Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki Baba - expon? fórum

Járt már valaki Baba - expon? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 15. 10:02

Köszi mindenkinek.


A kis asztal mit jelent :)


1mx1m? Nagyon sok holmim nincs..de azert nem akarom tomoriteni.

2013. aug. 14. 22:36
Én voltam pár hónapja és azt rögtön el is mondhatom, hogy nálunk marha kicsi asztalok voltak:( Ha van ilyen állványod, akkor vigyél azt is magaddal, hogy lehessen felakasztani a rucikat. Azt hiszem, hogy 1 asztal 4000 ft, aminek a felét visszakapod délután valamikor, ha addig ott maradsz.
4. terek (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. aug. 14. 22:35

kupacokat csináltunk, méret és ár szerint. a tetejére tettünk kis táblát, hogy mennyi.

mikor odajött valaki, kérdeztem milyen méretet keres és megmutattam, hogy hol kutakodjon, így neki is könnyebb volt, utána meg csak gyorsan vissza kellett hajtani :)

a játékokat, nagyobb dolgokat meg az asztal elé raktuk, arra is kis táblát tettünk, hogy mennyi. ha így csinálod, vigyél papírt, tollat, mert ha nagyon nem viszik akkor át tudod írni... :)

2013. aug. 14. 21:36
Én csak nézelődni jártam, a budapestin; de ott nem tűnt úgy, hogy magánszemélyek árulhatnak.
2013. aug. 14. 21:22
Szia! Én rengetegszer voltam :) ha sok a cuccod foglalj 2 asztalt, mert alapból kicsik! Te döntöd el, hogy engedély-e turni a népet. Vagy megkérdezed miben segithetsz?! Érdemes kicsi széket vinni, mert azt nem adnak!!!!!
2013. aug. 14. 20:53

Sziasztok!


Közületek járt már valaki baba expon, mondjuk eladni a régebbi babás cuccokat?


Hogyan néz ki az egész? Ha csak egy asztalotok van, hogyan lehet kipakolni a sok ruhát, terméket?


Az emberek széttúrják a dolgaitokat az asztalon? :)


Köszi szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook