Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki hasonlóan? fórum

Járt már valaki hasonlóan? (beszélgetős fórum)


17. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - Phyllobates)
2013. aug. 15. 05:35
Hat az gaaaaz. Remelem, azota mar rendbejottel... :-/
2013. júl. 28. 12:44
*az :)
15. Phyllobates (válaszként erre: 14. - Cucicsillag)
2013. júl. 28. 12:42
Köszönöm kérdésed, de sajnos nem. :/ Ha nem figyelek oda, egy idő után azt veszem észre, hogy összeszorítom a állkapcsomat, így a felső fogaim kezdenek fájni ( az alsókat meg ugye nem érzem, de gondolom egyiknek sem jó ez ). 5-én meg elvileg tömetni fogok, mert a fenti első 2 fogam között hátul elkezdett lyukadni. De így elég necces lesz, hogy lent sem érzek semmit féloldalon, fent meg nyilván az egész el lesz zsibbasztva.
2013. júl. 26. 15:17
Jobban vagy mar? Alalkulsz? :)
13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Phyllobates)
2013. júl. 25. 09:40
Én is jártam így, idegszálba adhatta be a doki az injekciót. Nekem 1-2 hét múlva kiállt belőle a zsibbadás.
2013. júl. 25. 07:33
Nekem is volt már, hogy idegszálat találtak el és kb. fél évig zsibbadt volt az érintett terület. nem annyira, mint rögtön érzéstelenítés után, de zavart nagyon.Végül regenerálódott.
2013. júl. 25. 07:00

Unokabátyám feleségének a bölcsességfogát kellett volna kihúzni. Rosszul adták be az érzéstelenítőt és nagyon rosszul húzta, szinte kiszakította a doki a fogát. Ennek az lett az ereménye hogy hátul semmit nem érez viszont az első fogainál és a fél bal oldala pokolian fáj neki, dolgozó képtelen lett ez miatt mivel a beszéd is nehezére esik. Maradandó, nem tudnak ezzel mit kezdeni, nem lehet rendbe hozni.

Igaz ez Írországban történt, de sajnos bárhol előfordulhat.

10. Phyllobates (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 25. 05:56
Azt mondták, szedjek B-vitamint. Kétlem, hogy ez bármit is segítene. De végül is, nekik gondolom tök mindegy. Csak én meg pl. se enni, se inni nem tudok így normálisan, meg hát marhára idegesítő érzés.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Phyllobates)
2013. júl. 25. 00:50
Menj el sürgősen,tudod jobb félni, mint megijedni. Az érzéstelenítő hatásának max 4 órán belül múlni illene.
8. Phyllobates (válaszként erre: 7. - Cucicsillag)
2013. júl. 25. 00:37

Uhh, akkor jól jártál te is. :/ Én alapból utálom ezt az érzést, és most már 3. napja, hogy nem áll ki. Tuti, hogy valamit eltalált, mert máshol már nem érzem, csak ott, ahol írtam, és k*rvára kezdek ráparázni. :/ Ráadásul nemsokára megint mennem kell fogászatra.. csak így hogyan? :/

Köszönöm!

2013. júl. 25. 00:11

Nekem egyszer a felso reszbe atak be ugy szurit, hgy olyan Stalloenesan lgott a fel arcom. Mentem vizsgazni, de a anar azt mta, inkabb irjam le. Csak masnapra allt ki belole igazan a zsibbadas... :-S

Jobbulast!

6. Phyllobates (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 23:52
Hja, mondjuk ironikus lenne, ha érzéstelenítéssel kérném, és azt is "elszúrnák". :) Köszönöm!
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Phyllobates)
2013. júl. 24. 23:41
Neki olyan egy órás műtét volt,ha jól emlékszem altatásban kérte.
4. Phyllobates (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 23:33
Köszönöm, és a válaszodat is! Nem tudod, hogy kb. hogy néz ki egy ilyen műtét? Mármint, hogy simán érzéstelenítővel ( ez már csak hab lenne a tortán ), vagy altatás alatt csinálják? Meddig tart, stb..
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 24. 23:26
Jobbulást!!!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Phyllobates)
2013. júl. 24. 23:25

Igen járt így ismerősöm. Ahogy írtad idegszál szakadt el neki így.

Minél előbb fordulj vele orvoshoz. Neki a Szájsebészeti Klinikán műtötték meg az idegszálat, lassan , de rendbe jött.

2013. júl. 24. 23:22

Sziasztok!


Hétfőn voltam fogászaton, kihúzták a jobb alsó, utolsó fogamat. Miközben adta be a doki az érzéstelenítőt, egy fél pillanatra elég hülye érzés villant be elöl a számnál, az államnál és az elöl-oldalt levő fogaimnál. Azóta ezeken a részeken még mindig el vagyok zsibbadva, semmit nem érzek, és kezdek eléggé ideges lenni, hogy mitől van ez. Valaki, vagy valakinek ismerőse járt már így? Mi a bánat ez? Ideget talált el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook