Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Isten nem bottal ver....! fórum

Isten nem bottal ver....! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Isten nem bottal ver....!

1 2
47. Ence0
2010. márc. 4. 15:05

Sziasztok!

Látom régiek a kommentek, de remélem azért elolvassátok még az enyémet.

Nem akartam írni, de ezt muszáj.

Bár én is hiszek abban, hogy minden okkal történik, és midenki elnyeri méltó jutalmát vagy büntetését, ha nem is itt, akkor majd anno odafent. De nekem teljesen az jött le ebből a beszélgetésből, hogy ti valamennyien azt várjátok, hogy Isten azonnal büntessen meg mindenkit, aki nektek vmi kárt okozott. A 31. komment nagyon durva. Tisztára boszorkányságnak tűnik. Na de nem ezt akartam mondani. CSak, hogy nem szép dolog azért imádkozni, hogy a másikkal is történjen vmi szörnyűség. Sztem sajnálni kell az olyan embert, aki ennyire kétségbe esett, hogy még ártani is képes a másiknak, de nem rosszat kívánni neki.

Amúgy a 28. kommentel én is egyet értek.


Ja és csak még annyit, hogy ne védőangyalokhoz imádkozzatok. Van nekünk egy Szerető Édesatyánk is. Ő mindig meghallgat. Csak tessék bátran Hozzá fordulni. És elég legyen a kárörömmből, mert hisz akkor mivel vagytok jobbak a másiknál.


Hát csak ennyit akartam. És senkit sem szerettem volna megbántani.

Minden jót!

Sziasztok!

46. dittke14 (válaszként erre: 44. - 656f03db60)
2009. szept. 5. 21:12
meccse volt és ráesett ennyit tudok :)
45. dittke14 (válaszként erre: 42. - Franc22)
2009. szept. 5. 21:11
hát a te történeted se semmi...
2009. szept. 5. 09:57

Hasonló történetem van, de nem az exemről szól. Egy exbarátról, aki többet érzett, de fel nem vállalta. Én elkerültem, mert amúgy is csak lehúzott, utána meg nem hagyott békén. Csúnya dolgok voltak azok. Tudom, hogy ő is megkapja még a magáét.


A történetre: Lehet, hogy nem véletlen tört el a keze, miután olyan dolgokat állított rólad. :) Egy kedves barát, aki nem tűrte a fickó hamis állításait, és gondolta kicsit lerendezi. :)

43. e3e5c810b9 (válaszként erre: 42. - Franc22)
2009. szept. 4. 10:48
uhh, ez kemény... telefonon szakított veled 6 év után? Belevaló legényke... nem csoda hogy anyucira van szüksége, ha ennyire ovis szinten nyomja.:) Meg is érdemli a mamát. Biztos nagyon boldogok.:)
2009. szept. 4. 10:43
nekem az exem, aki 6év után jött rá, hogy anya komplexusa van és elhagyott egy 46éves nőért ő az élettől kapja a pofonokat! Mikor velem volt, megnyitottak egy autós iskolát, mindig segítettem neki szórólapozni és plakátólni meg ilyenek. Be is indult az iskola ennek is és a jó tanításnak köszönhetően. Aztán mivel többet akartak(pénzt) a szülei, ezért pesten is nyitottak egy autós iskolát, aztán ott ismerkedett meg az "anyával", aztán szakítottunk telefonon. Ennek 2,5éve. Azóta a suli már csak teng leng, mert ők a legdrágábbak pesten. És mivel ilyen öreg asszonyt fogott ki a szülei már nem igen támogatják. A fizetése nem olyan amilyenről anno álmodott és ha így folytatja nem is lesz az. Gyerekről álmodott neki nem lehet, de mostoha gyereke igen aki 2évvel fiatalabb nála:D
41. dittke14 (válaszként erre: 40. - 9bc5015697)
2009. szept. 2. 16:14
de ő ezt nem veszi észre
2009. szept. 1. 13:44

Egyetértek, a saját bőrömön is szoktam tapasztalni, ha összeveszem öcsémmel mert rossz napom van, és kitöltöm rajta, utána mindig elesem, beverem magam, stb, és ilyenkor kicsit észhez térek, hogy na ezt megérdemeltem. :)


Viszont az kicsit röhejes, hogy "megátkoztad". Ezzel szerintem magát égeti. :D

39. dittke14 (válaszként erre: 38. - Rózsa74)
2009. aug. 30. 15:26
igaz :)
2009. aug. 30. 14:18
Isten nem ver bottal,nem késik,nem siet de adós se marad!Mindenkit azzal ver amit vétkezett!!!
2009. aug. 30. 13:27
Tapasztalatom szerint is így van:mindenki megfizet azért,amit tesz,mond.Legyen az kedvesség,visszakapja,legyen az bántás,visszakapja.Semmi sem marad titokban odafönt!
2009. aug. 29. 10:03
Szerintem is így van, de én azt tapasztaltam, hogy akkor jön a "verés", amikor már nem érzem elégtételként, mert már nem érdekel az a valaki vagy valami. Én mindig azonnal várnám, de a "Jóisten nem siet, nem késik" :)
35. dittke14 (válaszként erre: 30. - Agis)
2009. aug. 29. 09:11

figyi van aki nem hisz benne amíg saját bőrén meg nem tapasztalja

te nem hiszel benne és? (most legyintettem)

34. dittke14 (válaszként erre: 19. - 9242a6388c)
2009. aug. 29. 09:00
hát ezt én sem értem
33. Cand Ida (válaszként erre: 30. - Agis)
2009. aug. 29. 08:48
Mindenki számára bármely "tudománytalannak" vélt információ annyit ér, amennyit azzal kapcsolatban a saját megtapasztalásai bizonyítanak.
2009. aug. 29. 08:46
Szia! Bizony nem véletlen!Mindenkinek van védőangyala, de téged nagyon szeretnek a Fentiek. És bizony működnek a dolgok! Egy ideje én is ezt vettem észre, aki nekem árt - sose átkozódtam, mert visszaszáll! - az mindig megkapja a büntetését. Az eszközökben pedig nem válogatnak! Egy időben, akik nekem ártottak, mind-mind autó/motor balesetet szenvedtek, a következő sorozat kómába esett, aztán a legutóbbi két alkalommal felrobbantak - és mind a két esetet még a hírekben is lehozták, innen értesültem róluk. Bizony még életében mindenki visszakapja, amit adott. Örülök, ha túl tudtad tenni magad ezen a "szerelmen".
2009. aug. 29. 08:36

Szia!

Hú, ez tök jó! :) Bár én hiszek is valami ilyesmiben, lehet butaság, de szerintem ha valaki valami rosszat tesz, azt valamikor, valahogy vissza fogja kapni. Remélem! :)

30. agis
2009. aug. 29. 07:49

Szerintem ez az egész úgy ahogy van egy gyerekes baromság. Ugye magad sem hiszed el, hogy azért tört el a keze stb.mert Veled úgy bánt, ahogy?


Áh, csak legyinteni tudok....

2009. aug. 28. 22:51
Lehet, hogy egyedül leszek, de nekem az egész olyan kicsinyesnek tűnt. Vihar egy pohár vízben.
2009. aug. 28. 22:13

Sziasztok!

Remélem az én kedves volt páromat is utoléri ez a "bot",mert már több mint fél éve nem látogatja a kicsilányunkat,mert becsajozott.A kezembe vettem a botot és bíróságra adtam,15-én megyek és remélem megtanulja a leckét,hogy felelősséget kell vállalni,még szerelmesen is:o)

2009. aug. 28. 22:01

Sziasztok!


Nos,igen..Isten nem ver bottal...néhány héttel a szakításunk után a barátomnak összetört az autója...rögtön engem gyanusított,megátkoztam-e...hát amilyen babonás vagyok ,nem szoktam ilyet tenni,főleg azzal,akit nemrég még szívéből szeretett az ember....

26. d4b0dd2692 (válaszként erre: 20. - Princes47)
2009. aug. 28. 17:31

Odáig fajult a dolog,hogy meg lett fenyegetve:minden létező helyen (rendőrség,szolgáltató)feljelentjük,közzétesszük az én email-emen keresztül,köremailben,üzenőfalon,fórumokon...

Később meggondolta magát és megadta az új jelszókat.

25. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 23. - Princes47)
2009. aug. 28. 15:59
igen, ez így van! :)
2009. aug. 28. 15:59
Nem semmi mikre képes egy sértett ex,meg az állítólagos "legjobb" barátnő.Kicsit gyerekes amit csináltak.Meg azt sem értem,hogy a barátnőd,hogy mehetett bele egy ilyen kapcsolatba?és nem érzi azt,hogy csak arra megy ki a játék,hogy a srác féltékennyé tegyen téged?Ez is elég szánalmas szitu.Ha nincs ló jó a szamár is?Tetszett,hogy leírtad a sztorit.Szerintem egyszer mindenki elnyeri jutalmát,vagy a büntetését az életben.Az exednek az utóbbi jutott.
23. princes47 (válaszként erre: 22. - Naivka 1)
2009. aug. 28. 15:31
Kérni kell, és akkor fog hozzád is menni.
2009. aug. 28. 15:21
Ritka aljas emberek léteznek körülöttünk,sajnos vagyunk páran akik belefutunk hasonlókba.De örülök,hogy van akinél tényleg bejött,isten nem ver bottal dolog!!!!!Nem tudom én angyalkám mostanában mért nem jár felém,nálam is lenne dolga :):):):)
21. Gligi
2009. aug. 28. 14:30
Az első férjemre is igaz ez a közmondás ☺
20. princes47 (válaszként erre: 15. - D4b0dd2692)
2009. aug. 28. 14:12
Szerintem meg kell keresni a szolgáltatót és panaszt kell tenni. Meg tudják állapítani, hogy ki volt, és tudnak szankciót alkalmazni ellene.
19. 9242a6388c (válaszként erre: 15. - D4b0dd2692)
2009. aug. 28. 14:11
aljas gerinctelen ....stb, hogy tud egy ember, az ellen fordulni, (ilyen aljas módodn)akit nem rég még szeretett.
2009. aug. 28. 14:09

Én hiszek abban, hogy mindig elnyerjük jutalmunkat, vagy a megérdemelt bűntetésünket.

Lehet, hogy akár évek múlva ér valakit utol a véget...A te volt párodat sokkal hamarabb...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook