Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jár valaki közületek Ausztriába dolgozni mint ápoló/idősgondozó? Mik a tapasztalatok? fórum

Jár valaki közületek Ausztriába dolgozni mint ápoló/idősgondozó? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

9. Rozália (válaszként erre: 8. - Karesz35)
2013. máj. 28. 05:26
A menyem 3 éve jár ki, kéthetes váltásban, jól érzi magát, jó helye van és jól keres. (Pedig két 6 évest hagyott anno itthon...) És be is van jelentve. Sőt! Amikor kiment, alig beszélt németül. Mégis jó helyeket fogott ki ez alatt az idő alatt. A mostani a leghosszabb, lassan 1 éve, hogy ott van.
8. karesz35 (válaszként erre: 7. - 98a7449505)
2011. jan. 9. 08:41

Sziasztok


En is kimentem ausztriaba tobbszor is de nem vettek komolyan sehol se.Kozepfokon beszelek nemetul megse volt jo.Csak hazi betegapolasra alkalmaztak de az nem volt jo.sokan felmondanak mert nem birjak a nemet stilust.Volt olyan amikor masfel honapot voltam ott mert nem tudtak kit kuldeni helyettem.Teljesen el voltam kenodve mert a nyelvtanulasba nagyon sok penzt es idot fektettem megse volt jo semmire.Sokszor becsaptak mondvan probamunka van.Egy forintot se lattam belole.Ilyen bol 24 napom van.Most megprobalom Hollandiat ott tobb a segitseg es mar dolgoznak is kinn ismerosok.Tehat nem kamu.Soha tobbet nem megyek nemet nyelvteruletre.Amugy nem is ertem az egeszet hiszen apolo hiany van nem?

7. 98a7449505 (válaszként erre: 5. - Mufurcka :))
2010. okt. 20. 16:20

A google-ba ird be: medpersonal. Itt egy olyan cég hirdet, akik ausztriába keresnek ápolókat.

Hátha segítettem valamit.

6. 98a7449505 (válaszként erre: 5. - Mufurcka :))
2010. okt. 20. 16:16
Sajnos a részleteket én sem tudom. Csak annyit, hogy a fizetés az nagyon jó, úgy 1800-2100 euró között.
2010. okt. 20. 15:38

Én is szeretnék kimenni mindenképp. Már ápolói vizsgát is megcsináltam, viszont a német nem nagyon megy sajna :( Most egy normális munkaközvetitőt keresek...na ez sem könnyű!

Jó lenne ha valaki irna, mert fogalmam sincs mi várna ott rám :O

4. 98a7449505 (válaszként erre: 3. - Mufurcka :))
2010. okt. 20. 13:01

Hát ez az. Pedig engem is érgekelnének a részletek.

Ha nem Te nem indítottad volna ezt a fórumot, akkor én tettem volna meg.

2010. okt. 20. 09:08
Hmm, ugy néz ki, hogy senki (???) :(
2010. okt. 20. 00:22
Erre én is kíváncs volnék. Ugyanis, lehet, hogy én is kimennék.
2010. okt. 19. 22:56

Arra gondolok amikor ott vagy a családnál(vagy csak egy idős embernél) és 2 hetente-havonta jársz haza!

Minden érdekelne a témával kapcsolatban! Milyen ott? Milyen nyelvtudást várnak el? Te milyen szinten tudsz németül? Minden...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook