Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Itt a nagy alkalom, hogy szavazz a Vilag 7 csodajara! fórum

Itt a nagy alkalom, hogy szavazz a Vilag 7 csodajara! (beszélgetős fórum)


1 2
7. 93a74b44ea (válaszként erre: 6. - Fcf0c655e6)
2006. nov. 20. 21:41

Persze, csak azzal lehetett szavazni!

Hát, hogy jól szavaztam-e? Mert mire kellett volna?:)

A stonehenge volt nálam biztos befutó, a többin gondolkodtam, de aztán csak kitaláltam!:))))

6. fcf0c655e6 (válaszként erre: 2. - 93a74b44ea)
2006. nov. 20. 21:22

Megkaptad az e-mail-t?


Remelem!


Tudod,ha osszefognank, csodakra lennenk kepesek??

Sokan nem hisznek nekem...(((

5. fcf0c655e6 (válaszként erre: 2. - 93a74b44ea)
2006. nov. 20. 21:18

Koszi, aranyos vagy!

Remelem, jol valasztottal!

:DDDDDDDDDDDDDDDD

4. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - Fcf0c655e6)
2006. nov. 20. 21:18
Én már megtettem! Nagyon tetszik ez az ötlet!
3. fcf0c655e6 (válaszként erre: 1. - Fcf0c655e6)
2006. nov. 20. 21:17

A lent emlitett cikkbol es hozzaszolasombol, ill. a helyi ujsagban megjelent cikkembol semmi anyagi erdekeltsegem nincs.

Szeretnem, ha minel tobb ember szavazna arra, hogy mit ismerjunk el a legujabb csodaknak, hiszen szazadokon at megvolt az ominozus 7 csoda. Ahogy valtoznak az idok, haladunk elobbre, ugy szuksegesse valik az ujabb szavazas, mit tartunk az ujabb csodaknak?

Legyszi szavazz! Kivancsian varom en is az eredmenyeket!

Koszi, B.K.

2006. nov. 20. 21:13
Én már regisztráltam is, várom az emailt és szavazok!!
2006. nov. 20. 20:19

A Fold orszagai, tobb, mint 165 orszag fog resztvenni,ill. vesz reszt az UNESCO altal, 1999-ben meghirdetett, egyedulallo, vilagmeretu szavazason, amelyben az erintett orszagok minden allampolgaranak velemenyere kivancsi a kampany szervezoje: Mr. Bernard Weber, svajci allampolgar.

Mr. Bernard elmondta, hogy az okori, mindenki altal ismert 7 Csodabol mindossze egy csoda elte tul a viharos evszazadokat, espedig az egyiptomi piramisok.

" Ideje lenne, hogy uj "csodakat valasszunk!"-fejtette ki rovid beszamolojaban,majd majd hozzafuzte:

- Ha egy szavazas erejeig is ossze tudnank hozni az osszes nepet a Foldon, mar tettunk valamit a bekeert!"


Mr. Bernard es 10 fobol allo csapata kb. 200, kulonbozo orszagokbol kapott ajanlas utan leszukitette a valaszthato "csodakat" 21-re. Szerepel bennuk tobbek kozott az Eiffel-torony, a

Stonehenge, a Szabadsag szobor New yorkban, a kinai Nagy Fal es a Kreml.


_ Legyen az ujabb koroknak es a XXI. szazadnak is sajat csodaik!-jelentette ki a sajtotajekoztaton. A jelenlevo illetekesek es riporterek egyetertettek vele.


Genova, Svajc.

2006.Majus 17.


canwest@M3Prov.


Idaig tobb, mint 35 millio ember szavazott. Ha szeretnel Te is szavazni, a kovetkezo cimre kuldheted a voksodat regisztralas utan:


www.new7wonders.com


Hogy melyek lesznek az legujabbkori csodak nyertesei, azt a vilagon egyidoben, 18:00Kor, Portugaliaban, Lisszabonban teszik kozze, 2007. Julius 7-en.


Canwest News Service. November 20./2006.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook