Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismert bank minden ok nelkul letiltja a Master Card bankkartyamat.Ti mit tennetek? fórum

Ismert bank minden ok nelkul letiltja a Master Card bankkartyamat.Ti mit tennetek? (beszélgetős fórum)

2011. jún. 3. 22:43
Sajnos van ilyen...hogy nincs rá válasz, de ok, hogy megoldódott.
12. magicmag25 (válaszként erre: 11. - Miss Jane)
2011. jún. 3. 22:42
Azota mar tettem panaszt, koszi!Megoldodott, de magyarazat nincs ra.
2011. jún. 3. 22:40
Bank ok nélkül nem tehet ilyet. Írj a pénzintézetnek, írj írásbeli kivizsgálást, és használd a varázsszót: Panasz, a banknak a kézhezvételtől számítva 30 napon belül meg kell válaszolnia (postára kell adnia a választ)
10. magicmag25 (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2011. febr. 26. 21:41

Mar 5 eve elek itt kinn, nem volt magyar pasim, itt kinn meg plane. Az exem otthon, szerintem mar tobb,mint 5 eve nincs kapcsolatom vele, nem hinnem,hogy most jutott volna eszebe...

Itt kinn meg...nos, nincs haragosom,van egy se veled se nelkuled kapcsolatom,de o soha nem tenne ilyet,meg van annak is a sajat maga baja...szoval nem tudom.

Hetfon elso dolgom lesz felhivni a bankomat ezzel az utalassal kapcsolatban!Koszi a tippeket mindenkinek!

9. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Magicmag25)
2011. febr. 26. 19:48

ú, ez szívás. nem lehet, hogy valami expasi csinálta vagy valami ilyesmi?


egyébként nekem is van otthon citis számlám, kártyával - mondjuk szerencsére működik -, de amikor lerohad a netes oldaluk, én is telefonon szoktam utalni, felhívom az ügyfélszolgálatukat, feltesznek mindenféle kérdést, amivel azonosítanak, és bediktálom az összeget meg a célszemély bankszámláját. szerintem így utalhatsz át magadnak írországba, bár a bankos valutakonverzió nem valami fényes, de annyira azért nem is rossz.

8. magicmag25 (válaszként erre: 7. - A0c1361e44)
2011. febr. 26. 12:48

A sogornomnek otpnel van szamlaja,nem tudott utalni az o szamlajarol,mert be voltzarva az otp....en sem ertem egyebkent.Ezert bement az en bankomhoz,es rarakta a penzt arra a szamlara.En azt szerettem volna ha az ir szamlamra utalja at,de sajnos nem igy csinalta,de total meg voltam nyugodva,mert a master cardot itt is hasznalhatom...,ha nem lett volna a tudtomon kivul letiltva!

Nah,errol a telefonos utalasrol nem hallottam meg,de jovoheten felhivom a bankfiokot,es utanajarok ennek.Koszonom szepen az infot!Oszinten szolva ezzel most megnyugtattal!Koszi szepen meg egyszer!Meg jo,hogy a szamlaszerzodesem itt van!Szep napot neked!

7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Magicmag25)
2011. febr. 26. 12:36

Ezt az OTP- dolgot nem értem.



A számlaszerződés tartalmazza azokat az azonositókat, amelyek telefonos utaláshoz kellenek.

Az utalásnál az a fontos, hogy az legyen nyitva akkor amikor az utalást inditják, ahonnan indit az ügyfél. Aztán ha kinyit a másik bank, akkor odaér a pénz.

6. magicmag25 (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2011. febr. 26. 12:14
Milyen azonosito kell vajon ehhez?Van szamlaszerzodesem itt,azon vannak azonositok!Probaljam meg hetfon azt is.Sogornom nem tudott utalni a sajat szamlajarol az ir szamlamra,mert allitolag be volt zarva eppen az OTP vmelyik oknal fogva, es nem ugyanarrol a bankrol van szo.
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Magicmag25)
2011. febr. 26. 12:05

A legjobb lehet az lenne, ha valaki utalna az Ir bankszámládra pénzt. Nem tudom telefonon tudsz e utalni a saját Magyar számládról. Ha van azonositód, akkor kell tudnod.

Az, hogy az ügyintéződ nem látta a számlavezető rendszerben a kártya letiltást érdekes. Valóban ott is kellene látnia.

Történtek már érdekességek ilyen ügyben...

4. magicmag25 (válaszként erre: 2. - Butternut)
2011. febr. 26. 12:00
Szia!Nem,az ir bankkartyamnak annyi koze van ehhez,hogy elloptak emiatt akartam hasznalni a magyar master cardom,amit itthon tartottam.Termeszetesen az ir bankkartyamat azonnal letiltottam!A tovabbiakban ehhez semmi koze az ir bankkartyamnak!
3. magicmag25 (válaszként erre: 3. - Hamyka)
2011. febr. 26. 11:59
Nincsenek haragosaim, vagy legalabbis eddig nem tudtam rola!
2. magicmag25 (válaszként erre: 4. - Trixy72)
2011. febr. 26. 11:49
Na,es meg ez a plane benne, nyoma kellene lennie,a no azt mondta,hogy o latja,hogy mi van beirva,de nem tudja,hogy miert es hogyan tortent.Viszont emlekeznek ra,hogy ha lemondtam volna a sajat kartyamat!!!!!
1. magicmag25 (válaszként erre: 6. - Kék irisz)
2011. febr. 26. 11:48
Szerinted tudnek felvenni itt valamelyik bankban, kulfoldi szamlamrol?Marmint itt az ireknek a magyarorszagi szamla kulfoldi szamlanak szamit.Lehet bemegyek a bankba es megkerdem hetfon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook