Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismertek olyan autósülést, amelyik jól hátradönthető? fórum

Ismertek olyan autósülést, amelyik jól hátradönthető? (tudásbázis kérdés)


11. M0ncsa (válaszként erre: 10. - Reno77)
2014. nov. 1. 14:26
Segit, igen, koszi :) Borzaszto, hogy az ember kenytelen vegignezni egy aprosag miatt egy egesz unalmas tutorialt (utalom a video hasznalati utasitasokat :D)
10. Reno77 (válaszként erre: 6. - M0ncsa)
2014. nov. 1. 13:23

[link]


[link]


Hátha ezek segítenek. :)

9. M0ncsa (válaszként erre: 8. - Hajni0121)
2014. nov. 1. 11:57

Igen, megneztem, ez is opcio lenne :)

A tobbi sem olcso... isofix rendszeru szek gyakorlatilag nem kaphato 300 eur alatt...

2014. nov. 1. 11:14
Szia! Nekünk cybex sirona van. Ez sem olcsó, de nagyon szeretjük.
7. M0ncsa (válaszként erre: 6. - M0ncsa)
2014. nov. 1. 10:59
Marmint megneztem a linket, amit kuldtel, de nincs sehol foto, mennyire hatradontheto. Ez a baj a tobbi webaruhazzal is, felraknak 1 kepet, allo helyzetben, es ennyi...
2014. nov. 1. 10:55

BoBi86: igen, valami ilyesmire gondolok, koszonom :)


Reno77: mindenkeppen isofixes megoldasra gondoltam. A Besafe uleseknek melyik tipusa az, ami isofixes, es hatra is lehet donteni rendesen, nem tudod veletlenul?

2014. nov. 1. 10:51

Besafe.

Nem olcsó, de nagyon jó minőség és szinte teljesen dönthető.

Nekünk ilyen volt és imádtam.

Van sima és isofixes is.


[link]


Az isofixes háttal is beszerelhető, ezzel is növelve a biztonságot.

2014. nov. 1. 10:49
Szia! Nekünk Concord Ultimax volt azt rendesen hátra lehetett dönteni. Anno nekem is fontos szempont volt.
2014. nov. 1. 10:45

[link] - valami ilyesmire gondolok.


Highlander: Marmint az ulest, vagy a gyereket?

2014. nov. 1. 10:43
Szerintem biztonsági okokból nem dönthetőek nagyon hátra.Hogyan lehet akkor biztonságosan rögzíteni?
2014. nov. 1. 10:34

Sziasztok!


Olyan autosulest keresek, amit jol hatra lehet donteni, esetleg hosszaban kicsit kinyujtani, amiben hosszabb uton a gyerek kenyelmesen tud aludni. A legtobb tipus sajnos csak kicsit dontheto hatra, es hamar elfarad benne a kicsi. Dereng, hogy a Chicconak vagy a Maxi Cosinak volt egy ilyen tipusa, de hogy melyik, mar nem emlekszem. A Romer cegnek van egy ilyesmi megoldasu szeke, de az full extras, es meregdraga sajnos.

0-18 vagy 9-18 kg-os megoldas erdekelne, tehat NEM hordozo (0-9 kg).


Tudja valaki veletlenul fejbol, melyik az a bizonyos, amit keresek?

Koszi elore is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook