Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismét divat a blogírás a nők körében fórum

Ismét divat a blogírás a nők körében (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ismét divat a blogírás a nők körében

1 2
58. cabcd72c72 (válaszként erre: 57. - Tuti-tui)
2009. febr. 10. 17:55

"Fiatal nő" nictársunk, csak "emagdi" jelzését fordította le feléd, persze az is előfordulhat, hogy egy azon személyről van szó.


Mégis miért most reagáltam, az akkori felvetésre, mert most tértél vissza rá, valamilyen okból, úgy tüntetve fel /számomra legalább is/, hogy a "Fiatal nő" vádolt meg plágiummal, pedig Ő csak a "emagdi" kommentjét reagálta le.


Lehet persze az ilyen és ehhez hasonló kommentekkel törzspontot gyűjteni, de aki ott elöl tanyázik, valahogy a Hoxa portál szinvonalát is minősíti kommentjeivel, vagy legalább is példaértékünek kellene tekintenem.


Sajnos részemről nem tartom követendő példának, ez viszont meglátszik a törzspontjaim számán is.

57. tuti-tui (válaszként erre: 56. - Cabcd72c72)
2009. febr. 10. 04:15

Laci.


"emagdi" nick-társunknak, már válaszoltam a fórumom témán belül, (akkor "szóltál rám", hogy ne magázzam a hölgyet!), ez most inkább a "Fiatal nő" nicktársnak szólt... Egyébként "emagdi" Törzstagnak írtam ma privát üzit is, de "fogalma sincs már", hogy egyáltalán melyik cikk hozzászólásáról is van szó...

Ennyit, arról, hogy Ő mennyire érdemben szólt hozzá, amikor azt írta, hogy: "nem azért, de ugyanezzel a címmel valahol láttam tegnap egy cikket..." Nagyon könnyű valakit, felelőtlenül, "plágiummal" vádolni, majd továbblépni! :-( Egyáltalán nem irigylem Tőle az előkelő 9. helyet a Törzstagság listán, de mélyen a szintem alatt van, hogy csak a pontokért beszóljak valakinek a munkájába, sőt ráadásul semmi érdemlegeset nem írt, sem "emagdi", sem a "Fiatal nő"... Gondolom, hogy akik Törzstagok, azok már meg tudják nyomni a "Jelentés a moderátornak" linket és ott kellett volna jelezni, ha bármilyen kételyük támad, nem pedig a fórum témát szennyezni hozzászólásukkal.

Nem egyformák vagyunk, de én csak akkor szoktam hozzászólni, ha valóban van mondanivalóm is, nem 1-2 törzspontért... :-(

Látod, erre is jó a Napló, ill. a blog: az ember "kiírja magából" a vélt, vagy ezúttal inkább valós sérelmét, és ennyivel is "megszabadul a vállára nehezedő tehertől"... :-))) Üdv! Imre. :-)

56. cabcd72c72 (válaszként erre: 55. - Tuti-tui)
2009. febr. 9. 19:55

Imre.


Nem "emagdi" nictásunk 33. fórum megjegyzésére akartál reagálni. Remélem Tőle várod a hasonló cikk helyének megjelőlését.

55. tuti-tui (válaszként erre: 36. - Fiatal nő)
2009. febr. 9. 18:35

Őszintén "remélem", hogy NEM!!! :-)


Sajnos, a fórumon tett felhívásomnak a mai napig nem tett eleget, és nem jelezte, hogy hol találkozott tegnap (azaz január hatodikán!!!) egy "hasonló cimű cikkel"... Mivel a mai napig nem jött válasz, (biztosan nagyon elfoglalt lehet a cikk keresésével :DDD) most privát üzenetben is felkértem erre... :-)


Én, például egyáltalán nem vontam kétségbe az "emagdi" által kiírt


"Öngyújtót hol lehet feltölteni"


fórum téma eredetiségét, de azt sem értem, miért kell egy Törzstagnak ilyen aljas szándékú "beszólásokkal" további pontokat gyűjteni?! Valóban megéri? :-(

Köszönök minden hozzászólást, üdvözletem! :-)

54. tuti-tui (válaszként erre: 52. - Rolvisa)
2009. febr. 9. 18:18

Igen, azt hiszem ez a lényege a blog (vagy napló) vezetésnek; hiszen aki már önmagának is hazudik, és adja a szépet, az szinte a tudathasadás szélén van! Önmagának vajon miért hazudna az ember, főleg, ha valóban csak "nicknév" mögött írja le gondolatait, a történeteit, élete fontos pillanatait; hiszen nincs miért és kinek valótlanságokat állítani és azt publikálni. :-)

Persze, nem sorolnám ide a politikusok, közéleti személyiségek, "népszerű celebek" blogjait, amelyek a "jónépnek" készülnek, és meggyalázzák a blogírást, a tisztességes blogírókat! Üdv! :-)

53. cabcd72c72 (válaszként erre: 52. - Rolvisa)
2009. febr. 8. 09:45
Embere válogatja.
52. rolvisa (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2009. febr. 8. 00:17
Az általunk leírtakból bárki tapasztatalatot szerezhet a későbbiek folyamán.Igaz kiadjuk magunkat tisztességesen, de TISZTESSÉGESEN.
51. rolvisa (válaszként erre: 47. - Nevemmanna)
2009. febr. 8. 00:12
Rakj bele számlálót és megtudod, hányan olvassák.
50. tuti-tui (válaszként erre: 47. - Nevemmanna)
2009. febr. 3. 18:13

Szia Anna! (a nick nevedből következtettem...)


Nagyon örülök hozzászólásodnak, mint ahogy minden kedves témában érintett személy írásának is! :-) Bevallom, egy kicsit nagyobb "bátorságra" számítottam, nem hiszem, hogy ilyen kevesen írnak blogot vagy naplót, szinte napi rendszerességgel, már csak itt a Hoxa portálon is, de ez van... :(

Sokan még így is félnek megírni, főleg nem téma hozzászólásban, "nehogy valaki ráakadjon" és megtudja a titkot, pedig nagyon sokan, úgy érzem Te is, kíváncsiak arra, hogy vajon hányan olvasták el az aznapi bejegyzést, vagy esetleg visszajelzést is várnak, idegenektől, mivel Nekik talán jobban és sokkal többet is el mer mondani az ember, mint a családtagoknak, akik nem ritkán, épp a bejegyzés "főszeplői" is lehetnek...

Visszavárlak, és minden bejegyzést, hozzászólást szívesen látok, mindenki megírhatja az ilyen téren szerzett keserű, vagy inkább örömteli tapasztalatai, abból sok fórumozó tanulhat! :-) Üdvözletem! Imre. :-)

49. Rika1 (válaszként erre: 13. - Tuti-tui)
2009. febr. 2. 01:45
Szia! Gratulálok a cikkhez, ez tényleg így van. Én is vezetek naplót, és minden dolog ami a neten előfordul velem kiírom. Persze a publikus részt csak, ami túl személyes azt is, csak éppen körvonalakban fogalmazva. Aki ismer, az tudja..,tehát nem újdonság. Én sokat köszönhetek a naplóírásnak, ezért is értek egyet a cikk írójával, és ezért is nem tudom megállni szó nélkül:))...a napló kinyitott, önbizalmat adott, és megtudtam, hogy tudok verset írni:))D
2009. jan. 30. 17:06

Bevallom öszintén,hogy amikor megláttam a cikk cimét,el sem akartam olvasni,magamban legyintettem egyet:ugyan már,blog...miről is irhatnék ,hiszen nem vagyok se közéleti személy,se politikus,se más...(mert teljesen személyes okok miatt azt hittem ,hogy blogot csak az ir aki politikával ,közéleti,mindenkit érintő témákkal foglalkozik.)

Majd mégis rákatintottam a cikre s akkor láttam ,hogy inkább a naplóirásról van szó.Na,ami a naplóirást illeti avval már egyetértek.Anélkül ,hogy igy megfogalmaztam volna magamban mindazt ami a cikkben le van irva ,valahol pont igy éreztem. Nekem határozottan jót tesz a naplóirás,s általában az ,hogy beirok a fórumokra.Igy sokkal jobban rálátok a problémáimra,ha pedig valaminél leragadok,sokszor egy egy hozzászolás segithogy másképp lássam .

Ez az én véleményem.

2009. jan. 20. 15:58
Nekem is van egy blogoldalam, de teljes anonimitásban írom, az ismerőseimnek, családtagjaimnak nem mutattam meg, mert úgy kezelem, mint egy igazi naplót, leírom benne a velem történteket és az érzéseimet. Nem tudom, hogy mások milyen gyakran olvasság, sztem nem nagyon, mert hozzászólásokat nem nagyon szoktak írni. Nem is érdekel, magamnak írom.
46. tuti-tui (válaszként erre: 44. - Inken)
2009. jan. 9. 22:57
Laci (oszlej) hozzászólása teljesen OK, de kérlek, olvasd el a titkosítással kapcsolatban, az előző oldalon #14. sorszám alatt írt hozzászólásomat is; vagy bátran keress meg privát üziben és egész biztos találunk valami megoldást! Nagyon örültem a hozzászólásodnak és bátran írj, nem harapok! :))) Üdvözletem: ¤tui¤ - Imre. :-)
2009. jan. 9. 22:00
Eszközök-Beállítások- Biztonság útvonalon tudsz jelszót adni a fájl megnyításához.
44. Inken
2009. jan. 9. 21:09

Hmm.

Próbáltam, de hogy "védem le jelszóval egy fájlt" (vagy mappát) a gépen. Nem feltétlenül naplóírás céljából. Csak beleolvastam a hozzászólásokba és mostanában ezzel próbálkozgatok, de már mindent sikerült elállítanom.

Na jó, nem köntörfalazok, totális elektronikai analfabéta vagyok. :))

Please, valaki segítsen! (:

43. tuti-tui (válaszként erre: 42. - 7cf7d7012b)
2009. jan. 8. 02:26
Teljes mértékben megértem, és nagyon örülök kedves hozzászólásodnak! A blogírás lényege valóban az, hogy az ember MINDENT "kiírhat magából", ahogy Te is fogalmazod, és megszabadul bánatától, vagy ami még jobb: másokkal is meg tudja osztani örömét és nem fordul befelé, nem zárkózik el a külvilágtól. Nagyon helyesen teszed, hogy olyan fórumon teszed ezt, ahol CSAK TE döntöd el, hogy kit engedsz be a magánéletedbe! Örültem Neked és üdv! tui - Imre. :-)
2009. jan. 7. 12:33
Egyedül élek és jó ha kitudom írni magamból a bánatomat vagy örömömet,és kapok egy-két együttérző szót.Van olyan forum ahává csak páran írunk és csak az tudja,hogy kik vagyonk akivel tudatjuk.Igy mindent kiírhatunk magunkból és ez nagyon jó.
41. cabcd72c72 (válaszként erre: 40. - Tuti-tui)
2009. jan. 6. 12:55
Örülök, hogy tisztáztad szándékodat, mielött nem értenek félre.:-))
40. tuti-tui (válaszként erre: 39. - Cabcd72c72)
2009. jan. 6. 12:47
Teljesen igazad van Laci, de amint írtam is, nagyon elfoglalt voltam/vagyok és a válasz írásakor is épp hivatalos levelezésből "ugrottam át" a fórumra, így maradt meg a hivatalos forma a hozzászólásokban is! Sajnálom, de remélem mindenki ismer már annyira, h tudja: NEM SÉRTÉSNEK szántam, de aki mégis annak vette, azoktól elnézést kérek! Amúgy pedig, köszi, hogy "tartottad a frontot", amíg nem voltam: nagyon sok hozzászólásra válaszoltál! Kösz szépen! Üdv! :-)
39. cabcd72c72 (válaszként erre: 37. - Tuti-tui)
2009. jan. 6. 04:50

Dicséretes, hogy fiúként magázod a Hölgyeket, de a digitális világban a Tegeződés forma dívik.


Ez így, már majdnem sértésszámba menő finomkodásnak tűnik számomra, amelyel azt fejezed ki, hogy nem "ereszkedek" le a pórnép közé.



[link]

38. tuti-tui (válaszként erre: 27. - Szanád)
2009. jan. 5. 17:59
Igen, de régebben a technika nem tette lehetővé a blogírást, így "csak" a napló vezetése volt divat. Néhány naplót, a későbbiek folyamán, kiadtak könyv formájában is (némelyik alapján film is készült!), de még Barbie babának is volt, kulcsra zárható, titkos kis naplója... :))) Attól függ, hogy melyik érdekli inkább, minden megtalálható itt a neten is. Üdvözletem! :-)
37. tuti-tui (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2009. jan. 5. 17:28

Elnézést kérek mindenkitől, de elfoglaltságom miatt eddig nem válaszolhattam a hozzászólásokra! Saját tapasztalataimról is szeretnék még bővebben írni.A cikk beküldésekor KÉRTEM, hogy NE ADJANAK PONTOT a cikkért, mivel hasonló tartalommal és címmel, több helyen is publikáltam, de azért azt kérem Öntől, hogy írja meg privát üziben milyen név alatt és hol talált hasonló cikket, vagy publikációt, mert az engem is érdekelne!!!!! Nagyon szépen kösz! :)

Üdvözletem mindenkinek! ¤tui¤ :-)

36. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - Emagdi)
2009. jan. 5. 16:03
Húha, csak nem plágium..? :-P
35. winny
2009. jan. 5. 16:01

Nekem is van naplóm.

Örülök amikor látom,hogy sokan olvassák.Amikor képet kapok a barátaimtól.

A naplóm által találtam egy kedves beszélgető partnert az msn-en

Pont ma tettem fel egy nyitóképet.Minden kis dolog öröm:)

34. emagdi
2009. jan. 5. 15:39
nem azért, de ugyanezzel a címmel valahol láttam tegnap egy cikket...
2009. jan. 5. 15:38
Gratulálok a cikkedhez! Ügyes vagy. Nagyon szimpatikus, hogy gondolsz a nőkre :-)))
2009. jan. 4. 15:01
31. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Cabcd72c72)
2009. jan. 4. 14:19
Nem vagy egyedül, én se éreztem még magam motiválva, hogy naplót írjak. Nem tudom/értem...
30. cabcd72c72 (válaszként erre: 28. - Marijja)
2009. jan. 4. 14:10
Igen, ez blog, nem napló.
2009. jan. 4. 13:45

Szvsz a blogírást és a napló írást keveritek, a blog történéseket, érzéseket és még ki tudja mi mindent tartalmaz, a blogíró meglátása szerint. Mindenkinek szól, tehát nem szól senkinek. Hozzá lehet szólni, a hozzászoló a saját meglátása szerint más írányt is adhat a témának, mert mondjuk simán félreérti a blog megíróját.


A napló magamnak szól, a magam által érzékeltek szerint, saját magam leírásában.

Persze van mikor úgy dönttök, hogy ezt vagy azt a részt valakinek megmutatom, lehet ez a teljes napló is. Általában a naplóírás kezdetén, mikor még csak nagyon általános szösszenetem van benne, a barátnőnek, jó ismerősnek átadásra kerűl, hogy írjon bele valamit.

Miután már jól feltöltöttem a naplómat, ígyekszem mások elöl elrejteni, hisz az a belső "titkaimat" is tartalmazza..


Szvsz, erről a naplóról szól a cikk, de majd indítója megmondja, hogy mire is gondolt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook