Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jár valaki a X.kerületi Univerzum Fitnessbe? Tapasztalatok? fórum

Jár valaki a X.kerületi Univerzum Fitnessbe? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


11. emagdi (válaszként erre: 10. - Gömbmolli)
2011. szept. 9. 17:44

több oktató is tart ott ilyen órákat, most elmondhatnám, hogy szerintem ki jó meg ki nem, de az csak az én véleményem lenne:))

az a legjobb, ha elmész személyesen egy-egy ilyen órára (minden oktatóhoz) és akkor el tudod dönteni, hogy számodra melyik a szimpatikus :)

2011. szept. 8. 09:06
Engem a zumba érdekelne, az alakformálás, step, mert ezeket már ismerem, próbáltam már. A lényeg hogy újra szeretnék elkezdeni sportolni, és ez a hely elég közel van hozzánk, az már egy jó pont:P
2011. szept. 7. 09:54
amúgy mit szeretnél alapvetően csinálni ott?
8. emagdi (válaszként erre: 5. - Gömbmolli)
2011. szept. 7. 09:47

én voltam ott párszor, a konditerem használható, bár voltam már jobban is:) elég sokféle óra van, de ezeket jobb, ha személyesen kipróbálod, hogy személy szerint neked mi tetszik és mi nem, amúgy szerintem nem rossz órák vannak:) (spinningre, zumbára és trx-re előre be kell jelentkezni telefonon, a többire csak odamész és részt veszel)


szerintem nyugodtan kezdj el oda járni, nem rossz hely!



(a cba fitnessz amit mondanak az más, az a gyömrői úton van, na az amúgy sokkal jobban felszerelt hely:))

2011. szept. 7. 09:33
üdv, a férjem járt ide kondizni, szerette, kulturált hely, segítőkész edzővel. az órák is szimpatikusak, de még nem próbáltam rá...
6. gömbmolli (válaszként erre: 4. - Tavaszilány)
2011. szept. 7. 09:27
És milyen órákra jártál? ajánlanál nekem valamit?:) vagy a konditerembe jártál?
5. gömbmolli (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2011. szept. 7. 09:27
Az Élessaroknál van, ha ez mond valamit.:D Nem tudom, hogy van-e ott CBA, asszem Penny van vele szemben és ott megy a 28, 62, 3-as villamos előtte.
2011. szept. 7. 09:21
Szia! Én jártam oda, nagyon kultúrált, jó hely :)
2011. szept. 7. 09:15
CBA-nál ami van azt dicsérik ,van sóbarlangja...
2011. szept. 7. 09:13
az ami CBA-nál van?
2011. szept. 7. 09:11

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni sportolni, az interneten találtam erre a helyre. Érdekelnének róla, az órákról, az oktatókról a tapasztalatok.

Köszönöm ha írtok!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook