Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Isofix nelkuli megbizhato, kenyelmes (9-18kg) autosulest keresek! fórum

Isofix nelkuli megbizhato, kenyelmes (9-18kg) autosulest keresek! (beszélgetős fórum)


2013. jún. 12. 00:13
Koszonom mindenkinek, vegulis a Romer mellett dontottunk, a legtobben ezt a markat ajanlottak es le is volt arazva az egyik boltba pont, ahova bementunk, ugyhogy ez el is dontotte a dolgot.. megnezegettem, beleultettem a kisfiamat mielott megvettuk, nekem nagyon klassznak tunik. Remelem az autoba is konnyu lesz bekotni es nem banom meg, hogy ezt valasztottuk. Egyebkent meg igy learazva is nagyon draga volt... de mint mondtam, ajandekba kapjuk anyosomektol szerencsere.
2013. jún. 7. 10:18
Nehez elkepzelni igy... az en 11 honapos fiam is nagyon mozgekony baba... kar, hogy nem lehet kiprobalni mielott megveszi az ember. Egyelore a maxi-cosi (beby confort) a legszimpatikusabb, es mivel anyosomek veszik meg, mint 1. szulinapi ajandek, igy az araval sem kell foglalkoznom, azt mondjak... lenyeg, hogy legyen biztonsagos es kenyelmes, aztan ugyis jo lesz a tesonak is, szoval ki lesz hasznalva boven. A besafe-rol az elado lebeszelt! Nem tudom miert... szerinte a maxi cosi es a Romer kenyelmesebb/jobb, es ugyanaz az arkategoria....
11. Fishyke (válaszként erre: 10. - ***Ági***)
2013. jún. 6. 11:33
Enyém is imádja, nagyon jókat alszik benne, pedig ő az a fajta, hogy a babakocsiban sem marad meg, örökmozgó, érdekes, ez nem zavarja!:)
2013. jún. 6. 08:44
Ne félj a pajzsostól, nálunk nagyon jókat alszanak benne az úton a gyerekek, nem szorítja őket, és oldalt szellőzik...nem annyira zárt az, mint gondolod.
2013. jún. 5. 18:43
Koszi lanyok, nalunk nagyon draga az osszes ules, amit irtatok, Pierre Cardint pedig meg nem lattam errefele... a pajzsosokkal egyebkent az a bajom, hogy bennem tokre olyan erzest kelt, mintha nem lenne kenyelmes... mintha oda lenne szoritva az uleshez a baba, arrol nem is beszelve, hogy allatira melegitheti oket nyaron... az egy dolog, hogy valoszinu a pajzsos ulesek a legbiztonsagosabbak, en is lattam a tetsztjeiket.. de mas szempontok is vannak... szoval nem tudom, egyelore meg nem dontottem melyik legyen....
8. ***Ági*** (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2013. jún. 4. 22:48
Szia! Kiddy energy pro. A baby outletben akciós, 30-40000 ft körül van, 2010-ben kategóriájában tesztgyőztes volt, szóval megbízható. Pajzsos, mi nagyon szeretjük.
2013. jún. 4. 07:58
Pierre Cardin? Én imádtam, dönthető, könnyen beszerelhető, masszív, nagyon kényelmes és az ára is (legalábbis itthon) belefér a keretedbe lazán. :)
2013. jún. 3. 15:53
Na most neztem utana, lehet kapni nalunk is a Besafet-t, es nagyon nagyon tetszik csak az ara... max 40.000 ft koruli ulesre gondoltam.
2013. jún. 3. 13:24

Besafe.

Talán amiért megnyert minket:

* talán a legjobban dönthető

* magas!!! kilát belőle a gyerkőc

* szerintem egyszerű a beszerelés (pár mozdulat)

* és ami nem elhanyagolható, hogy szorosan rögzíthető, nem lötyög annyira. (nyilván az izofixel a legbiztosabban beszerelhető, de utána talán ez.


Nekünk volt Römer is, de az alacsony volt, és nem volt annyira dönthető.

2013. jún. 3. 13:22
Nalunk Besafe-t nem lehe kapni sajna... Barcelonaban elek. Amugy nekem is nagyon tetszik... bar en azt hittem isofixes.
2013. jún. 3. 13:18

Szia!


Nekünk Besafe van,gyerkőc szereti,kényelmes neki.Szintén jók a tesztjei!


Majd csak tudj eligazodni!Mindenki mást ír majd. :)

2013. jún. 3. 13:15
Cybex Pallas, a nem isofixes változat. Pajzsos, nekünk ilyen van és nagyon biztonságos, jók a tesztjei.
2013. jún. 3. 13:13

Sziasztok!


Szeretnek venni egy gyerekulest, de amikrol jokat olvastam es tetszenek, azok isofixesek, viszont a mi autonkban nincs kialakitva ez a rendszer, igy olyat keresek, ami isofix nelkuli, megis konnyen bekotheto, kenyelmes es megbizhato. Ki melyiket ajanlja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook