Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismét egy "csodaszer", Zactol! Próbálta már valaki? fórum

Ismét egy "csodaszer", Zactol! Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. márc. 9. 12:15
Sziasztok én most rendeltem ezta csodaszert ,és kivancsi vagyok mi lesz a hatasa ,már egyet bevetem ,akkora volt a tableta hogy lenyelni sem birtam majdnem! a csomagolás nagyon szegényes volt és dieta lap sem volt benne .Majd fogok még irni és akkor ha nekem hasznal ki probálhatjatok ti is . arra lennék még kivancsi közületek valaki mar hasznalta ?
63. N-Agyi
2010. okt. 21. 14:50

Sziasztok!


Csak azt nem vettétek figyelembe, hogy ez fórum kifejezetten a Zactol-ra keres válaszokat, véleményeket, észrevételket. Az indító kezdetben nyilván nem(csak) arra volt kíváncsi, ki mivel mennyit fogy, és milyen egészségvédelmi jótanácsokat kaphat. Ehhez képest a 62-ből talán 2 hozzászóló volt, aki kifejezetten a kérdéssel foglalkozott. Nekik köszönjük.

62. Zozi90
2010. okt. 13. 11:10

Szerintem ha tényleg visszaküldik az árát ha nem jön be(mint ahogyan azt lejjebb egy kommentelő írta), akkor lehet érdemes lenne kipróbálni, mozgással és diétás étrenddel kiegészítve, a minél hatásosabb eredmény érdekében. Igaz,nem mostanában fogom megvenni, ha egyáltalán megfogom, mert most nincs pénzem, és még szeretnék elolvasni pár embernek véleményét aki kipróbálta(hátha talán ez télleg nem átverés, és használ). De nem szeretnék az "Acai Extreme és Thermo Cleanse" hibájába esni.


Szóval esetleg aki kipróbálta, az írjon pár sort róla.


Üdv!

61. bambi13 (válaszként erre: 31. - Szöszi71)
2010. aug. 4. 16:52
Szia! Nekem is elküldenéd a diétát? Köszönöm szépen! bambi
2010. júl. 6. 19:00

sziasztok,

Én új vagyok itt és szeretnék hozzátok csatlakozni.

Én is elkérhetném a szuper receptet?

E-mail: tothtimea83@citromail.hu


Olyan rossz lenne ez a Zactol??

Tényleg nem érdemes kipróbálni? Mondjuk kicsi diéta és sport mellett? Csak hogy könnyebben menjen??


Timi

59. Takimoni (válaszként erre: 31. - Szöszi71)
2010. júl. 2. 15:06

Szia, Én is szeretném elkérni a diétás receptedet.

Köszi

58. CsillagTM (válaszként erre: 57. - Nozavi)
2010. júl. 2. 09:30
hát ne dőlj be sztem...csak a pénztárcád fog karcsúsodni a sok kamutól.
57. nozavi
2010. júl. 1. 19:10

Sziasztok!


Én is ma megkaptam ezt a "csodaszer"ről az e-mailt! A férjem jót röhögött rajtam megint! A múltkor kaptam egy másikról, és az kiverte a biztosítékot nála! Nagyon szeretnék még fogyni! Már 4 hónapja diétázom, kezdtem a 90 napossal, folytattam egy kis müzli-gyümi-sajt diétával, majd az élelmezési intézet csodáját csináltam, és összesen 7,5 kilónál tartok! Még legalább ennyit szeretném ha lemenne! Így most vagyok 71, a 165 centimhez. :) Sajnos én bedőlök minden ilyen gyors fogyásnak, ilyen dolgokban szörnyen naiv vagyok! hihihi Szöszi717 kerestem a Naplódban a szupi diétád de nem találtam. Elküldenéd priviben! Aranyos vagy, köszönöm előre is!


Sziasztok

2010. júl. 1. 18:51
Sziasztok! Most olvastam egy reklámlevelet erről én is, és megnéztem az összetételt. Hát amit írnak, az szerintem nem a valós összetétel. Szerintem van benne valami olyan is, amit jobbnak láttak nem beírni, pl. valami betiltott szer, mint a fentermin vagy hasonlók. Nekem van itthon zabkorpa tabletta, meg külön Guarana és Ginseng is teában, cseppben is. Most akkor ha ezeket egyszerre bekapkodom, akko elkezdek hirtelenjében fogyni? Szerintem ez eleve baromság. Kell hogy legyen benne valami extra. Pl a zsír felszívódást nagyon jól hátolja az orlistat, az étvágyat csökkenti, és az anyagcserét pörgeti a sibutramin vagy a fentermin. Én CSAK ezekkel tudom elképzelni ezt az eredményt. A feltűntett összetevőkkel nem. Nem kötekedni jöttem, ne értsetek félre, én is fogytam majdnem 30 kilót és még mindig küzdök, és pont ezért képben vagyok. Régebben az ilyen természetes dolgokkal kerestem a megoldást, és az nem ment. Aztán jöttek az említett szerek, és azok tényleg ígyhatottak. Na de hát ezeknek fele most már illegális, akkor még nem volt. És nagyon feltűnt, és amire alapozom a megállapításomat, hogy szív és érrendszeri betegeknek nem ajálnják. Na hár ez pont ezeknél a szereknél kiemelten fontos figyelmeztetés, tehát a sibutraminnál és a fenterminnél...efedrinre meg gondolni sem merek... Gondoljátok át ti is és ennek tudatában alkalmazzátok. De ennyi erővel ezeket a szereket illegálisan is meg tudjátok venni ha kicsit jobban szétnéztek a neten pl...ez nem tipp akart lenni. Sikeres fogyást mindenkinek!
55. ancs1980 (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2010. jún. 17. 15:25
Szia!Légy szíves elküldeni nekem is a diétád receptjét!Előre is köszönöm!ani
2010. máj. 5. 18:23

Sziasztok!

Ha valaki szeretné kipróbálni a Zactolt, nem ajánlom ezt a "csodaszert" senkinek. A személyes tapasztalatom, hogy semmi hatása.

53. Ronikutyi (válaszként erre: 51. - Allisc87)
2010. márc. 31. 15:39

Ez így igaz,ezt én sem hiszem el,hogy ennyi idő alatt ennyi zsírtól meg lehet szabadulni,valószínűleg izomból megy az a 8 kiló.

Bár én a 90 naposra esküszök,de ott nem is 2 hétről van szó,és utána tényleg ajánlatos az életmódváltás.Sokszor keveset,és persze ne túl zsírosat,de mindenből legyen a szervezetbe,minden ásványi anyagból,vitaminból.Most még csak távlatba kukorékolok én is:D mert még van mit leadnom,de nem adom fel,hajrá nektek is,sok sikert mindenkinek,akármilyen formában próbáltok is megszabadulni attól a fránya súlyfeleslegtől.

52. CsillagTM (válaszként erre: 51. - Allisc87)
2010. márc. 31. 15:35
az a baj, h sokkal csábítóbb a legtöbb ember számára a "hiphopp" eredmény...csak aztán hoppkopp lesz belőle...
2010. márc. 31. 15:29
Lányok, ha belegondoltok mit próbáltok ráerőltetni a szervezetetekre ilyen 2 hetes fogyókúrákkal akkor hamar rájöhettek, hogy ennél nagyobb butaságot el nem követhetnétek magatok ellen mert ma még 10 kg felesleggel bírtok, 2 hét múlva mondjuk 20-szal. Lehetséges ennyit fogyni ilyen rövid idő alatt, viszont ebből kb 2 kg lesz a zsír, a maradékot pedig izomból fogjátok leadni,ugyanis a szervezet heti 1 kg zsírnál többet nem képes leadni, ez bizonyított tény!!! Így ha most van 10 kg zsír felesleged és leadsz 2 hét alatt 10 kg-t akkor 8 kg izomzatot zsírra fogsz lecserélni. Sztem nem túl jó biznisz... Én mnár csak tudom mert régen én is csináltam ilyeneket és utána jól pórul jártam. Tavaly augusztustól én megszabadultam 12 kg zsírtól úgy, hogy csak odafigyeltem mennyit eszek,számoltam a kalóriákat és edzegettem hozzá heti 3x. (Minden nap nem szabad mert nincs ideje pihenni az izomzatnak és csak leépíted ahelyett, hogy felépítenéd.) Nem nehéz, csak el kell határozni magad, fogyókúrázni tilos, mert a kúra csak egy meghatározott időre szól amit rövid időn belül abbahagysz és jön az eszeveszett zabálás és a hízás. Ésszerűen kell csinálni és változtatni egy picit az életmódon, egy idő után berögződve megy minden. Ha kitartó vagy akkor tartós lesz a súlyvesztés is. Ne várdd el a szervezetedtől, hogy az évek során felszedett kilókat 1-2 hónap vagy talán 2 hét alatt leadja. Csak gondolkozzatok!!!
2010. márc. 31. 10:45

Sziasztok!

A diéta leírását felraktam a naplómba.

Ott bárki elolvashatja.

49. nyuul (válaszként erre: 31. - Szöszi71)
2010. márc. 31. 10:43
Megosztanád velem is? Hátha nekem is sikerülne betartani... :-)
2010. márc. 31. 09:17
Most kaptam egy reklámlevelet erről a tabiról. Mikr megláttam, hogy nap 1 kg, azaz 1 tabi 1 kg, azt hittem, valami poén lesz a vége. De nem, ez teljesen komoly. Hogy lehetséges ez, hogy nponta 1 kg mínuszt ígérnek? Akkr elvileg 30 nap az mínusz 30 kg, és már tönkre is vágtad a szívedet minimum! Betiltanám, a reklámot mindenképp.
2010. márc. 31. 08:33

sziasztok.nem akarok se ellene se mellette beszélni,anyum rendelt,nagyon drága a 10 napos kezelést választotta 20 napra elegendő zactolt kapott érte.nagyon sok pénz.20 nap alatt 6 kilót fogyott.és mivel a munkája miatt ideje nincs tornára stb.merő kíváncsiságból rendelt mert 12kg súlyfelesleggel küzdd mióta klímaxol.

igaz nem 10-20kilós fogyást kapott,de nem is baj.ez a 6 is remek neki.(mondom 20 nap,közel 3 hét alatt)

nem volt semmi mellékhatása,nem volt rosszul,nem érzett semmi.és evett rendesen,nem vett el étvágyat.

én is kételkedő típus vagyok mindennel szemben,csak leírtam ha valaki a megvételt fontolja.(a barátnője is vett,ő 5 naposat neki nem vált ba,egy kilót sem fogyott,visszaküldték az árát)

2010. márc. 31. 05:34
Sziasztok.Szeretném én is elkérni-megtudni a "csoda"Zactol,receptet.Köszönöm
45. Anaxunamoon80 (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2010. márc. 31. 00:16
Szöszi71! elküldenéd nekem is priviben?
2010. márc. 30. 23:59

Sziasztok! :)

Nekem is el tudnád küldeni privibe? Jól jönne :) Előre is köszi! :)

43. Xelaria (válaszként erre: 35. - Szöszi71)
2010. márc. 30. 23:00

Én is kérnék egy privit a diétáddal :) ... amúgy hol tartasz benne? :)


Előre is köszi :)

2010. márc. 30. 21:53

Én is szeretnééék:D


julia1990@freemail.hu


ezerkösziiiii:D

2010. márc. 30. 21:03

sziasztok!


Szöszi, én is szeretnék kérni egy privit!:)

köszönöm.

40. pimi82 (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2010. márc. 30. 21:03

szia! Elkérhetem a receptet nekm is fogyni kéne 1 éve szültem és van egy kis föllös

köszi

39. Free (válaszként erre: 35. - Szöszi71)
2010. márc. 30. 20:42

Csatlakoznék a diétát elkérők csoportjához :)

Nyithatnánk egy "Fogyi Szöszi71 módra" fórumot!

38. 97b9555e7b (válaszként erre: 35. - Szöszi71)
2010. márc. 30. 20:37

Szia!

Én is elkérhetném a csodadiétát? :)

37. KTina (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2010. márc. 30. 08:20

Szia!

Szeretném én is elkérni a diétát. Elküldenéd? Köszönöm: Krisztina

36. elvira79 (válaszként erre: 7. - Szöszi71)
2010. márc. 30. 07:43
Szia! Nekem is elküldenéd a diétát? Köszönöm! Elvira!
2010. márc. 29. 07:56

Sziasztok!

Nem bírtam tovább és kíváncsiságból ráálltam a mérlegre. Szerda óta csinálom a diétát, persze tornával együtt. Nagyon tetszett amit láttam a mérlegen:) -3 kg lement mióta elkezdtem. Úgy látszik beindult a fogyás:) Kíváncsi leszek jövő hét szerdáig (2 hét) mennyi megy le összesen:)

Elkezdte valaki közületek a diétát?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook