Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Itt az ősz itt van újra - indulhat a fogyókúra! fórum

Itt az ősz itt van újra - indulhat a fogyókúra! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
18. adri25 (válaszként erre: 15. - Patapucs)
2013. szept. 1. 11:47

Nem netről vagyok fent,de múlt héten is rossz volt.

Itt Angliában nagyon finom édességek vannak,a hotelban ahol melózom,kajálhatok havi 1x ,és mindig valami finom desszert is van.....ez lett a mumus...mindent végigettem.

17. adri25
2013. szept. 1. 11:44

Én is Norbisan ettem évek óta,végül is úgy értem el az álomsúlyt,amit most elcsesztem.

Reggelire mindig vagy zabpehely ,joghurttal,vagy teljes kiőrlésű kenyér sonkával,zöldséggel. Ebéd általában főzelékek,heti 2x rizs. A ttésztát ritkán,mert nem szeretem nagyon,Este husi zöldséggel,johurt. Heti bűnözőnap,akkor mindent ettem,de főleg édességet.

Meg futni jártam,csak most olyan távolinak tűnik minden ahogy meghíztam....én így ettem eddig és ez alapján akarok enni most is,mert ez eddig bejött.

Mindent én sem tudok megvonni magamtól,meg eleve takarítok és kell az energia,ha csak salátán élnék nem bírnám a melót.

2013. szept. 1. 11:43
Igen, és is egész nap nem eszem, és este elszabadulok - ha fárasztó volt a munka azért, ha jókedvem van azért. Este 21.00-kor már biztos alszom....
15. patapucs (válaszként erre: 11. - Adri25)
2013. szept. 1. 11:42

Mobilról csinálod?

Nekem sem jön be, pedig Pesten vagyok. Múlt hét vasárnap is ez volt.... :-((

2013. szept. 1. 11:41

Édességnek nagyon jó a túró-tejföl-édeske-citromhéj és valami gyümölcs, poharakban. Nálam is az édesség a mumus, és a két lány miatt most is van itthon pilótakeksz.

De például finom ha felversz két tojást (én hárommal szoktam), bele édeske, és teflonsütőben vékonyan kisütőd (vékonyabb mint a rántotta). Rámehet vagy az édeskés túró, vagy diabetikus lekvár (a coopban is van xilittel készült.

Jó nem palacsinta, de finom – sós változat, a kisütött tojásokra fokhagymás tejföl, gépsonka sajt (mozzarella), stb – mikróban összemelegíted.

A facebookon akik szeretik az update1 pékségeket oldalon jó receptek vannak. Nagy a szám, tegnap tejjel ettem a pilótakekszet.

13. patapucs (válaszként erre: 12. - Patapucs)
2013. szept. 1. 11:41
Ja és én 170cm és most már "csak" 71 (72) vagyok.
12. patapucs (válaszként erre: 4. - Judit103)
2013. szept. 1. 11:40

Így van, sokkal könnyebb.

Nálam az első hónapban sok elszaladt, utána szépen apránként haladt.

Most meg stagnál ill most feljött 1kg ezen a héten, pedig csak annyi volt a különbség, hogy elfogyott 1l 0,1%os tej és szőlőt is ettem egy keveset.

Ma tartok egy gyüminapot (az segíteni szokott), aztán folyt.köv. :-)

Pörkölt és nokedli lesz nálunk is az ebéd. :-D

Akinek nem kell, az meg ehet tökfőzeléket (liszt helyett zabkorpás habarással), vagy lecsós májat. :-)


Az nagyon dúrva! Olyan korán kelni. Mikor fekszel le?

Én este 7-8 között szoktam, a fiam már 14, ő részben önellátó.

11. adri25
2013. szept. 1. 11:38

Nálam a mértékekkel van gond,egy csoki nem elég,ha egyet eszem jön a többi,függő vagyok. Meg sajnos érzelemevő,ha nincs rendben az életem...eszem...

Most elkezdtem használni a kalóriabázist...ott akarom nyomon követni a kcal-t.

De megint nem jön be nekem,lehet azért mert külföldön vagyok?

2013. szept. 1. 11:35
Sajnos nagyon nehezen viselem a cukor és liszt megvonást. Valami agyműtét kellene, ami kikapcsolja a nem kívánt ételek utáni sóvárgást.
2013. szept. 1. 11:26

Én részben paleozom, de inkább olyan 70%ban.

A tejtermékről nehezen tudok elmondani (joghurt, túró, tejföl főzelékeknél)

Az édességgel most már nincs gondom, agyban teljesen átálltam. :-)

2013. szept. 1. 11:15

Nekem meg volt az álomsúlyom,kijöttem külföldre dolgozni,aztán melóba nem sok időm volt enni,de este meg felettem a hűtőt. Nagyon szeretem az édességet és rengeteget ettem,ugye új fajta édességek,mindent végigettem és ez lett az eredmény 4 hónap alatt, 8 kg plussz. De már nagyon zavar a dolog októberben megyek haza,hónap vége felé addig szeretném leadni a plussz kilókat.

Nekem inkább az édesség evés a problémám.

2013. szept. 1. 11:14

Nekem is a táncos-zumbás tornák jönnek be de még nem találtam meg a szívemhez legközelebb állót.

Norbizom de mostanába bele-bele keveredek a Paleoba.

6. adri25 (válaszként erre: 2. - N Helga)
2013. szept. 1. 11:12
Szia. Te milyen diétát tartassz? Mit csinálsz,hogy ennyit sikerült leadni?
2013. szept. 1. 11:10
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni , 8 kg-t szeretnék leadni egyenlőre,mert annyit szedtem fel 4 hónap alatt,de ha az megvan akkor jöhet a többi is.
2013. szept. 1. 11:08

De jó gyertek!!!! Igazából nekem is több mint 5, de azzal már boldog lennék. Szerintem a nagy súlyt sokkal könnyebb leadni, illetve akkor amikor én csináltam, olyan gyorsan mentek le. 80, 70, nem is tudom hogy lettem 60 kg. Igaz én nagyon hülye voltam, nem a napi tornák miatt de még a norbi kenyeret, tojást is beszabályoztam heti szintre. Ja én azért norbizom, illetve a kenyerét, lisztjét, stb használom. Bár nem érdemes sütni, mert akkor nem ismerek mértéket, és csak eszem... Mai ebédem remélem pörkölt, és káposztasaláta. Remélem megállom a nokedlit. És utána gyorsan nekiállok vasalni.... Addig se azon gondolkozom hogy éhes vagyok!

Ja két lányom van, 5 – 7 évesek. 167 cm vagyok, 66 kg. Ha torna akkor én hajnalban szoktam, hajnali 4 és 5 között (mostanában elalszom). Lehet beteges de akkor hagynak a csajok. Nagyon sok tornám van de a kedvenceim a zumba és a boksz.

2013. szept. 1. 10:59

Sziasztok!


Én több diétáson rajta vagyok, de szeretek beszélgetni, ismerkedni, szóval jönnék - ha nem zavarok. :-)

Nekem min 6, de inkább 8 van hátra (már január óta csinálom) és szeretném még karácsony előtt leadni.

2013. szept. 1. 10:54
Szia! Szívesen csatlakoznék. Én 6 hete fogyózom és már lement 7,5 kiló. Így már "csak" az a 20 van hátra. Sajnos gyakran jojózom és ezért kényszerültem az újrakezdésre.
2013. szept. 1. 10:30
Nézegetem a fórumokat, de mindenhol összeszokott társaságot találok. És egyedül nehéz…. Beszélgetni szeretnék, tornáról, diétáról. Kb 5 kg-ot szeretnék ledobni, ami a két éve leadott 20 kg-hoz semmiségnek tűnik. De mégis valahogy most nehezebb elkezdeni. Szóval ha már szeptember 1 van, jön valaki? Segítsük egymást!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook