Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járókát szeretnénk venni a lányomnak. Ötletek, hogy hol érdemes venni? Tapasztalatok? fórum

Járókát szeretnénk venni a lányomnak. Ötletek, hogy hol érdemes venni? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


28. benvik
2010. jún. 8. 20:43
Én fára szavaznék. Nekünk hálós van, a lányom soha nem volt benne, nem tudott soha felállni, mivel magasan van ahhoz a kapaszkodó, és utálta az agészet. A fiam valami csoda folytán rájött, hogyan kell benne felállni, de elég instabil az a kapaszkodó hozzá, könnyen esés a vége, soha nem lehet otthagyni benne. A kiságyába sokkal stabilabban tud állni.
2010. jún. 8. 20:30

Én a fa járókát ajánlom.

Az elég nagy ahhoz,hogy ha feláll körbe járkáljon. könnyű tisztán tartani és ha már nincs rá szükség lapra szerelve a tárolhatóság is könnyen megoldható.

A keresztfiam most 8 hós.És már feláll próbál kapaszkodva menni.:)Van egy összecsukható járókája ami még a tesóé volt ő 9 éves.Nem tudtuk úgy eltakarítani,hogy jó legyen.A hálója foltos maradt és a szélén a szivacsos rész is elég érdekes szagot áraszt...:(

De vettek egy fa járókát és az sokkal jobb! Én ezt ajánlom!:)

[link]

[link]

26. Vikianya (válaszként erre: 24. - Xlehox)
2010. ápr. 6. 22:20
sajnos sokan nem gondolnak bele
25. Vikianya (válaszként erre: 23. - Xlehox)
2010. ápr. 6. 22:19
kedves vagy , hogy írtál, de én járókára gondoltam, nem bébi kompra. Azt én se adnék soha a lányaimnak
24. xlehox
2010. ápr. 6. 22:18

MIndenkitől bocsi!!!!!!!!!!!

Nálunk régen a járókának hívták a kompot. Ezt a mai napig keverem:))

De jó tanácsnak, talán nem rossz...

23. xlehox
2010. ápr. 6. 22:15

Szia!


Csak 1 jótanács: A jó hírnevű Siesta cipő ajánlása a 11 aranyszabályból, mellyel gyermekünk lábproblémáit előzhetjük meg.


Mi az, amitől óvnom kell gyermekem lábát?


8. Soha ne használjunk Bébikompot!


Az ortopéd szakorvos véleménye: ahol látnak mind törjék össze!

A komp bizony, akár tetszik, akár nem, ártalmas. A csípőizületnek kimondottan káros, és a

csöppség helytelen testtartást vesz fel benne.

Megakadályozza a gyereket abban, hogy a korának megfelelő mozgásformákat gyakorolja.

A „kompozás” miatt kimaradhat nála a mászás ami a hátizmait erősítené. A komp folyamatos

használatával túlterheli a csontrendszerét, izmait, ízületeit.

22. sajert (válaszként erre: 21. - Valerka78)
2010. ápr. 6. 14:50

Nekem is ilyen utazóágyam van :-D.


Szerintem a legpraktikusabb dolog az újfajta találmányok között.

2010. ápr. 6. 10:51
A hálós járóka mobilátáshoz csak annyit tennék hozzá, hogy ami a nagyinál van, azt teljesen össze kell csukni ahhoz, hogy egyik szobából a másikba lehessen vinni, ami nem kis fizikai erőt kíván. Míg a nem sokkal kisebb vagy ugyanakkora hálós utazóágy változtatás nélkül a saját kerekein átfér a standard ajtókon. Ennek is van egy emelőbetétje, de ez tényleg csak pici babához való. Oldalt van kívülről nyitható cipzáras nyílás, ha már önállóan ki-be jár a gyerek. A fából készült járókáink (nálunk és a másik nagyinál) két kallantyúval, erő nélkül összecsukhatóak laposra. Az egyik még az enyém volt 30 éve, annak nem a földön közvetlenül van az alja, hanem olyan 15 centire. A másik egy újabb, annak bútorgörgőből csináltam kereket, így abban sem a földön ül a gyerek.
20. c33bd8536b (válaszként erre: 2. - Vikianya)
2010. ápr. 2. 16:05
Az én gyerekem rég volt kicsi. De nekünk egy 1,50x1,50-es járókánk volt, fából, rácsos, egy asztalos csinálta. Stabil volt, kitettem a teraszra, vagy az udvarra, ha jó idő volt.
19. Vikianya (válaszként erre: 18. - Marc§ika)
2010. ápr. 2. 15:55
Én arra gondoltam, hogy ha elesik, akkor megütheti magát
18. marc§ika (válaszként erre: 17. - Vikianya)
2010. ápr. 2. 15:03
mobilabbnak mobilabb,de biztonságosnak van olyan biztonságos a fa rácsos is,csak legalulra kell állítani ha már nagyobbacska a gyerkőc.
2010. ápr. 1. 14:49
...de talán biztonságosabb és mobilabb a hálós. Nem?
16. marc§ika (válaszként erre: 13. - Vikianya)
2010. ápr. 1. 14:47

azért nem volt jó mert a háló miatt alig látott ki és ezért nem szeretett benne lenni,meg rendesen nem tudott megkapaszkodni sem,inogott.Szóval nem volt jó semmiképp.

A fa rácsost pedig lehet állítani,hogy milyen magasan legyen,és ugye bár azon szépen ki lehet látni is.Én most biztos ilyet vennék.

2010. ápr. 1. 14:31
Mi is hálósat vettünk először, de ahogy beleraktuk a kislányomat, rögtön elkezdett ordítani. Hiába vannak benne kapaszkodók, nem érte el, illetve nem látott ki belőle, mert nagyon sűrű volt a háló. Ő kifejezetten félt benne. Úgyhogy visszavittük, és kicseréltük fára. Ez nagyon szupi, stabil, és kilát belőle a gyerek, és fel is tud állni egyedül. Viszont ezt sem használjuk, mert szívesebben négykézlábazik a lakásban. Úgyhogy valószínűleg eladjuk.
14. Vikianya (válaszként erre: 13. - Vikianya)
2010. ápr. 1. 13:54
azaz mi volt a gond a hálóssal?
13. Vikianya (válaszként erre: 12. - Marc§ika)
2010. ápr. 1. 13:54
mi volt gond a hálóssal?
2010. ápr. 1. 13:18

vatera,teszvesz...

barátnőm most vett egyet vaterán,fa rácsos nagyon szuper!!! ha én vennék én is rácsosat venné,nekem volt hálós de nem jött be,se nekem se a kisfiamnak...

11. sajert
2010. ápr. 1. 13:11

Én utazóágyat vettem, hogy a tanyán abban alszik, itthon meg járókának használtam.

Raktam az aljába szivacsot.

A mérete 60*120-as, a járókáé se sokkal nagyobb.

Mivel pici lyukak vannak rajta, csak akkor tud belőle majd kimászni, mikor már a lábát fel tudja emelni a tetejéig :-).

10. d89d9f2f77 (válaszként erre: 8. - Vikianya)
2010. ápr. 1. 12:07
ááá élég stabilak:) Az én fiam már megy csak pár percre rakom bele ha ki kell menjek
9. monstro (válaszként erre: 8. - Vikianya)
2010. ápr. 1. 11:30
azt nem hinném:) a mienk pl eléggé stabil:) de a nyaralóba hálós van, az is stabil, ugyhogy felborulni nem tud:) viszont a hálósból ki tud mászni a gyerek, feltéve ha cipő van rajta:) mert akkor azzal könnyeb beleakad a hálóba megfogja a járóka szélét és már bukfencezik is kifelé:))
2010. ápr. 1. 11:21
fel tudnak ezek borulni?
2010. ápr. 1. 11:19
és melyik jobb szerinted. A hálós, vagy a rácsos? Milyen szempontok fontosak?
2010. ápr. 1. 11:19
abból könnyen kimásznik ha rájön a technikájára:) és sztem kisebb is:)
2010. ápr. 1. 11:19
szerintem is tesz-vesz.Felesleges újjat venni:)
2010. ápr. 1. 11:18
nekem az annyira nem jött be:) nekünk fa van és én azt szeretem
2010. ápr. 1. 11:18
expressz, teszvesz:) sztem újjat nem érdemes:)
2010. ápr. 1. 11:18

A párommal a hálósat néztük ki, de nincs ilyen tapasztalatom, így nem tudom, hogy melyik a jobb.

SEGÍTSETEK LÉCCI !!!

2010. ápr. 1. 11:16
Járókát szeretnénk venni a lányomnak. Ötletek, hogy hol érdemes venni? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook