Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Itt a nyár, csapjunk bele! fórum

Itt a nyár, csapjunk bele! (beszélgetős fórum)


1 2
59. Kilimcs (válaszként erre: 58. - Főnix01)
2015. jún. 2. 21:02

voltam. sőt ma is... most az elmúlt 4 napba minden nap voltam. De csak 2 napot számook úgy döntöttem. statiszttika miatt,egyszerűbb elsejétől :) De az elmúlt 4 napban 32 km van mögöttem.

a tornára valahogy nem bírom most rávenni magam :( Így azt találtam ki, hogy lefutok egy hónap alatt 200 kmet. aztán megátjuk a mire elég. Mosz elseje másodika megvan belőle 16 km :) nem egy nagy sebesség, de végülis ennyivel kevesebb van hátra:)


gracca a tornához!

2015. jún. 2. 20:27

Ahol èlek, még nincsen nyàr. Tegnap volt olyan 20 fok, de széllel. Meg hol sütött a Nap, hol nem.

Ezen a héten van végre futó idő :-)

Tegnap voltàl? Nekem olyan izomlàzam van :-D kocogtam 20 percet, utàna Rubint Rèkàztam :-D

57. Kilimcs (válaszként erre: 56. - Főnix01)
2015. jún. 1. 12:07

En remelhetoleg este megyek megint.

Mist vegul azt szultem meg hogy 200 km juniusban. A fitosprogram szamolja. Ma van elseje, igy matol szamolom. Bar nar tegnap us voltam meg tegnapelott. De xsak bemelegites.


Du kettokor nem lesz tul meleg futni neked?

56. főnix01 (válaszként erre: 55. - Kilimcs)
2015. jún. 1. 10:54

Nàlam kaja terèn az indítja be a fogyàst,ha kevés szènhidràtot eszek. Màst mindent eszek. Cukràsz vagyok, ezèrt is nehezebb betartani :-D

Edzès nekem is segít, csak nincs sok kedvem :-D korlàtozott a szabadidőm, dèlutànonkènt van kèt ès fèl òra szünetem. De kettőkor vègzek ès iràny a termèszetbe futni :-)

55. Kilimcs (válaszként erre: 54. - Főnix01)
2015. jún. 1. 08:58

hát mert vagy feladják vagy elérik a célt ;) azon meg nagyon nincs mit irogatni, ogy minden ok, vagy semmit se csinál vki :)


szia főnix! Én bevallom kajával csak elméletben próbálkozom. gyakorlatban eszem amihez kedvem van. a mozgásra koncentrálok, és annyi.

2015. jún. 1. 08:05

Sziasztok!

Az akaraterővel èn is küzdök. Főleg kaja terèn. Olyan egy hétnek el kell telnie, mire tudom stressz nélkül tartani a kajàlàst.

A mozgàs... nos, elèggè korlàtozottak a hatàraim. De màtól belefogok, mert okè, hogy fogytam, de laposabb lett a fenekem, meg a combom sem szèp.

Csak kàr, hogy mindegyik ilyen fórum abbamarad egy idő utàn :-(

53. Kilimcs (válaszként erre: 49. - Dittiritti)
2015. máj. 31. 08:27
Na aaz akaraterővel én is versenyzek. Nem mindig vagyok túl motivalt. De mivel energikusabb avygok mindig ha megycsinálom, ezért csak nekivágok előbb utóbb valahogy. Most végül találtam társaságot. igaz nem azonosak a céljaink, Én nem vagyok sportoló, de a lényeg, hogy nem unatkozunk, és így könnyebb.
52. Kilimcs (válaszként erre: 50. - Jonisigerius)
2015. máj. 31. 08:25
:) tök jó! kösz. Ez a blogja amúgy? A linkelt oldallal én tök egyetértek. Nem is szoktam borzalmasan eni, rám mindig akkor szalad fel néhány kiló, ha nem sportolok. És le is szalad amint mozgok.
2015. máj. 14. 11:14
Bocsánat, 2 év alatt.
2015. máj. 14. 11:14

Az unokahúgom három év alatt több, mint 30 kilót fogyott, teljesen megváltozott az alakja, csinos lett. Amit mindenkinek ajánl, mikor megkérdezik tőle, hogy csinálja, azok itt vannak:

[link] sok sikert mindenkinek! :)

2015. máj. 14. 11:10
Nagyon lassan megy lefelé, de nem az idővel, hanem az akaraterőmmel versenyzek...:-)
48. Kilimcs (válaszként erre: 47. - Dittiritti)
2015. máj. 14. 07:36

akkor mar biztos fogytal jocskan ;)

egyenlore csak en csapok. a tobbi iro sulytarto vagy tudatos eletmodos.


udv itt !!!

2015. máj. 14. 07:03
Én tavasszal kezdtem fogyókúrába, de szívesen belecsapok veletek...:-)
2015. máj. 13. 23:21

szal latod, ezert sueretnek kulon topikot

. a fitnesseseket vagy a fogyisokat csak szettrollkodnam. nem oda valo ez a mentalitas. en nem akarom lefutni a maratont vagy csiszolgatni a kulsom. csak a nyari format mint mindig. hogy birjam a meleget

45. Kilimcs (válaszként erre: 44. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 23:19

a tobbi aztan lecsuszott. de tavaly 55.5 nel allt be. viszont mar joval tobbet futok mint 52 kilosan... es 52 is ugy lettem anno 49 bol hogy nyomtam a sportot.

szalkas meg nem szeretnek lenni. nekem az nem tetszik. viltam az is mar, mert telen bicajjal jartam be suliba plusz tavasztol kimentem futni baratokkal plusz bicajjal jartznk strandra meg megfejeltem nemi mahashegyi turaval... azert ehhez nyaron is kellett pizza megvteszta meg hus stb :) de hat nekem ez a jol.latszo izomzat a nokon... hat nem tetszik. bar akkor ugye az volt a praktikus ahhoz az eletmodhoz.

most meg igy a praktikus :) csak nyaron meleg van. jobb kicsit veknybbnak lenni. no meg vasarolni se kell akkor ugye ujruhat :)

44. Kilimcs (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. máj. 13. 23:13

kosz ;)


neeemmm!!! mozgasban lendultem formaba meg visszafertem a cuccokba. 3 het alatt csak 4-5 kilot fogyok. normal esetben ez meg sok is. csak tavaly keson is vagtam bele, meg tobbet is szedtem fel.

felreerted, nem a mozgas a stressz hanem a suli.

nyaron viszont nemileg mast eszem es tobbet mozgok. ezert megy le nyaron mindenkepp. csak tavasszal szeretek

belegyorsitani kicsit.

koplalas az nekem se megy. ha tobbet mozgok es meleg van akkor nincs etvagyam. de ha ehes vagyok eszek.

futos forum... azok elveszik az eletkedvem... probaltam sokszor.


es mondom nem tanacs kell, csak gondoltam hatha van mas is aki nem ugyanannyi pont telen nyaron. amugy a 4 kilo nalam pont egy ruhameret mert pici vagyok... szoval tel elejen meg a teli pulcsik szoktak viccesek lenni rajtam ha hamarabb jon a nagyhideg mint a toltottkaposztaszezon :)

43. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 22:05

És tavaly 3 hét alatt lefogytál 8 kilót? Vagy én értem félre? Azt írod, 3 hét alatt formába ráztad magad és az ideális súlyod 54.


Én egész évben odafigyelek de nálam nem okoz olyan stresszt mint ahogy leírod, végülis engem a mozgás kikapcsol, szóval ez a része abszolút nem teher egész évben sem, a kaja meg úgy, ahogy van, előre főzöm, nem tökölök vele naphosszat, hanem kényelmes így, nem okoz plusz nehézséget, rutinból megy. És nem éhezem, pláne nem kell évente egyszer kúraszerűen éheztetnem magam, mert az év többi részében meg telezabáltam magam, nálam nem így működik.


De tökéletesen megértem azokat, akik nem szeretnek mozogni vagy nem figyelnek oda a kajára, csak nem értek egyet velük. De ettől még nem kárhoztatnám el őket a pokolra, nem vagyunk egyformák!:))))

42. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 21:57
Úgy értettem, hogy már van több futós fórum, szóval ahelyett, hogy indítasz egy újat, a már meglévőkhöz csatlakozol, ha te most kezded, hát most, lényeg, hogy veled hasonlókkal oszthatod meg a tapasztalataidat.
41. Kilimcs (válaszként erre: 40. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 19:56
szal telen fazom nyaron melegem van. belotrem a kb jot evvel elvagyok 15 eves korom ota :)
40. Kilimcs (válaszként erre: 37. - 388b941089)
2015. máj. 13. 19:54

tavaly amugy csinaltam egy kiserletet direkt erre.. . tok latvanyos volt :). de megerte mert aztan utana mar konnyu volt a nyar.


csak a suli kicsinal... egyszeruen kinyirja a sporthoz barmihez a motivaciom :(( es most szeretnek suli vegen mar nem foglalkozni evvel.


csak ugye ugy nehez hogy csak motivacio kell fogyizni direkt nem szandekozom.

2015. máj. 13. 19:51
*mária...xd
38. 388b941089 (válaszként erre: 36. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 19:51
Szűzmádia... XDD
37. 388b941089 (válaszként erre: 35. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 19:50
Aha, okè, hajrá... 😂😂😂😂😂😂
2015. máj. 13. 19:37
tavaly meh iden kicsit tulszaladt. most igy 62 bol indulok. (62.1) . sulis a gyerek es valahogy ugraltathato szulo kepem van... ugy adjak a pluszprogramot a tanitocskak...
35. Kilimcs (válaszként erre: 34. - 388b941089)
2015. máj. 13. 19:35

biztos oda lehet figyelni egesz evben, de en egesz evben NEM figyelek. en sajnalom erre a sok energiat hogy allandoan a kajaval kilokkal kondival foglalkozzam

igy nem foglalkozom vele igy kulon. nem vagyok hatalmas bem vagyok vekony. telen a felnott rugak jok ram nyarom a kamaszok ennyi. az atmenettet annyira nem csipem ezert szeretek gyorsitani. :)


amugy 152 centi vagyok. kiloban a min 52 a max 62 korul. de tobbnyire nyaron olAn 54-55 telen 58-59 vagyok.


mozogni mindig mozogtam szoval 52 kilosan mar szalkas vagyok nagyon. hja es nem vagyok egy deszka fajta, szocal elol is hordok.plusz sulyt :))

34. 388b941089 (válaszként erre: 32. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 18:51
Azt nem ertem h miert nem lehet odafigyelni egesz evben....?! Hany cm vagy es hany kg?
33. Kilimcs (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2015. máj. 13. 18:50
hamarabb?? aa... amig nincs jo meleg nekem semmi igenyem extra sportra pl. viszont telen meg huvosben iszonyat etvagyam van .. lelkiismeretfurdalasom nincs. igy nekem ez csak a joidovel jon, hogy hoppa melegit a fokazsir :)
32. Kilimcs (válaszként erre: 31. - 388b941089)
2015. máj. 13. 18:46

kocogok tornazok ha kell. es csak par kilot kell. tavaly 3 het alatt formaba lendultem... de altalaban max egy honap.

igazabol a kell nem is jo kifejezes... mert lassan a nyari etrenden nyar kozepere a sima gyerekekkel szaladgalos programoktol lecsuszik a teli suly. csak en alt ezt nem varnam ki igy par hetig raporgetek.


na pont ettol nem is tudok egy figyitopikban mot kezdeni magammal. mert nem fogyizok. nem tartok dietat nincs

edzestervem...

csak pl most szombaton kimentem egy 10 kmre. meg lehet ma us nekivagok. tegnap olyanom volt meg mar friss volt a zoldsegesnel igy repat ragicsaltam ket etkezesre. ma parolt halat ettem mert az volt szep... szoval semmi nagy terv nincs... tenyleg csak sima dibjuk le a teli pluszt.


ok lehet itt a plussz alatt sokan tobbet ertenek. nekem csak annyi hogy vissza az xs meg a kamaszrucikba. (de alacsony is vagyok nagyon.. szoval nem leszek vekony ugyse)

31. 388b941089 (válaszként erre: 7. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 18:08
A mozgás elkezdèsèhez soha nincs kèsö. Viszont ahhoz h nyárra bombaformában legyèl kicsit kèsön kaptál èszbe. Par kilo lemehet addig igen, de ennyi. Mit edzel?
30. survivor3 (válaszként erre: 1. - Kilimcs)
2015. máj. 13. 17:20
Egynek is örülnék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook