Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum vagy Czeizel Intézet fórum

Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum vagy Czeizel Intézet (beszélgetős fórum)

2018. jún. 4. 18:40
Maradok akkor az előbbinél szerintem
2018. jún. 4. 14:25
Az én lányomnál a második unokámnál nagyon csúnya eredményt hoztak ki a Czeizel intézetnél. Aztán az Istenhegyi útra mentek, rendben volt minden. De addig totál ideges volt az egész család.
2018. jún. 4. 12:26
Köszönöm a gyors választ! Akkor nem spirázom ezt túl, a kettő közül valamelyikre ellátogatok majd. Csak első babò és nem tudtam mire számítsak, mert sosem voltam még ilyen vizsgálaton.
2018. jún. 4. 12:09
szia! nincs különbség kb a helyek között, én az isten hegyin csinaltattam minden vizsgálatot az első gyereknél, aztán kerestem olcsóbb alternatívát a masodiknal (G1intezet ide jártam terhesgondozás rá) igazából egy vérvétel és egy UH ez a vizsgálat, kb tökmindegy hol és ki csinálja. ahol csináljak mindenhol profik. ✌️
2. Léda2018 (válaszként erre: 1. - Léda2018)
2018. jún. 4. 10:00
*hamarosan
2018. jún. 4. 09:58
Júliusban kell menjek 12. heti Down szűrésre, ehhez pedig harosan időpontot kell foglaljak a fent említett két intézmény valamelyikében. Aki járt valamelyikben, estleg mindkettőben örömmel venném ha megosztaná velem a tapasztalatait, véleményét, hogy könnyebb legyen a választás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook