Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismertek Budapesten jó személyi edzőt? fórum

Ismertek Budapesten jó személyi edzőt? (tudásbázis kérdés)


13. emagdi (válaszként erre: 11. - Bichi)
2016. febr. 8. 12:47
hát, lehet, hogy itt is inkább az elméleti szándék van jelen a topikindítónál, de ha már konkrétan menni is kellene valahova, akkor ott már az nehézkes :)) ilyenkor jönnek a kifogások, hogy messze van, drága, kint hideg van, kint meleg van, jövő hónaptól sokkal jobb elkezdeni...stb:)))
12. high5 (válaszként erre: 7. - Bichi)
2016. febr. 6. 19:36
Én szintén az SXL-be járok edzeni.Erdős Ádámhoz.A termet,és Ádámot is csak ajánlani tudom.Nagyon profi,felkészült,magas szakmai tudással rendelkező edzőről van szó.Úgy gondolom bárkinek tud segíteni a céljai elérésében,amennyiben az illető együtt tud vele működni.Ugyanis nagyon szigorú,a fegyelmet megköveteli.Nincs felesleges dumálás.Ha valaki olyan edzőt keres,akivel jókat lehet edzés közben beszélgetni,és több a lazítás,mint az elvégzett munka,az ne keresse fel.
11. Bichi (válaszként erre: 8. - Bellydancerrr)
2016. jan. 7. 17:23
Azt írtad a XIV. kerületben keresel, ez meg ott van, azért ajánlottam, nem is értem, ráadásul annak sem a megközelíthetetlen helyén, de ahogy gondolod :)
2016. jan. 6. 16:31

Szia,

én jóval többet fogytam és szívből ajánlom Szabó Pétert, az újpesti Oxygénben dolgozik.

Nem olcsó edző, de tényleg profi, tapasztalt, normális és hiteles.

2016. jan. 4. 17:30
Amúgy a konditeremi edzéssel ugye fogyni is lehet? Nekem kb 35kg-ot kéne:(
2016. jan. 4. 16:13
Oh, nekem az kicsit messze van:(
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Bellydancerrr)
2016. jan. 4. 16:09
Én is edző voltam évekig, de az SXL Fintess Fogarasi útiba járok most edzeni, és ott Erdős Ádám nagyon profi, bárkit rábíznék a családomból is. Nem barátom, nem azért ajánlom, csak látom ahogy foglalkozik a kliensekkel...
2016. jan. 4. 14:55
Nincs mit!
2016. jan. 4. 14:49
köszönöm!!!!!!
2016. jan. 4. 14:42
Újpest.
2016. jan. 4. 14:41
Köszönöm, ő merrefelé?, nézem a facebook-ját, eddig nem találtam meg:)
2016. jan. 4. 14:38

[link]


Bátran ajánlom!

2016. jan. 4. 14:23

Sziasztok!


Tudnátok nekem 15., 14. vagy 4. kerületben jó személyi edzőt mondani? Vagy van valakinek tapasztalata az újpesti vagy újpalotai Fit Formával kapcsolatban?


Köszönöm!!!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook