Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Janssen oltás tapasztalatok? fórum

Janssen oltás tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2022. jan. 13. 16:59
Köszönöm szépen a válaszokat.
5. LBO
2022. jan. 13. 09:45
Férjem 3. oltásnak kapta. Nulla tünettel. Viszont most volt covidos, az oltás után másfél hónappal. Enyhébb tünetek, de azért nem volt jól.
2022. jan. 13. 07:49
Én elsőnek kaptam azt, estére az oltott karomban fájtak az ízületek, másnap a fejem fájt borzasztóan, utána pár napig szédültem, kicsit alacsony volt a vérnyomásom, de az olástól- e nem tudom.
2022. jan. 13. 07:37
Én 2 Pfizert kaptam, meg sem kottyant. Harmadiknak Janssent kértem, attól kifeküdtem. Estére rázott a hideg, belázasodtam, folyton csak aludtam. Másnap már nem voltam lázas, de úgy járkáltam, mint egy zombi - egész nap aludtam és fájtak az izületeim, mintha izomlázam lenne. Amúgy más gond nem volt. Egy ismerősöm is harmadiknak Janssent kért, ő első este volt kicsit kómás, másnap semmi baja. Teljesen változó, hogy ki hogy reagál az oltásokra.
2. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 13. 01:33

Apám már kettőt kapott, a boosternek is ezt. 60 fölött van, semmi mellékhatás nem volt. De ez nem jelent semmit.


Én eddig 2 Pfizernel tartok, mindkettő padlóra tett. Egy csomó ismerősömnek meg sem kottyant.

2022. jan. 12. 21:00
Milyen tapasztalatai vannak azoknak, akik Janssen oltást kaptak? Milyen mellékhatások voltak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook