Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismertek jó óvodát Budapest XVIII kerületben? fórum

Ismertek jó óvodát Budapest XVIII kerületben? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 2. 17:51

sziasztok!


imrei óvodákkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

7. Pindur77 (válaszként erre: 6. - Vikasz)
2012. ápr. 3. 21:16
Köszi, utána nézek, Az az igazság, hogy én is erre hajlok,de még nézelődök.
6. vikasz (válaszként erre: 4. - Pindur77)
2012. ápr. 2. 00:14

Épp a héten voltam bölcsis szülőin, ahol sok gyerek megy most oviba. Mindenki ide akar továbbmenni, mert az óvónénik mind nagyon jók az üresedő csoportokban, állítólag.

talán május elején van beiratkozás, de a Városképben benne lesznek az időpontok. Vagy hívd fel az ovit. Lesz nyílt napjuk is ápr. 18-án, ha jól emlékszem :)

2012. ápr. 1. 23:51
Mi is Pestszentlőrincen lakunk, mi a Kerekerdő oviba íratjuk majd Balázst, itt a házban 4család is nagyon dicséri akiknek már oda jár a gyerekük.
4. Pindur77 (válaszként erre: 3. - Vikasz)
2012. ápr. 1. 23:38
Pont most olvastam róla, és keresem mikor melyik oviban van beiratkozás. Mi Pestszentlőrincen , Szent Imre kertvárosban(Kétújfalu u) lakunk. Ezt láttam legközelebb, és én is szimpatizálok vele. Ez a másik félelmem: jó óvó nénit találni....
2012. ápr. 1. 23:33

Attól függ melyik részén, Imrén vagy Lőrincen?

Mi a Hétszínvirág oviba járunk, szeretjük. Jó óvónénit fogtunk ki. De állítólag az ősszel induló csoportok is nagyon jók (anyukáktól hallottam)

2012. ápr. 1. 23:22
a pöttyös óvodába jártam...szerettem..:)) azóta eltelt húszon valahány év:))
2012. ápr. 1. 23:11
Budapest, XVIII kerületben keresek jó óvodát. Ha tudnátok javasolni jól ismert, és kellemes óvodát; esetleg tapasztalatokat írni, nagyon megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook