Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Japán Kristálygomba fórum

Japán Kristálygomba (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
72. Lisbett (válaszként erre: 68. - Szekvencia)
2010. júl. 21. 13:00
Szia! Irtam neked. Bocsi de csak most olvastam a leveled.
71. Lisbett (válaszként erre: 70. - Éjjelipillangó)
2010. júl. 21. 12:59

Szia!

Nekem használt a refluxra a gomba. Türelem kell hozzá 1-2 hónap után lehet a javulást észrevenni.

Naponta 2 litert iszom. Plusz naponta 1 szelet margarinos kenyér repcemézzel.

A neten olvastam és tényleg használ, kell a növényi zsiradék a gyomornak és nagyon hatásos a repceméz is. Állati zsiradék nem jó, mert az savat termel.

Persze a margarinból sem kell sok csak napi 1 szeletnyi kenyér.

2010. júl. 20. 09:38

Sziaztok!

Nekm si van gombim, és nagyon fiinom. Mondjuk én refluxra, meg ilyen gyomor bigyókra iszom... de nem tudom, fog e hatni.. Most nem szedek gyógyszert, csak ezt iszom, meg a salvust! Ha vkinek van vmi tapasztalata vele etéren, kérem írjon!

69. vkatka
2010. júl. 18. 09:42

Sziasztok!

Szeretnék én is kristálygombát, de egyik ismerősömnek sincs! Ha esetleg valaki tudna Kiskunfélegyháza és környékén kristálygombát, nagyon hálás lennék érte.

2010. júl. 17. 20:10

Kedves Lisbett!


budapestről jönnének hozzám kristélygombáért, én egri vagyok és szivesen adok is de ha te tudnál adni nekik ne utazzanak már le egerbe.ha megoldható az elérhetőséged küld már el a szekvencia@citromai.hu -ra és eljutatom hozzájuk.előre is köszi. szekvencia

67. Lisbett (válaszként erre: 64. - Bett001)
2010. júl. 12. 09:14
Tényleg gyorsabban szaporodik és látszik, hogy jól érzik magukat. Van köztük egészen nagy is.
66. Lisbett (válaszként erre: 65. - Doloresz21)
2010. júl. 12. 09:12

Szia!

Igaz nem tőlem kérdezted, de én tudok neked adni gombát amennyit csak szeretnél.

Viszont érte kellene jönni a X.kerületbe. Persze ingyen adnám.

65. Doloresz21 (válaszként erre: 57. - Tityike)
2010. júl. 10. 15:35

Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy jelenleg is van -e még kristálygombád? Nagyon régen én is használtam,sajnos mostanában egészségileg rám jár a rúd és úgy gondoltam, hogy újra elkezdeném.

64. Bett001 (válaszként erre: 63. - Lisbett)
2010. júl. 9. 20:30

szia!

én a másfél liter liter vizhez adok 7-8 evőkanál cukrot!

igy pont kellemes az íze!:)

amúgy meg a gomba feldolgozza a cukrot,lehet nagyobb mennyiségű cukortól jobban szaporodik!

2010. júl. 9. 12:36

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ti mennyi cukrot tesztek a gombához? Én 2,5 kg gombához teszek 10 evőkanálnyit és 2-2,5 liter vizet.

Van aki azt mondja, hogy ez nagyon sok. Szerintetek is sok? Ha igen akkor mennyit tegyek ekkora mennyiséghez? Válaszaitokat köszönöm előre is.

2010. júl. 5. 12:33
Kedves dominik78 írj a niki1229@freemail.hu-ra és ott megbeszéljük a részleteket :) szép napot! :)
2010. júl. 2. 12:06

Sziasztok!

Ha, valakinek szüksége lenne kristálygombára, én szívesen adok!Ingyen!

Budapesten a 19.kerületben személyesen átvehető.

60. steinpiltz (válaszként erre: 51. - Lalaa77)
2010. júl. 1. 15:23

Szia Lalaa77!


Én nagyon szeretnék kérni gombát ,ha még lehet mert az enyém megbuggyant. Imádom és gomba függő lettem. Légyszi segíts

59. DOMINIK78 (válaszként erre: 58. - Niki1229)
2010. jún. 30. 23:57
KEDVES NIKOLETTA!!! szeretnék valahogy kérni / venni/ tőled gombát,debreceni vagyok,szeretném kipróbálni.hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot veled?előre is köszi.
2010. jún. 30. 16:25
Nálam is igen csak elszaporodtak a gombák, van bőven. . . Ha valakinek szüksége lenne rá, szívesen adok. . . Természetesen ingyen. . . (ha lehet Debrecenből vagy környékéről jelentkezzetek, mert postán nyűgös a dolog :))
2010. jún. 21. 21:11
Még mindig van ingyen kristálygombám! XII.-Ker Normafa!
56. huhuzt (válaszként erre: 51. - Lalaa77)
2010. jún. 19. 18:44

Üdv!


Szeretnék kérni kristálygombát ha még van.

Mikor lehet elmenni érte és hova?

Mindenesetre adok egy elérhetőséget:foldesa@vipmail.hu

2010. jún. 18. 12:17

sziasztok!

érdekelne hogy candida betegek is fogyaszthatják a gombát??

köszi

2010. jún. 16. 17:00
Cukorbetegek is ihatják??
53. Kinili
2010. jún. 13. 00:08
Rengeteg kristálygombám van, szívesen adok bárkinek ingyen. Gyálon, Dél-Pesten és környékén átvehető. Írj privát üzenetet!
2010. jún. 9. 08:10

Szép napot kívánok Isten áldásával!

Köszönöm ha választ kaphatok egy nagy kérdésemre.

Nem ártalmas-e ha mindkét gomba levét isszuk?

Kefir és kristálygombák italára gondolok.

Jó lenne többet tudni,nehogy a végén " mi igyuk meg a levét" Ha valaki okosabb,kérem adjon tanácsot.Köszönöm!

2010. jún. 8. 21:57

Sziasztok!!

Van csomó fölös gombám ingyen :) ha kell valakinek jelentkezzen, Budapest 3.kerületbe kéne érte jönni.

2010. jún. 4. 10:46

Sziasztok!

Próbálkozom (már hetek óta), mert szeretném, ha eljutna hozzátok a limonádékészítéssel kapcsolatos több, mint egy éves tapasztalatom. A fórumra beírt kérdések alapján összeállítottam egy leírást, amit ide a fórumra nem tudok betenni, mert eléggé terjedelmesre sikeredett. Ezért az egyszerűség kedvéért feltettem egy honlapra, aminek a címét itt nem lehet megosztani (ezért egyszer törlésre is kerültem, mint felhasználó, majd egy későbbi bejegyzésemet is törölték), így most a Hoxa-portálon belüli „Naplómban” szeretném megosztani veletek ezt az írást, ha már ennyit dolgoztam vele. Remélem, mindenki talál benne valami hasznosítható infót, vagy ötletet, kezdő és gyakorló gombalé-készítő egyaránt! Én pedig bízom benne, hogy ha ebben a formában osztom meg veletek, akkor már nem kerülök „fekete listára”! :) Jó gombázást: Erika

2010. máj. 29. 10:31

Sziasztok!

Ha, valakinek szüksége lenne kristálygombára, én szívesen adok! Ingyen! Ha, nem szabadítotok meg tőlük, előbb-utóbb felfalnak :) Már annyian vannak :) Legalább 10-kezdő adagot tudok adni, csak Normafára kellene érte jönni a jövőhéten!

48. nyuszko83 (válaszként erre: 43. - Kzsuzsika)
2010. máj. 25. 14:53
Én is szívesen venném, ha küldenél. Priviben írd meg mennyiért.
2010. máj. 15. 10:18
sziasztok szeretnem megkerdezni hogy volna e valakinek feleslegesen 1 adag kristalygombaja derecske vagy debrecen vagy berettyoujfalu kornyeken.
2010. máj. 12. 23:04

Üdvözlöm Mindannyiótokat!


Örülök,hogy van lehetőség vélemény cserére a kristálygombáról.

A kefirgombámmal semmi gondom,de a kristálygombák egy része feljött a mazsolákat kísérni a felszinre.

Ez szabálytalan úgy érzem,féltem őket,hogy bajban vannak és leszek én is ha mindegyik követi.

Fémmel nem érintkezett,kapott cukrot,mazsolát,fügét,citromot és kevergetem.


Mivel menthetők,köszönöm ha tudtok tanácsot adni.

45. smk17
2010. máj. 3. 19:20
De lehet hogy nem kell. A melegvizes módszer úgynéz ki hogy bevált.
44. B-Ari (válaszként erre: 43. - Kzsuzsika)
2010. ápr. 23. 11:41
Szia. Tudnál nekem küldeni egy adaggal? Régebben volt nekem és használtam is, de a költözés során tönkrement. Most újra szeretném elkezdeni. Üdv. és Köszi. Ari. Bp-i vagy? Én igen.
2010. ápr. 22. 20:16
nekem még mindig van kristály gombám ha kell valakinek postán is tom kuldeni
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook