Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Járt már valaki Hurghadán a Royal Star Beach Resortban? fórum

Járt már valaki Hurghadán a Royal Star Beach Resortban? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 5. 23:01
A 7,6os értékelésű a testvérszállodája, amit említettem is, ennek egyenlőre tripadvisoron van 93%os és 8. helyre sorolja, ezért vagyok bizakodó :) köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 5. 21:48
booking-on nem valami kiemelkedő az értékelése 7,6, nézegesd az értékeléseket, hozzászólásokat, abból egyfajta képet alkothatsz a szállodáról.
2014. júl. 5. 21:14
Hurghadán érdemes bemenni a városba alkudozni, de látnivaló nem igazán van. Ha Hurghadán jársz, ne hagyd ki a Luxori kirándulást, az fantasztikus.És Giftun sziget is csodálatos. Illetve bármilyen hajókirándulás. Természetesen vannak helyi programok, mint a tevegelés, quadozás, beduin est, stb. Ebben a szállodában nem voltam még, de priviben megírom, hol tudsz rengeteg infót felszedni. Sznori felszerelést mindenképp vigyél és víz alatti fényképeződ is jó, ha van. Mi első alkalommal helyben vettük meg ezeket, de utána beszereztünk itthon minőségibbet. Persze ott is tudsz kifogni jót.Jó nyaralást! :)Egyiptom és a Vörös tenger csodálatos.
2014. júl. 5. 20:39
Sziasztok! Első egyiptomi nyaralásomat tervezem és ezt a hotelt néztem ki: The Three Corners Royal Star Beach Resort. Jó véleményeket találtam róla, de nem sokat, illetve a testvérszállodáról már voltak rosszabbak is, érdekelnének a személyes tapasztalatok. Illetve Hurghadán mit érdemes megnézni, milyen fakultatív programokra menjek el mindenképp? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook