Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Iwiw-beállítások fórum

Iwiw-beállítások (beszélgetős fórum)


2010. aug. 12. 13:38
Megtaláltam! A beállítások gombra kattintottam és ott lejjebb görgettem és ott lehetett bepöttyözni hogy ki láthatja. Nagyon klassz! Köszönöm. :-)
2010. aug. 12. 13:35
ha nem találod, keresd a súgót és biztosan le van írva
2010. aug. 12. 13:34
a mappa tulajdonságainál ha jól emlékszem, de én most ezért nem fogok belépni
2010. aug. 12. 13:33
Jól ment minden. :-) De a képekkel nem boldogulok. Most felraktam egy egész albumot de hol lehet azt beállítani hogy ne lássák idegenek?
2010. aug. 12. 13:28
Lakat... :-) Jó! :-) Máris nézem. Írok mire jutottam. Köszönöm a gyors válaszokat. :-)
2010. aug. 12. 13:22

Szia!


Fenn ahol a kijelentkezés gomb van, alatta lévő sorban találsz olyat, hogy profil-szerkesztés. Arra kattints. Majd bal oldalt kiválaszthatod, hogy melyik adataidat akarod szerkeszteni. Itt az adatok előtt van egy kis kék lakat. Ez így kéken a nyilvános adatokat jelenti. Kattints a lakatra, és átvált pirosra. Így csak az ismerőseid fogják látni ezeket az adatokat!

Remélem érthetően leírtam azért! :D

2010. aug. 12. 13:22
profil-szerkesztés, adatlapod megtekintése, szerkesztés gombok vannak jobb oldalt, ha arra rákattintasz, akkor az adatok mellett vannak lakatok, azzal tudod lezárni amit akarsz.
2010. aug. 12. 13:21

meg az albumoknál (ha majd lesz ilyened)

ott még az ismerősöket is lehet osztályozni, tehát mód van arra, hogy azok közül sem mindenki, csak egy meghatározott kör tekinthesse meg

6. eddit (válaszként erre: 1. - 47c2df9671)
2010. aug. 12. 13:20
Amikor kitöltöd az adataidat, le lehet lakatolni.....egy kis piros lakat fogja mutatni. Minden funkció mellett ott van kékben és ha rákattansz, akkor pirossá válik és csak az ismerőseid olvashatják.
2010. aug. 12. 13:20
Rámész a profilodra, szerkesztés gomb. Minden adatod előtt van egy kis lakat. Ha ez kék, és nyitva van, akkor mindenki látja, ha rákattintasz, pirosra vált, és bezáródik. Ekkor csak az ismerőseid látják.
2010. aug. 12. 13:20
Nem arra gondolsz, hogy egyes adatokat csak az ismerősök láthatnak, ismeretlenek nem (pl. családi állapot, születési idő, elérhetőség stb.)?
2010. aug. 12. 13:20
Amikor beállítod az adataidat, minden sor mellett van agy kis lakatocska, azon tudod ezt beállítani.
2010. aug. 12. 13:19

ahogy kitöltöd az adatlapot és amit nem akarsz másoknak megmutatni az lelakatolod


ez nem minden adatnál van így, csak ahol ott a lakat

2010. aug. 12. 13:17
Sziasztok! Létrehoztam az iwiw-fiókomat elég új vagyok benne és volna is kérdésem. Úgy hallottam hogy be lehet állítani hogy az adataimat csak ismerősök láthassák. Sajnos nem találtam meg ezt a funkciót. Tud valaki segíteni hogy hol lehet ezt meglépni? Köszönöm előre is! :-)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook