Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Itt "vannak"..... a szellemek.....elhiszitek? fórum

Itt "vannak"..... a szellemek.....elhiszitek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. jún. 23. 02:27
te mindent elhiszel????????????????
80. Hanami
2016. jún. 22. 13:18
Hun?
2016. jún. 22. 12:57
nem!
2014. nov. 21. 00:47
nem
2014. aug. 18. 21:28
Én elhiszem.Szerintem az emberek nagy része tapasztal ilyen és ehez hasonló dolgokat,de nem mindenki hiszi el,hogy akár egy szellem is lehet.Nekem van egy barátnőm,aki szintén fogékony erre,mint te mégsem nézzük és néztük sose hülyének.Nem értem a környezeted.A barát akkor is barát,ha szellemeket látsz.
2014. aug. 13. 19:18
nem...nem hiszem el:)
75. Rachel30 (válaszként erre: 48. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 24. 09:39
Igen volt!!! Mivel kiabált az anyukájának és ő beszaladt a szobában és nem volt bent senki! De a férjem akkor is látta! Olyan gúnyos megjegyzéseidet meg légy kedves és mellőzd ;) Köszi!
74. Én-Önmagam (válaszként erre: 73. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 22. 18:29

Szióóóka! :-)


Ezért írtam a végére azt, amit írtam... :-)


Persze, hogy vannak erőszakos "szellemek". Éppen erre akartam kitérni abban, amit írtam...

Minden "megidézett" "szellem" eredendő késztetése, hogy halál után, elhagyván a fizikai testet megnyilvánuljon a Létesülésben, "gazdatestet" keresvén...


Aki "megidézi" ezt, annak kordában kell tudni tartania ezt az energiát, mert egy idő után olyan lesz, mint a ragadozó állat, akit (amit) kezdetben megszelidítettünk, de megérezvén a gazdája gyengeségét, fölékerekedik...


És írd le légyszíves, hogy mit nem értesz.

Elképzelhető, hogy elég hanyag módon fogalmaztam, de nyugodtan kérdezz rá és ha tudok, akkor bővebben írok róra... :-)


Egyébként itt mindenki földi halandó, ez nem az Anygyalfórum... :-)

73. 408ef5b99a (válaszként erre: 72. - Én-Önmagam)
2012. ápr. 22. 16:30

Nekem ebből ez jön le konkrétan: blablablabla........

Simán megkérdezem, akkor miért vannak "erőszakos szellemek"? Hm...vagy erre is valami felsőbbrendű választ kapok? Elmondom, nekem az nem tetszik, mikor egyáltalán nem emberi nyelven beszélnek velem. Én egy egyszerű földi halandó vagyok aki nem szárnyal olyan magasságokba min ti, de jó lenne, ha ezt nem éreztetnétek, hanem mondjuk lefordítanátok az én nyelvemre, mert idegesítő! Ember vagyok, te is az vagy (persze gondolhatod hogy több vagy tőlem, ez úgysem lesz igaz).... Na mindegy...nem értelek sem téged, sem más ilyen "nagy" embereket....

72. Én-Önmagam (válaszként erre: 71. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 22. 11:23

Szia Cassiel! :-)


Mindenki úgy éli saját Világát, ahogy akarja, mert mindent - a saját Világában - saját Tudata és gondolkozása határoz meg...


A személyes egó (induviduum) teljes mértékben megsemmisül a halál során, mert nincs olyan fenntartó fizikai test, amely össze tudná tartani, hiszen az egó, a fizikai test által létrehozott szubsztancia, minőség.

A halál során a fizikai test négy alapelemre oszlik szét (föld, levegő, víz, tűz) amelyből "vétetett". A személyes egó, mivel már nincs fizikai testhez kötöttség "számára", olyan folyamaton megy keresztül, amit, vagy amiben "élete" során bizonyos volt, "hitt"...

Ha nem hitt a halál utánni életben, akkor feloldódik a minőségtelen gyökértermészetben és teljes egészében megszűnik. Ezt több, ind-hindu tradíció nirguna-mula-prakrti-laya néven említ... feloldódás a minőségtelen gyökértermészetben...


Az életben meglévő egós (itt most nem csak negatív érzelmekről beszélek) tulajdonságok az okán, hogy nincs egó és test, ami összetartsa, kiárad a Létbe, a fizikai Univerzumba vagy egyéb más, láthatatlan Világokba, dimenziókba.


A "szellemi gyógyítások" során ezen energiákkal lehet "kapcsolatot" teremteni, amelyben jelen vannak a fizikai síkon létezett személy emlékképei, érzelmei, érzései.

Ha egy jelenleg is élő személynek "szüksége" van arra, hogy ilyen formában "rendezze" le önmagában az elhunyt hozzátartozója felé éréseit, akkor ennek megtanulható a technikája.


Ezen technikák nagyon komoly benső egyensúlyt feltételeznek attól, aki ezt alkalmazza, mert a Létben "létező" minőségek minden lehetőséget megragadnak arra, hogy megnyilvánuljanak, így egy gyengébb Tudattal rendelkező személynél, vagy a páciensnél akár komoly problémákat is okozhatnak...


Ezt nem azért írtam le, hogy mindenki elhiggye... vagy higgyen benne...


Esetleg lesznek olyanok, akikben az elolvasás után elindít egy gondolatmenetet, vagy akár egy érdeklődés... :-)


Még egyszer: ez csak az én szempontomból "van" így... :-)

71. 408ef5b99a (válaszként erre: 69. - Én-Önmagam)
2012. ápr. 21. 22:24
Bocs, hogy beleszólok....de én azt olvastam hogy az egó nem szűnik meg a halállal....így nem tudom hogy miért buzdítják a másikat hogy halott hozzátartozóikkal beszéljenek....ugyanis ha mondjuk megsértődött életében, és halála után is úgy gondolkodik, akkor az élő, jobban sérülhet érzelmileg....vagy rosszul gondolom? Szerintem nem....
70. fe3d58d788 (válaszként erre: 69. - Én-Önmagam)
2012. ápr. 21. 18:38
Priviben légy szíves.
69. Én-Önmagam (válaszként erre: 68. - Fe3d58d788)
2012. ápr. 21. 18:04

Igen... ez teljesen más "kérdés".


Ha gondolod leírhatom, hogy milyen "formában" tudnál elbúcsúzni, vagy beszélni azzal, akivel szeretnél...


Csak azt írd meg, hogy ide a falra, vagy priviben szeretnéd...

68. fe3d58d788 (válaszként erre: 64. - 01acd59028)
2012. ápr. 21. 17:54
Akkor ezek szerint te ezzel a két szellemmel "ismerkedtél meg", az ő szokásaikat osztod meg velünk. Úgy örültem volna, ha azt írod, hogy meg tudod hívni az itt ragadtakat vagy esetleg az eltávozottakat is. Vagy legalább el tudod mondani, hogy honnan lehet tudni, hogy itt vannak köztünk és bolyongnak, keresik valamire a megoldást, még feladatuk van stb. Nem tudtam elbúcsúzni apukámtól, mert hirtelen halt meg. Még mindig várom, hogy megtehessem.
67. Én-Önmagam (válaszként erre: 66. - 01acd59028)
2012. ápr. 21. 17:34

:-)


Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszra méltattál...


Kösziiiii... :-)

66. 01acd59028 (válaszként erre: 47. - Én-Önmagam)
2012. ápr. 21. 17:27
azért irtam ki, mert magamban nehéz tartani, ès csacsogosom (ö a fojton csevegö lèlek) szerint meg kellene osztanom a màsik oldalon tôrtènteket. ez pedig itt remek hely, mert ha bemennék a tv-be tuti bezàrnànak :-)
65. 01acd59028 (válaszként erre: 50. - Jstefan)
2012. ápr. 21. 17:24

a jo édes nénikèdet màr bocs...mèghogy megromlott az elmeàllapotom. hogyne.....te nem vagy százas koma :-)

komoly munkàm van, értelmes és fontos dôntéseket hozok, és a csacsogo szellemem szeret nekem segiteni dolgokban, amitöl lemennél hidba, hogy bàrcsak a te elmèd is meglàgyulna :-D

64. 01acd59028 (válaszként erre: 63. - Fe3d58d788)
2012. ápr. 21. 17:22

nos ennyi kérdèst :-)

hallom öket, làtni amolyan elmosödott dolgot inkább, hideg van ahol vannak.

nem tudom hivni, csak jöttek..egyszercsak megszolaltak, elöbb a nevemet csak, egyik mindig sir....ma vele sikerült kommunikàlni, màsik az dumál benem áll a lélelszàja :-) rola is irok majd

nem ijesztöek, nèha zavaroak, olyankor mondom hagyjanak....plàne a depis szellem.

az hogy mièrt maradtak itt nos a siros azt gyanitom, a csacsogos elmondta.


aki lehülyéz az kapja be :-)

2012. ápr. 20. 14:31
Látni is látod őket, vagy csak hallod? Nem ijesztő amikor megjelennek? Az ember csak tölti a mindennapjait és egyszer csak megszólal valemelyik? Én biztos frászt kapnék. Te magad is elő tudod őket hívni? Vagy csak akkor jelennek meg, amikor ők akarnak? És csak azok, akik akarnak, vagy meg is tudsz hívni halottakat? Az írásod szerint az ittmaradtak jelennek meg. Miért maradnak itt? Valamit még nem fejeztek be? Aki elbúcsúzott az élettől, betegségben halt meg vagy valami lezárható életet élt, az nem jön vissza? Nem tudsz vele beszélni?
2012. ápr. 19. 13:11
Loveguru...A hitetlenek nem fognak normálisnak nézni,az tuti,de te ne törődj senkivel...ez a te áldásod,vagy kereszted-attól függ hogyan éled meg...
2012. ápr. 19. 12:43
Vannak tuti:-)
60. michelle.r (válaszként erre: 56. - Jstefan)
2012. ápr. 19. 12:37
Ha elég hígígót iszol a nyugtatódra, akkor talán ;)
59. michelle.r (válaszként erre: 52. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 19. 12:36
Very big like :))
58. michelle.r (válaszként erre: 28. - 01acd59028)
2012. ápr. 19. 12:33

Tudod, jót mosolyogtam, amikor néhány oldallal korábban azt olvastam, hogy jó ez az oldal, mert a barátaiddal nem tudsz erről beszélgetni ;)


Ha én erről szeretnék beszélgetni, biztosan nyitnék egy zárt klubot. Mert leszel te itt drogos, aki hallucunál, meg beteg és még sok minden más is :DD

57. Én-Önmagam (válaszként erre: 56. - Jstefan)
2012. ápr. 19. 09:11
:-) szerintem Te sosem fogsz... :-)
56. jstefan (válaszként erre: 52. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 18. 22:28
Figyelni fogok!!! Lehet hogy én is láthatok szellemeket???
55. 376ca6d064 (válaszként erre: 50. - Jstefan)
2012. ápr. 18. 21:23
Na ez nem egészen igy van...ééés csak a test válik a földel egyenlővé,nem a lélek...
54. Én-Önmagam (válaszként erre: 52. - 408ef5b99a)
2012. ápr. 18. 20:55
:-) :-)
53. 83e25137af (válaszként erre: 50. - Jstefan)
2012. ápr. 18. 20:53
:)
52. 408ef5b99a (válaszként erre: 50. - Jstefan)
2012. ápr. 18. 20:50

Khm...ez tudod milyen kijelentés?

Ilyen:

Sajnos nem létezik a Hoxa portál! Bár létezne! Akkor biztosan tudnám hogy nem golyóztam be, és tényleg írhatnék a fórumokra meg klubokba és indíthatnék naplót! Csak azok hiszik azt hogy hoxáznak, aki berúktak vagy mariskát szívtak, mert valójában nincs is Hoxa portál! Csak a környezetük segíthet nekik és az orvosok, mert veszélyes játék és könnyen azt hihetik hogy létezik a hoxa és a végén az életüket veszélyeztetik!


Hm....vannak akik elmeháborodottak és azért hiszik hogy szellemeket látnak, és vannak akik tényleg látnak szellemeket....szerintem tök egyszerű ketté választani a két dolgot....ha én, egy egyszerű földi halandó képes rá, akkor más is. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook