Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Iszonyú erős vérzésem van a spiráltól.Van valami praktikus tanácsa valakinek hogyan lehetne mérsékelni az erősségét? fórum

Iszonyú erős vérzésem van a spiráltól.Van valami praktikus tanácsa valakinek hogyan lehetne mérsékelni az erősségét? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 20. 22:29
Uracsvivi szerintem várj még egy kicsit, velem ugyanez volt, de most már lényegesen jobb, sőt van olyan hónap amikor szinte észre sem veszem, hogy menstruálok.
2009. febr. 20. 10:56

Sziasztok!Nekem októberben tették fel,2 hónapig nekem is sok volt,de mármost alig van valami,aminek örülök.

Amit ajánlgattok spirál elég húzós az ára

2009. febr. 20. 10:51

Nekem is volt hasonló problémám.

Felírtak vérzéscsillapító gyógyszert.Attól meg egyáltalán nem volt vérzésem.Szóval,végül kivetettem a spirált.

2009. febr. 20. 06:58
Nem lehet csökkenteni, ez ezzel jár sajnos. Ha nagyon zavar, el kell gondolkodni más védekezési lehetőségen.
9. J.K. Itza (válaszként erre: 7. - Uracsvivi)
2008. dec. 29. 14:52
Szivesen :)
8. Sünciné (válaszként erre: 5. - Uracsvivi)
2008. dec. 29. 14:43

Nem szólt a nőgyógyászod, hogy ez ezzel jár? Nekem mondta előre!!!! De ha Neked megnyugvás akkor kérdezd meg!!!!!

Sajnos én is ettől szenvedtem éveken át!!! Nem tudtam a menses idején sehová elmenni!!!

7. uracsvivi (válaszként erre: 6. - J.K. Itza)
2008. dec. 29. 14:43
Köszi utánanézek.
2008. dec. 29. 14:42
Látom van 2 gyereked, azért merem ajánlani. Mirena a neve ennek az eszköznek. Gyakorlatilag teljesen megszűnik a vérzés tőle. Nekem februárban lesz 1 éve, hogy ez van. Nagyon megvagyok elégedve vele. Az elején nem volt könnyű 2 hónapig szenvedtem vele, de nagyon bevált. A vérzés meg kinek hiányzik? Ha kérdésed van, priviben is szivesen válaszolok. Van ilyen fórum is, csak beütöd a keresőbe, hogy mirena és kihozza.
5. uracsvivi (válaszként erre: 3. - Sünciné)
2008. dec. 29. 14:37
Két hónapja van fenn.
2008. dec. 29. 14:33
Szerintem beszéld meg a nőgyógyászoddal,biztos több okosságot tud mondani,mint itt bármelyikünk.
2008. dec. 29. 14:33

Szia!

Most tették fel?

Amikor nekem először volt iszonyú erős volt a vérzésem, ezt az orvos is közölte, hogy ettől sajnos ez lesz, erős vérzés és gőrcsök!!!!!!!

Most - igaz már nem vagyok fiatal ( 43 éves ) és lehet, hogy a kormmal jár - de már nem erős, sőt!!!!!!!

2008. dec. 29. 14:30
Hali!Erre én is kiváncsi lennék:))
2008. dec. 29. 14:28
Iszonyú erős vérzésem van a spiráltól.Van valami praktikus tanácsa valakinek hogyyan lehetne mérsékelni az erősségét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook