Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Isztambulban jártatok már? Tényleg van sok macska az utcán? fórum

Isztambulban jártatok már? Tényleg van sok macska az utcán? (beszélgetős fórum)


17. AppIe (válaszként erre: 16. - Bolimekurac)
2019. ápr. 4. 13:20
Behaltam az utolso mondaton xd
16. Bolimekurac (válaszként erre: 14. - Fomeli)
2019. ápr. 3. 21:16
Például mifelénk Macedoniában a kóbor kutyákat NEM kinyírják, hanem elkapják, beoltják, ivartalanítják és visszaengedik az utcára. Évente nincs 1 kutyaharapás sem. Majd tolok fel képeket, milyen az amikor belépsz egy plázába és a blöki ott hever az automata ajtó előtt. De kukkants rá az adatlapomra, ott a talált és kóbor kutyám Ohridból aki póráz nélkül úgy sétál velem, minta az exnejem sem :P
15. fomeli (válaszként erre: 14. - Fomeli)
2019. ápr. 3. 21:10
Nem voltak vészesen sokan, akartam irni 😀
14. fomeli
2019. ápr. 3. 21:08
Tegnap este èrkeztünk haza, voltak macskák is, de nem vesztesek sokan. Ami meglepő volt, hogy kutyàk viszont mindenhol az utcán. El voltak látva bilétával, és békések voltak, szerintem ezek olyan város kutyài lehetnek.
13. AppIe (válaszként erre: 11. - L.luiselotte)
2019. ápr. 2. 13:05
En ahol voltam tenyleg regeteg volt. Az utcan macskaolak, egy csomo uzlet elott kajas, vizes tal, es lazan setafikaltak, helyrltek a tomegben, autok tetejen.
2019. ápr. 2. 11:49

A lányom ugyan nem Isztambulban, hanem Antalyában töltött néhány napot nemrég, és küldött képeket a ciccekről. Sok ciccről.:)


Felteszek egy képet, Antalya egyik központi parkjában készült. Macskaházak.

2019. ápr. 2. 00:28
én bárhova utazom, figyelem a macskákat. Töröko.-ban valamivel több a macska mint pl nálunk, de azért az túlzás hogy sok macska van az utcán. Azért van elég sok, lehet bennük gyönyörködni.
10. Ikebana3 (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2019. ápr. 2. 00:18

Ezt talán áprilisi tréfának szántad? Nem rossz! :)

Én is jártam Isztambulban, de bizony nem láttam egyet se. lehet, hogy megijedtek és elbújtak:)))))

2019. ápr. 1. 17:43
Én sokszor voltam, nem volt utcán. Viszont szőnyegboltban és halsütőnél láttam. De nem volt feltűnő, csak most gondoltam vissza, hogy a kérdést láttam.
2019. ápr. 1. 12:38
Nekem nem tűntek fel a macskák. Mindenesetre mostanság biztosan nem mennék el oda. Elég veszélyes turisztikai célpont.
7. 62a68b71bb (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. ápr. 1. 12:13
Macska miatt nem kell ilyen messzire elmenni 😁
2019. ápr. 1. 05:47
Van és hatalmasak. Soha nem láttam akkora macsekokat, mint ott.
2019. ápr. 1. 04:19
Moszkvában is rengeteg a macska. Még az éttermekben, színházban is..Én fóbiás vagyok...🙁
4. AppIe (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. márc. 31. 23:10
En Kasban jartam. Rengeteg macska volt mindenutt az utcan.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. márc. 31. 22:18

Cipruson sokkal sokkal több a macska.

Fasza bőrbetegséget is könnyen össze lehet szedni tőlük.


Isztambulba én nem nyaralnék. Ősszel vagy tavasszal városlátogatásra okés. Nyaralásra inkább a Alanya vagy Antalya.

2. Lilimami (válaszként erre: 1. - Elkeseredett eszter)
2019. márc. 31. 21:43
Szia. Rengeteg macska és kutya is :) Isztambul egy szuper jó város :)
2019. márc. 31. 21:30

Sziasztok!


Isztambulban járt valaki már közületek?

Ti elmennétek oda nyaralni, ha tehetnétek?

Az igaz, hogy úton útfélen macskákat látni? Imádom őket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook