Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki így? fórum

Járt már valaki így? (beszélgetős fórum)


10. kankalin84 (válaszként erre: 9. - Dodi44)
2013. máj. 29. 06:28
hát nem bizom mostmár benne ma reggel teszteltem és negativ az eredmény azt meg kétlem hogy miközben az egyik levált vagy felszivodott megfogant volna egy másik hiába volt peteérésem a késő ciklus véget.na majd legközelebb hátha.
2013. máj. 28. 23:37

Sokszor meghaltam mar de igy meg soha!

Vol a szinesz fejfajara vesve...

2013. máj. 28. 23:09

Szia!

Amikor terhes voltam én kb. 3 hétig véreztem,tehát emiatt ne zárd ki a dolgot! Aztán szép,egészséges fiam született,úgyhogy aggódni sem nagyon kell :-)!

2013. máj. 28. 14:42
sajna egyenlőre még nem tudok dokihoz menni mert bár tudja mi a panasz de csak juni 4 re van időpontom
6. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Kankalin84)
2013. máj. 28. 13:54
Terhességi tüneteket csak akkor produkâlhatsz,ha beágyazódott-általában.Tehát tényleg vehetnél egy tesztet és doki se ártana.
2013. máj. 28. 07:09
a tesztre már én is gondoltam de ha 20 án negativ volt és a multhéten végig vérzésem volt akkor egyenlőre nem sok értelmét látom.elsőnapom nagyon gyenge volt szinte csak barna váladék második nap igen intenziv de még aznap délután csökkent és harmadik naptol szinte semmi .mondanám hogy 4 napon szinte eltünt de sajnos nem igy van ma kedd van 28 a és az este ahogy együtt voltunk a párommal megint vérezni kezdtem de visszont már erősebb volt a hányigerem sőt a kávétol szinte megszédültem.
4. honeywald (válaszként erre: 1. - Kankalin84)
2013. máj. 27. 19:44
tesztelj! ha a héten még rosszul leszel, menj dokihoz!
3. miramare (válaszként erre: 1. - Kankalin84)
2013. máj. 27. 19:41
szerintem is csinálj egy tesztet, itt a fórumokon már sok mindent hallottunk, bármi elképzelhető
2. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Kankalin84)
2013. máj. 27. 16:28
Tesztelj!
2013. máj. 27. 15:24
a történet egyszerű bár kicsit komplikált 13 án pozitivat teszteltem délutáni vizeletből mely halvány volt.20án megjött,21 negativ teszt.gondolom spontán elment,24 napos ciklusaim vaoltak átlagban most ez eltolodott 33 ra és mielött 20 án megjött volna peteérésem volt és igen együtt voltunk a vérzés csendben minden gond nélkül lezajlott most viszont tüneteim a következök:haspuffadás ,székrekedés,émelygés ,folytonos öklendezés de nincs hányás hőhullámok,és mell feszülés,szerintetek van ott valami vagy mivel nagyon vágyom rá hogy baba legyen ilyen szinten produkálom a tüneteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook