Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) fórum

Izzadásgátlók (tényleg rákot okoz?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
13. Jeannie (válaszként erre: 9. - Arwenn)
2007. febr. 7. 22:21
Ez nem olyan, amit regen nagyapaink hasznaltak borotvalkozas utan?Azt is bevizeztek,es ugy kentek az arcukra.
12. Rika1 (válaszként erre: 9. - Arwenn)
2007. febr. 7. 21:21
Hol vetted?:)
11. emagdi
2007. febr. 7. 21:11
hol lehet ilyen kristálydeo-t kapni? köszi!
10. arwenn
2007. febr. 7. 21:02
Na ezt hogy csináltam nem tudom. Bocsi
2007. febr. 7. 21:01

Sziasztok. Én nemrégiben vettem egy kristálydezodort. Külsőre olyan mint egy izzadásgátló deo, benne egy kristály van formára vágva. Úgy kell használni, hogy bevizezed a tetejét és áthúzod néhányszor a hónod alatt.

Egy hete használom és biztos állítom tényleg 24 órás hatékonysága van, illat-színezék és tartósítószer mentes. Nagyon bevált nekem izzasztó torna mellett is

2007. febr. 7. 21:01

Sziasztok. Én nemrégiben vettem egy kristálydezodort. Külsőre olyan mint egy izzadásgátló deo, benne egy kristály van formára vágva. Úgy kell használni, hogy bevizezed a tetejét és áthúzod néhányszor a hónod alatt.

Egy hete használom és biztos állítom tényleg 24 órás hatékonysága van, illat-színezék és tartósítószer mentes. Nagyon bevált nekem izzasztó torna mellett is

2007. febr. 7. 20:59

Sziasztok. Én nemrégiben vettem egy kristálydezodort. Külsőre olyan mint egy izzadásgátló deo, benne egy kristály van formára vágva. Úgy kell használni, hogy bevizezed a tetejét és áthúzod néhányszor a hónod alatt.

Egy hete használom és biztos állítom tényleg 24 órás hatékonysága van, illat-színezék és tartósítószer mentes. Nagyon bevált nekem izzasztó torna mellett is

6. daroki (válaszként erre: 4. - Daew)
2007. febr. 7. 18:59
Nekem sem tetszik egyik sem.De annyi mindenre mondják,hogy káros.Aztán a fele sem igaz az egésznek.Csak szeretik felfújni a dolgot.Holnap majd azt olvassuk,hogy a körömlakk körömrákot okoz.De ha valóban bebizonyosodik,hogy rákot okoz,nem kérdés,hogy áttér a józan ember más megoldásra.De most ezért a hír hallatán nem fogom kidobni az izzadásgátlóimat.
2007. febr. 7. 18:47

Van egy oldal, ami kimondottan a rakkelto kozmetikumokkal es altalanosan hasznalt karos anyagokkal fogllakozik, de ezt nem irhatom ide.

Hat nem az aluminium a legkarosabb, bar teny hogy kapcsolatba hozzak a mellrakkal es Alzheimer-korral.

Szomoru az is, hogy a napozoszerekben uv sugarakkal erintkezve rakkelto anyag keletkezik a boron egy osszetevovel, amit a legtobb napozoba beletesznek (hexyl-cinnamate).

Az is fura hogy kolleganet, elasztint, Q10-et raknak a kremekbe, holott be sem tudnak szivodni, megis mindenkivel elhitetik.

Az sem szebb, hogy mineral oil vagy paraffinum liquidum van a kremekben, holott egyetlen asvanyi olajunk van, ez a koolaj, a bort pedig csak eltomi.

Vagy meg a sodium-laureth-sulfat, ami a tusfurdokben, fogkremekben van es a habzast segiti (amiert a mosoporokba is rakjak), a szemet karositja, a sejteket ugyancsak rongalja, (tomenyen alkalmazva veresre marna a bort).

Bar az utobbiak nem ebbe a topicba tartoznak.

4. daew
2007. febr. 7. 18:33
Teljesen igazad van.Ha bebizonyosodik, hogy igaz a hír akkor marad a kérdés, hogy büdös legyek vagy rákos.Egyik sem tetszik!
2007. febr. 7. 18:32

Én nem hallottam róla,meg már ezzel is úgy vagyok,hogy annyi hülyeséget hall már az ember,hogy lepereg rólam.Nekem kell ahhoz,hogy jól érezzem magam a bőrömben,főleg nyáron amikor folyik rólunk a víz.

Persze minden ilyen új hír hallatán kicsit beparázik az ember,de aztán pár hét múlva már el is felejti és jön a következő negatív hír vmelyik termékről:(

2007. febr. 7. 18:22
Remelem nem igaz, mert sajnos sok ember, ha csak a vizet hasznalja, az sajna nem eleg.
1. daew
2007. febr. 7. 18:20

Mostanában sokat hallani az izzadásgátlók káros hatásairól aluminium tartalmuk miatt.

Komolyan elgondolkoztam rajta,hogy ez mennyire lehet igaz. A mai világban mindenki használja ezeket a deokat.Vajon tényleg igaz,hogy rákot okozhat?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook