Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Itt van az ősz fórum

Itt van az ősz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Itt van az ősz

2009. febr. 5. 11:38
Nagyon szép tényleg. Én is kertes házban lakom, és van, hogy ősszel kiülök a fa hintaágyra és nézem a természetet. Bár nem nagyon szeretem a hideget, de én is ilyenkor szeretek a legjobban kirándulni. Például ősszel voltunk a párommal a Vértesben egy nagyot kirándulni, megmásztuk a dombokat és volt, hogy leültünk egy-egy kitört fa törzsére és csak hallgattuk a különb féle madarak csicsergését, a levelek zenéjét. Tényleg jó ilyenkor természet.
2008. nov. 3. 10:36
Szép amit készítettél.Én mindig kertes házban laktam igy a környezetemben vannak az ösz szinei,de kirándulni ilyenkor szeretek legjobban mert az öszi erdőnél szebb nincs.
2008. okt. 31. 12:43
nagyon aranyos lett amit készitettél. Én holnapra tervezem a gesztenye gyűjtést aztán én is neki állok vmit kreálni. Kosár meg őszi kerámia figurám az van már régóta... :)
2008. okt. 31. 11:20
Gyönyörű szép, amit készítettél. Én szerencsére "falusi" jááááány vágyok :D így minden nap bámulhatom az engem körülvevő őszi tájat. Ez a legszebb évszak az évben. A gyönyörű színes falevelek, az avar illata megbabonáznak. Én is készítettem már kb egy hónapja gesztenyebábokat(zsiráf, gesztenyebaba, süni, csiga), a szobám polcán különös dísznek számít.
2008. okt. 31. 11:14
Számomra a legkedvesebb évszak az ősz. Ezt követően a tavasz.De ősszel valahogy hobban megnyugszom, kötődöm a természet szépségeihet. Én az erdőt járva gyűjtök leveleket, csertölgy makkot, kocsányos és kocsánytalan tölgy makkot és fenyőtobozt. A szépen leszárított levelekkel nagyon szép szobai díszeket lehet csinálni. Persze türelemmel.
2008. okt. 31. 11:03
Nincs szebb érzés a világon, mint mikor kimegy az ember a természetbe, és hatalmasat szippant a friss levegőből, miközben elfelejt minden problémát!

Ugrás a teljes írásra: Itt van az ősz

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook