Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkednétek online? fórum

Ismerkednétek online? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. ápr. 16. 16:15
Nem
2021. ápr. 16. 16:13
20 éve a randivonal-on ismerkedtem meg a Férjemmel :)
6. Nemsüti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 16:10
Persze. Én Tinderen ismerkedtem össze a párommal. De volt előtte 2 srác is,akikkel jól eldumálgattunk.
2021. ápr. 16. 15:59

Egy próbát biztosan megér.

Én is kötöttem itt klassz barátságokat és találkoztunk is személyesen,de előfordult az ellenkezője is.

Sok sikert!

2021. ápr. 16. 15:55
Nem.
2021. ápr. 16. 15:53

"Nagy az isten állatkertje." Legalábbis ezt mondat az egyik ismerősöm, akivel a internetes ismerkedésről beszélgettem.

Ami leszűrtem, hogy nagyon felhígult a internetes társkeresési közösség. Sok netes oldal és netes alkalmazás van már. Már nincs olyan, hogy egy adott netes oldalt lehetne ajánlani. Ahol beszélgetésre nyitott nők van, oda előbb vagy utóbb beözönlenek a hedonista élménygyűjtő hímegyedek. Nagyjából az értelmesebb pasikat és férfiakat azonosan alacsony arányba lehet már megtalálni mindenhol. Ez az arány 3-0,5% között van.

Talán úgy esélyesebb lehet az ismerkedés, ha nem társkereső próbálkozó, hanem fórumokon beszélgetsz, ahol következetesebb tud lenni a beszélgetés.

2021. ápr. 16. 15:50

Szia!


Mindenképpen ismerkednék barátkozás, illetve társkeresési céllal is online, ha van időm. Sokkal több időre és energiára van szükség online, de kialakulhatnak jó kapcsolatok. És persze könnyű mondani, de ne add fel. Nekem is sokszor volt, hogy abbahagytam az egészet, de felmentem újra és próbálkoztam. Ismertem meg nagyon értékes embereket online. Van, akivel barátok lettünk, van akivel próbálkoztunk, és lett kapcsolat is.


Én is a karantén alatt lettem egyedülálló, szóval máshol nem is nagyon lehetett, nem voltak bulik, koncertek etc. A baráti köröm sem nagy, és kevés férfi tag van, szóval muszáj volt másfele keresgélni.


Most sokkal több értelmes és értékes ember is fent van, akik a vírus miatt nem tudnak ismerkedni, tehát hajrá, sok sikert!

2021. ápr. 16. 15:11

Sikerülhet így normálisan emberekkel ismerkedni?

Nemrégen lettem egyedül...

Nem feltétlenül párkapcsolat,inkább társaság,barátság...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook