Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járnál ilyen ilyen lábakkal strandra? fórum

Járnál ilyen ilyen lábakkal strandra? (beszélgetős fórum)

1 2 3
51. Channa* (válaszként erre: 44. - Ariana)
febr. 21. 18:26

Akkor légy szíves fejleszd az önbizalmadat!

Ha bárkit is zavar egy nőn valami, az csak is egy másik nő lehet.

Engem pl. soha nem érdekel, hogy mit gondol rólam egy másik nő. Én is tudok róla gondolni bármit;)

Tehát, ne foglalkozz senki véleményével. A képen nem látszik olyan rondának mint, ahogy írsz róla. Kicsit felnagyítod a prblémát.

Én is ezt teszem időnként. Volt olyan, hogy 2 évig nem vettem fel szoknyát, mert vastag a lábam és még eres is a bokám. Aztán eldöntöttem, hogy nem érdekel mások véleménye.

Én a férjemnek szoktam picsogni az ilyen problémáim miatt, és mindig kimeredt szemmel kérdezi, hogy miről beszélek? Ő nem is látta, hogy van olyanom:DDD

50. ariana (válaszként erre: 47. - Channa*)
febr. 21. 18:26
Van aki 70-80 évesen sem visszértágulatos.
49. ariana (válaszként erre: 47. - Channa*)
febr. 21. 18:24
Nem a kortól van, ez egy betegség. Terhesség alatt megváltoztak a hormonok.Azelőtt ne volt még seprűvánám sem.
48. Channa* (válaszként erre: 46. - VendrinerPiroska)
febr. 21. 18:19

Én is lekenem alapozóval a bokáimat, amíg nem barnulok le:D

De strandon nem érdekel.

47. Channa* (válaszként erre: 45. - Ariana)
febr. 21. 18:17
A kor felettük sem múlik el nyom nélkül;)
46. VendrinerPiroska (válaszként erre: 11. - Ariana)
febr. 21. 18:06
Figyelj; anyukám sohasem volt túlsúlyos, sőt nagyon csinos volt világ életében, de nagyon hajlamos volt a seprűvénákra. Már a húszas éveiben is volt neki rendesen. Ettől függetlenül nem takargatta, elfogadta, hogy ez van. Mostanra nekem is van itt-ott valamennyi, kb. a fele, mint szegény anyunak ilyen korában. Ha olyanom van, akkor adok magamnak egy kis önbarnítót, mert akkor kevésbé látszik, de legtöbbször azt sem. Járok strandra és uszodába. Ezekre a helyekre úszni vagy lubickolni járok, nem szépség versenyre. Akinek nem tetszik lábam, ne nézegesse.
45. ariana (válaszként erre: 43. - Channa*)
febr. 21. 18:00
Mondjuk ennyiből jobb a férfikanak, gyermekvállalás nem ront az alakjukon.
44. ariana (válaszként erre: 42. - Kristo_f)
febr. 21. 17:58

Én nem vagyok dagadt, meg nagyseggű se, de szeretnék nagyobbat. :D

Megmondva az igazat, még magam előtt sem szeretek levetkőzni, tehát nyáron itthon is hosszú nadrág, idegesít a visszértágulatok látványa.

43. Channa* (válaszként erre: 42. - Kristo_f)
febr. 21. 17:55

"sőt szülés után akkora úszógumi hogyazcsak na."

Hát azért ez így nem igaz.

Van akinek valóban nagy úszógumija lesz, de sokaknak nem.;)

42. kristo_f (válaszként erre: 40. - Ariana)
febr. 21. 17:54

És dagadtabbat, csontsoványat, lógómellüt nagyseggüt, féllábut stb.?

Ugyanmár az emberek nagyrésze, főleg a nők max fiatal/középkorig "hibátlanok, sőt szülés után akkora úszógumi hogyazcsak na. És nagyrészük mégis jár strandra

Az természetesen pszichés gátlás, de gyakori strandolással megoldható hogy nem ezzel fogsz foglalkozni

41. Channa* (válaszként erre: 40. - Ariana)
febr. 21. 17:53

Az egyik nénikém mindkét lába ilyen volt már 20 éves kora óta, de simán hordott szoknyát és strandra is járt.

Ráadásul neki nagyon jó lábai vannak, és a férfiakat egy kicsit sem érdekelte, hogy eres, csak a formája;)

40. ariana (válaszként erre: 39. - Kristo_f)
febr. 21. 17:46
Őszintén szólva senkit se láttam még magamnál csúnyább lábakkal.
39. kristo_f (válaszként erre: 1. - Ariana)
febr. 21. 17:27

Nem mindig erőltetném a rövidnagrágot, de strandra igen

Nézz körbe hányan járnak eres lábakkal. Ne törődj mással, amúgy senki nem törődik a lábaddal

38. ariana (válaszként erre: 37. - Andi6020)
febr. 21. 16:48
Csak érdeklődtem, ki merne levetkőzni ilyen lábakkal, de nem sokan válaszoltak, ahhoz képest, hogy 130-an megnézték.
37. andi6020 (válaszként erre: 34. - Ariana)
febr. 21. 16:15
Rendben. Feladom a bíztatást. Nekem mindegy is.
36. Channa* (válaszként erre: 26. - Csicsi25)
febr. 21. 16:14

És ezt mennyiért csinálják?

Milyen orvoshoz szoktál menni?

35. Guruljka (válaszként erre: 34. - Ariana)
febr. 21. 16:11
Szerintem a módszerek már megvannak. És talán az az orvos is megvan, aki már elsajátította és mégsem magánban csinálja. Csak meg kellene találni.
34. ariana (válaszként erre: 31. - Andi6020)
febr. 21. 15:56
Talán, ha fejlődni fog az orvostudomány, esetleg, akkor felcsillan a remény.
33. ariana (válaszként erre: 32. - Guruljka)
febr. 21. 15:54
Köszi, az együttérzést, nagyon rossz így élni, nyáron fáj nagyon , és ráadásul a nagy hőséget is hosszúnadrágban kell átvészelni.
32. Guruljka (válaszként erre: 30. - Ariana)
febr. 21. 15:39

Sajnálom, hogy ilyen visszeres a kezed-lábad.

Én a tévében is láttam pozitív eseteket és ezért erősködöm.

Igaz, nem itthoni felvételek voltak.

31. andi6020 (válaszként erre: 27. - Ariana)
febr. 21. 15:28
Mégis azt mondom, járj utána alaposabban, beszelj több orvossal is .
30. ariana (válaszként erre: 28. - Guruljka)
febr. 21. 15:19
Guruljka! Ezt én is néztem, pénzért mindent ígérnek, jó tapasztalatokat annál ritkábban találni. :(
29. Guruljka (válaszként erre: 27. - Ariana)
febr. 21. 14:46
"A hagyományos visszérműtét mellett ma már nagyon modern műtéti eljárások állnak a betegek rendelkezésére. Míg a hagyományos műtéti eljárás során a deformálódott visszér eltávolításra kerül, addig a modern eljárások kíméletesebb módon, az eret elzárva, de a testben hagyva oldják meg a problémát. Ez utóbbi esetben az elzárt ér funkció híján idővel felszívódik." - ezt is írják ott, amit az előbb linkeltem.
28. Guruljka (válaszként erre: 22. - Ariana)
febr. 21. 14:45

Én meg pont úgy tudom, hogy azokat is el tudják tüntetni.

Kis érdeklődést talán megér:

[link]

27. ariana (válaszként erre: 26. - Csicsi25)
febr. 21. 14:43
De, persze volt aki elvállalta volna pesten, de itt a közelben ismerek egy nagyon jó orvost, aki nem vállalta be, és nem véletlenül, azt gondolom.Injekciózgathatják, de akkor meg máshol türemkedik ki.Ugye nekem bokától kezdve, elöl a combon mindenhol van.
26. Csicsi25 (válaszként erre: 25. - Ariana)
febr. 21. 14:40
Nem gondoltál rá, hogy elinjekcióztasd? Én is azt szoktam - már amikor eljutok az orvoshoz.
25. ariana (válaszként erre: 24. - *lime*)
febr. 21. 14:15
Tudom ez már csak rosszabb lesz, és egyre jobban akadályoz az életben, mert fáj...köszi, a tanácsot!
24. *lime*
febr. 21. 14:11
Valószínűleg lényegi változást nem hoz, de úgy tudom, hogy a visszerekre jó a gyertyaállás. Ha esztétikai szempontból nagy változást nem is fog hozni, egészségügyi szempontból talán hasznos lehet.
23. ariana (válaszként erre: 15. - Ms_Daisy)
febr. 21. 13:43
Sokminden okozhatja, lehet öröklődő, hormonális, terhesség is kihozhatja.
22. ariana (válaszként erre: 18. - Guruljka)
febr. 21. 13:35
Már voltam, nem műthető, mert felületi vénák vannak kitágulva.
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook