Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismét Budapesten Közép–Európa legnagyobb sport expója, egészség és mozgásfesztiválja fórum

Ismét Budapesten Közép–Európa legnagyobb sport expója, egészség és mozgásfesztiválja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ismét Budapesten Közép–Európa legnagyobb sport expója, egészség és mozgásfesztiválja

4. emagdi (válaszként erre: 3. - Foxi4)
2014. aug. 30. 18:53

ha szereted a csoportos (aerobik jellegű) órákat, akkor mindenképp érdemes jegyet venned.

rengeteg ember van kint, tényleg expo szerű, egyedül is tökéletesen jól fogod érezni magad, legalább nem kell máshoz alkalmazkodnod, hogy melyik órát válasszátok a sok közül ami egy időpontban van (több teremben mennek az órák).

mindenféle alkatú ember megy oda, szóval csak bátran:) öltözési lehetőség és ruhatár szokott lenni, érdemes vinni magaddal egy-két váltópólót, hogy le tudd cserélni ha esetleg nagyon megizzadtál.

a biotech boltokban tudsz a legolcsóbban jegyet venni.

2014. aug. 29. 21:01
Én még sosem voltam, milyen ez a rendezvény? Ciki ha egyedül megyek kicsit kövéren is?
2014. aug. 28. 10:30
ha amúgy nem mennék mindig, és nem tudnám miről van szó, ennek a reklámcikknek alapján messze elkerülném a rendezvényt :D
2014. aug. 27. 09:44
8 év, 18 rendezvény, több százezer látogató és sportoló, csak néhány szám a FitBalance események történetéből! 2014. szeptember 21-én, ismét megrendezésre kerül a Nestlé Fitness – FitBalance SportAréna, egészség és mozgásfesztivál a Papp László Budapest Sportarénában! A rendezvény célja, az egészséges életmód, a mozgás, valamint a prevenció népszerűsítése!

Ugrás a teljes írásra: Ismét Budapesten Közép–Európa legnagyobb sport expója, egészség és mozgásfesztiválja

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook