Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pedagógiai asszisztens és családsegítő munkatárs OKJ-s képzésnél, hogyan kell kinéznie a záródolgozatnak? fórum

Pedagógiai asszisztens és családsegítő munkatárs OKJ-s képzésnél, hogyan kell kinéznie a záródolgozatnak? (tudásbázis kérdés)


8. Libuska87 (válaszként erre: 6. - Tigris0430)
2020. jún. 23. 21:46

Esti tagozaton tanulom, iskolarendszerű oktatás. Szakgimnázium.

Nem is nehéz, de nem is könnyű. Vannak bemagolós anyagok.

7. NomNom (válaszként erre: 5. - Libuska87)
2020. jún. 22. 22:37

Akkor bocsi,azt hittem azzal van gond, hogy hogyan is nézzen ki.

Biztos sikerül ne aggódj rajta.

2020. jún. 22. 22:16
Kérdezhetek? Szeptemberben szeretném én is elkezdeni a tanfolyamot, mennyire nehéz? Melyik suli nál vagy? Köszi
5. Libuska87 (válaszként erre: 3. - NomNom)
2020. jún. 22. 22:08

A formai követelményt megkaptuk. De abból még nem tudok elindulni. Azon csak annyi van, hogy milyen betű, mekkora és hány oldalas legyen.

Meg hogy akitől szereztük az írást hogy kell feltüntetni kié mikor stb.

Persze keresgetek a neten is, de bizonytalan vagyok.

4. Libuska87 (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2020. jún. 22. 22:00
Jujjj azt nagyon szépen megköszönöm, ha átküldöd. Nagyon rástresszeltem magam már.
3. NomNom (válaszként erre: 1. - Libuska87)
2020. jún. 22. 10:57

Szia,

én is írtam már szakdolgozatot. Az intézmény weboldalán kellene lenni formai követelményeknek,l. Ezt megtaláltad már? Az egy jó kiindulópont lehet és azért is fontos mert ha azoknak a követelményeknek nem felel meg, nem fogadják el.

Viszont ha nincs formai követelmény, akkor Indhikai tanácsa teljesen jó:). Interneten is találhatsz rengeteg szakdolgozatot/tanulmányt feltöltve, esetleg hasonló témában, témakörben mint a tiéd.

2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Libuska87)
2020. jún. 22. 10:28

Szia,

én nevelőszülőit csináltam pár éve. Esettenulmányt kellett írni. Legyen eleje, vége, legyen szépen szerkesztve, és terjedelemtől függően kötve. Enyém 20 oldal körül volt, tehát spirálosan fűztem. Jeles lett. (Van diplomám is, tehát valós szakdolgozatot is készítettem már. :))

Semmi nagy dolgot ne képzelj bele. Ha segít, átküldöm az enyémet szívesen.

2020. jún. 22. 10:15
Sziasztok! Záródolgozatot kell írnom egy megadott tételből. Tanár azt mondta, hasonlóan kell kinéznie, mint egy szakdolgozatnak. Aki csinált már ilyet segítene elindulni rajta? Tanári segítség kizárva, mert kijelentette magunktól oldjuk meg. Köszönöm aki segít!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook