Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Itt valami negatív dolog lehet a háttérben, vagy túlspirázom? fórum

Itt valami negatív dolog lehet a háttérben, vagy túlspirázom? (beszélgetős fórum)


11. annamandala (válaszként erre: 10. - Aszta)
2010. júl. 11. 19:06
Mindenképpen legyél óvatos!!!!
10. aszta
2010. júl. 11. 15:02

Köszönöm, így lesz.

Sajnos még nem sikerült elérni a tulajokat, de kiváncsi vagyok, nagyon.

Én mindig gyanakodok...

2010. júl. 11. 14:50
Lehet, hogy valamelyik szomszéd készíti ki az ott lakókat. Kérdezd meg, de ne a közvetlen szomszédokat, hanem kicsit távolabbit.
2010. júl. 11. 11:38
Látjátok már tisztára megbolondítanak bennünket ezek a hazug,becstelen politikusok.Ha netán véletlen egy igaz dologgal találkozunk nem akarjuk elhinni.Gyanakszunk rögtön.Valahol igazad van.Lehet ez is kamu.Érdemes utána kérdezni.Szép napot mindenkinek
2010. júl. 9. 17:50

Az egyikbe tuti fiatalok laknak kisgyerekkel, meglátszik a bútorokon, és van kép a gyerekszobáról is. A másik meg teljesen átlagos lakás.

Mindkettő kis lakás, kb. 40 m2...

Ami nekünk tetszik az műszakilag és esztétikailag is felújított a hirdetés szerint (a második az tuti, a szobákon és a konyhán meglátszik)

Minden létező apró dologra oda kell figyelnünk majd a házmutatónál...

A szomszédokkal sem ártana beszélnem, ahogy írtátok is, ők mégiscsak informáltabbak.

6. f77a773716 (válaszként erre: 3. - Aszta)
2010. júl. 9. 17:41

Hitelbedőlés. Ha fiatalok a tulajok, akkor valszeg ez lehet az ok.

Sztem nézzétek meg mind a két lakást. Ez ingyen van és nem vesztetek vele semmit.

2010. júl. 9. 17:39
Ha lakást veszel akkor nagyon körültekintőnek kell lenni sok embertől kell véleményt kérni mert szerintem ott valami nem stimmel.Valami turpiság van a dolog mögött.
2010. júl. 9. 17:39

A szüleim ugyan nem 4 de 6 lakásos társasházban laktak.Mi kertes házba költöztünk és ők velünk jöttek ,de abban az időben a vele egy emeleten lakó szomszéd és a födszinti is költözni akart . Tudomásom szerint a rezsi miatt.Én is a szüleimmel egyszerre költöztem ,bár nem egy házból ,de ha ma vissza megyek alig van ismerős abban a házban amiben 12 évig éltem . Ez nekem is furcsa ,mert egy panel viszonylatban nagyon jó kis lakóközösségnek volt mondható a mi 10 emeletes házunk .

Most kertesben élek de itt is nagy a jövés menés .

Véleményem szerint mozgásban van az egész ország... Ki azért mert sok a rezsi és kissebbe megy ,ki azért mert nem tudja a hiteleit fizetni és ha akar ha nem költöznie kell stb... Dögivel van eladó lakás ,igen alacsony árakon .Sok az S.O.S hírdetés . ennek szerintem komoly oka van . Ezért nem gondolnék arra ,hogy baj van a környéken . Sajnos itt az országgal van a baj . Nem is kicsit:(

Persze azért kérdezz körbe mert soha nem lehet tudni. Nekem vannak ismerőseim a XX. -kerbe és szerenek ott élni. "Fura" emberek meg mindenütt vannak.A panelban a fölöttem lakó csajszi lejött mikor oda költözött és a mai napig is nagyon jóban vagyunk . A helyemre egy dilis nő ment aki mindenért veri a csöveket és egyébb "okos" dolgokat talál ki unalmában .

erre mondja a barinőm ,hogy naaa őőő jól megnézte ,hogy kik laknak a házban és mégis most a 70% kirepült onnan .

3. aszta (válaszként erre: 2. - 656f03db60)
2010. júl. 9. 17:20

Eszembe sem jutott :-)

Hisz csak az játszódott le előttem, hogy elmegyünk a háznézőbe, aztán ha élőben is olyan jól mutat, akkor másodszorra már kérnénk valami papírt a ház állapotáról.

Köszönöm!

2010. júl. 9. 17:11
Kérdezd meg azokat, akik nem tervezik az elköltözést, hogy milyen környék, hiszen te a legjobbat szeretnéd a családodnak, magatoknak. Hátha kiderül a másik két szomszédtól, hogy van-e valami turpisság.:)
2010. júl. 9. 17:05

Találtunk neten egy kertes 4 lakásos társasházban egy lakáskát, ami nagyon szimpi lett. Keresgéltünk, keresgéltünk, és szerintünk találtuk ugyanabban a házban még egy eladó lakást, hasonló paraméterekkel.

Felmerült bennünk, hogy vajon miért akarnak ennyire elköltözni onnan? A 4 lakásból 2 eladó... Mi biztosra vesszük a képek és információk alapján, hogy ugyanarról a társasházról van szó?

XX. kerületben van (nem vagyok ismerős arra)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook