Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jár valaki a BGF-PSZK-ra levelező tagozaton? fórum

Jár valaki a BGF-PSZK-ra levelező tagozaton? (beszélgetős fórum)

8. mmacus (válaszként erre: 6. - Miciamaci)
2014. aug. 18. 05:16
Az órán megírt ZH-k eredménye a gyak.jegy. Nekem a meglévő munkámhoz volt szükség a végzettségre. A vizsgák nem egyformák, van nehéz tárgy és könnyebb is. Ha a matematikával jóban vagy, nem lesz gond.
2014. aug. 18. 02:34
Nem egy könnyű suli, hiszen az egyik legelismertebb iskola a területen, de ha jó diplomát akarsz megéri.
6. miciamaci (válaszként erre: 5. - Mmacus)
2014. aug. 17. 19:46
Ok. Köszi szépen! A gyakorlati jegyes dolgozatokat az órán kell megírni, vagy külön időpontban? Mennyire nehezek a vizsgák? Sikerült hasznosítanod ezt a szakmát?
5. mmacus (válaszként erre: 1. - Miciamaci)
2014. aug. 17. 12:31
Vannak gyakorlati jegyes tárgyak is, amiből megajánlják a jegyet az év közi munka, dolgozatok alapján, ha elfogadod, abból nem kell vizsgázni.
4. mmacus (válaszként erre: 1. - Miciamaci)
2014. aug. 17. 12:29

Próbáld meg, kezdd el az első félévet, akkor kiderül, mennyire tudod összehangolni a dolgokat a családdal.

Én is gazdálkodási és menedzsment szakon végeztem, levelezőn. A vizsgaidőszak kb 8 hét, volt olyan tárgy, amiből volt szombati időpont. A szorgalmi időszakban pedig minden második péntek.szombat volt az előadási nap.

3. miciamaci (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2014. aug. 17. 11:46

Szia!

Azért mert, akkor úgy éreztem elakarom végezni, sőt most is érdekel a dolog, csak tudod két gyerekkel vagyok itthon, szóval az iskola elvégzéséhez anyukám és párom segítségére van szükségem. Ahogy láttam az órarendet elég sokszor kellene itthon lenniük, és még a vizsgák miatt is valószínűleg itthon kellene valakinek maradnia, ami nem biztos, hogy megoldható.

2. gkreka (válaszként erre: 1. - Miciamaci)
2014. aug. 17. 11:32
Miért dobtál ki több ezer forintot a jelentkezésre, ha azt se tudod el akarod-e végezni ezt a képzést?
2014. aug. 17. 11:15
Felvettek gazdálkodás és menedzsment kis és középvállalkozási szakra, és még nem tudom beiratkozzak-e. Van valakinek tapasztalata erről az iskoláról? A vizsgák hogy zajlanak, hétvégén vagy inkább hétköznap? Mennyire nehéz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook