Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jár közületek valaki a Rendőrtiszti főiskolára? fórum

Jár közületek valaki a Rendőrtiszti főiskolára? (beszélgetős fórum)


2014. febr. 22. 20:00

A felveteli ugyanaz mint a rendes fosulira csak az alkalmassagi a plusz. Az eronleti resze fent van a honlapon de ha nem talalod akkor megkeresem es belinkelem. Arra azert ajanlatos komolyan keszulni mert nagyon nehez es komolyan veszik.

A tiszt attol fugg milyen osztalyra alosztalyra kerul. A ferjem gazdasagvedelmi alosztalyon volt nyomozo, szerencsere mar helyszinelo lett 3 eve. Kicsit nyugisabb! :)

a fizetes teren megnyugtathatnalak de nem tudlak. Nem lehet belole meggazdagodni de legalabb biztos munkahely. Sok kitartas es turelem kell hozza mert eleg idegorlo hely de ugye nem jatszohaz hanem rendorseg :)

amugy nyomoznak, kihallgatnak, hazkutatnak plusz amit melle kapnak meg. :)

3. jojócska (válaszként erre: 2. - KLucus)
2014. febr. 22. 19:45

Kedves Tőled,köszönöm :-)

Érdekelne pl.hogy milyen tantárgyakból kell felvételizni,alkalmassági vizsgán milyen követelmények vannak?

A rendőrtiszt pontosan mivel foglalkozik? Irodán dolgozik a férjed? Aki ilyen főiskolát végez,mennyire számíthat "jó" fizetésre?

2014. febr. 22. 19:33
szia! nem én,de a férjem 17 éve rendőrtiszt, ő kijárta. ha esetleg valamiben tudok segítek :)
2014. febr. 22. 18:11

Sziasztok!


Lányom szeretne nyomozónak tanulni, hogy igazsásügyi,gazdasági,vagy pénzügyi,azt még nem döntötte el.

Néztem a főiskola honlapját,de pár kérdésemre nem találok konkrét választ.

Ha volna itt valaki,aki ott tanult vagy ott végzett,segíthetne nekem :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook