Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valaki az alváscentrumban a gyermekével? tapasztalat? fórum

Járt már valaki az alváscentrumban a gyermekével? tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


7. Ildi^^ (válaszként erre: 6. - Misz)
2010. júl. 4. 10:37

nagyon köszönöm az együttérző szavaidat!

én is mindig ezt mondom hogy egyszer mindenki átalussza.

nincs mit tenni, kivárom.

puszi

6. misz (válaszként erre: 5. - Ildi^^)
2010. júl. 3. 23:57

Annyira átérzem, mennyire nagyon nehéz most neked. :(

Mi Gigivel szenvedtünk hónapokon keresztül. :(

Ő 2 éves kora óta alussza át az éjszakát. De addig... 6x-18x közt mozgott az ébredések száma éjjelente.

Azt hittem megőrülök. Úgy gondoltam, valamit rosszul csinálok, mert mindenkinek alszik a gyereke, csak az enyém nem.


De már tudom, hogy ez butaság. Vannak ilyen gyerekek és olyanok. Jóalvók és rosszalvók. És ez szülőtől, neveléstől, szokatástól, etetéstől, mindentől független.


De egyszer minden gyerek átalussza az éjszakát. Ez tuti! :)


De ha úgy érzed, nem bírod, hívd fel az ambulanciát. pofon nem vág érte senki. És még utána is dönthetsz.


Szorítok, hogy hamar rendeződjenek az éjszakák!:)


Puszi

5. Ildi^^ (válaszként erre: 4. - Misz)
2010. júl. 2. 22:12

köszi szépen Misz!

igen mert ezt már a nagynál végigcsináltam hogy nem aludtunk, és most 4 és fél évesen alussza át az éjszakát. tehát azóta nem igen alszom, most viszont a kicsi egyre rosszabb amit művel és már félek hogy nem bírom. nagyon kész vagyok testileg, lelkileg.

de ma beszéltem a védőnővel aki azt mondta korai még oda menni. tartsak még ki.

puszi

4. misz
2010. júl. 2. 20:16

Szia!

Mi ugyan nem voltunk végül, de telefonos időpontkéréskor elmondták, hogy nagyjából mi várható. Még Ágikával akartam menni, mert nem aludt sem éjjel sem nappal heteken át csak fél órákat.


Ha jól emlékszem du. kellett volna bemenni, és lett volna vérvétel, meg általános orvosi vizsgálat. Aztán este be kellett volna menni egy szobába, és mindent úgy csinálni, mint otthon. Kivéve, hogy a gyerkőc fejéhez valami tappancsokat raktak volna fel. Aztán reggel megbeszélés, tanácsadás.


Ennyire kritikusnak érzed a helyzetet?


Hívd fel őket telefonon, a Kismama újság végén ott szokott lenni a számuk. Ők mindent elmondanak.

Puszi

2010. júl. 2. 08:20

senkinek nincs tapasztalata?

végül is ez jó hír mert akkor jó alvók a babák.

akkor mi nagyon egyedi eset vagyunk.

2010. júl. 2. 07:26
1 éves kisfiam nem alszik semmit csak dobálja magát,és javasolták az alváscentrumot. valaki esetleg járt már ott?
2010. júl. 2. 07:25
Járt már valaki az alváscentrumban a gyermekével? tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook