Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek Budapesten jó kozmetikust aki intim gyantázást is vállal? fórum

Ismertek Budapesten jó kozmetikust aki intim gyantázást is vállal? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 17. 11:32

Sziasztok!


Engem is érdekelne olyan kozmetikus aki csinál teljes intim gyantát.Egyszer régen próbálkoztam vele,de égetett,fájt,sokáig tartott, és lettek pici véraláfutásaim is,pedig csak fazon gyanta volt.Eléggé szégyenlős vagyok, de már egyre nehezebben bírom a borotvát :((.Valami kedves, normális, aranyos kozmetikus jól jönne,ha tudtok árat,nevet,elérhetőséget írjatok,akár priviben is :) Ja és Budapesten kellene,tömegközlekedéssel megközelíthető helyen. Ja igen,és mostanában tényleg csak erre lenne szükségem,nem szeretem ha valaki az összes szolgáltatását rám akarja tukmálni,igénybe venném én szívesen, de nem olyan nagy a keretem :)

16. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 15. - Dorkinc)
2011. aug. 29. 19:37
Megkérdezhetem így mennyibe kerül?
2011. aug. 29. 12:10
Én holnap megyek és kupont vettem brazil gyantára, ha jól értelmeztem az a teljes :) mondjatok valami biztatót, remélem nem fog fájni (nagyon) :)
14. czero001 (válaszként erre: 13. - Kiscsibe kicsibe)
2011. aug. 22. 13:08
Ez így van. Ez a teljes intim gyanta. Mindenhol le van szedve...:)) Sok kozmetikus nem vállalja a teljes gyantát.
13. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 12. - Czero001)
2011. aug. 19. 09:17

Szia!


Kérdés kinek mi a TELJES intm gyanta!? Amikor a kozmetikusom szülni ment, jó pár helyen jártam. Mindenhol azt állították, csinálják. Aztán valahogy nem került le a bugyi, így a popsimban, és belül egy részen mindig maradt szőr. Nekem a teljes intim azt jelenti, hogy MINDENHOL leszedik a szőrt, még a popó nyílásnál is! Ezt pedig kevesen csinálják!

2011. aug. 18. 21:07

Sziasztok!

Én kozmetikusként sokat intim gyantázok, habár Erdőkertesen, de nincs messze Pesttől. Sokan kijárnak hozzám Budapestről is. Ha kérdés van, írjatok.

2011. aug. 5. 05:01
18.kerületben a Wlassics Gyula utcában.. Andi kozmetika, azt hiszem, az tuti h Andi a kozmetikus:) Nekem anno ő csinálta, sőt, igazából együtt fejlesztettük ki a technikát:))
2011. aug. 5. 03:34
Én tudok egy nagyon kedves lányt, igaz nem a központban hanem a KÖKI megállótól kb 15p es busz túra még, de ha nem kieső ajánlom. - ha érdekel irj.
9. Lilu44 (válaszként erre: 5. - Holdacskaa)
2011. aug. 5. 01:13
a legjobb intimgyantás a Deáktérnél van a Síp utcába a Bio kozmetikában !!!
2011. aug. 5. 00:24

[link]


Itt a másik fórum-szerintem ez össze is lesz vonva.

2011. aug. 5. 00:22

[link]


Lehet,hogy itt találsz:D

Van egy pár fórum még.

2011. aug. 5. 00:17
ez engem is érdekelne :)
2011. aug. 5. 00:12
Tudna nekem ajánlani Valaki kozmetikust intim gyantára Budapesten?! eléggé szégyellős vagyok!
2011. máj. 11. 10:22
Én a Hungáiria körúthoz járok, tökjó, másodszorra-harmadszorra már nem is fáj (másnak lehet, hogy előbb sem, nekem nagyon megerősödött a szőr), és árban is jónak tűnik (1600 ft), bár nem tudom, más mennyiért dolgozik.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - E998248f6d)
2011. máj. 7. 08:17

Én is tudok egyet, az Opera környékén dolgozik.

Privátba küldöm az elérhetőségét ha érdekel.

2011. máj. 6. 21:48

SZia!


Nekem van egy jó kozmetikusom, aki teljes csupaszítást is vállal. Nagyon profi a csaj. Hagyományos gyantával csinálja az intim részt, így nem is annyira fájdalmas! Ha érdekel szólj, és küldök elérhetőséget!

2011. máj. 6. 21:35
Sziasztok olyan kozmetikust keresek Budapesten aki intim gyantázást is vállal. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook