Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismerkedésnél honnan jöhetek rá, hogy az illető férfi nárcisztikus? fórum

Ismerkedésnél honnan jöhetek rá, hogy az illető férfi nárcisztikus? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 30. 10:35

Pár randi után szerelmet vall, vagy már össze is akar veled költözni, mindig is ilyen társat keresett, mint te vagy, és ti igazi lelki társak vagytok stb...

Intő jelek, ha ennyire tapad...

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - C5c9c868cd)
2020. dec. 13. 21:21
Igen, utólag én is sokszor gondoltam arra, hogy nem kellett volna foglalkozzak vele, viszont az volt az első és utolsó randink.
2020. dec. 13. 20:37

Egyszer engem is meg akart "hódítani" egy hasonlós stílusú pasi, akinek "tetszettem", nagyon, de azért megkritizált rajtam pár dolgot, aztán már a személyiségem is.


Nem álltam vele szóba többet, nem akartam megváltoztatni a véleményét rólam.


Az, hogy nagy kegyesen találkozott veled még egyszer, hátha megváltozik rólad a véleménye, azt mutatja, hogy szereted ha megaláznak, futsz a pasi után. Ez nem nárcisztikus, az elvarázsolt volna 1 hét alatt, majd a 2. héten már el is jegyzett volna, azt hinnéd, hogy megtaláltad a lelki-társad.


Ez a pasi szimpla idióta.

2020. dec. 13. 05:25
Ovisok miért fórumozhatnak?
14. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 23:40
Ha nem folyamatosan körülötted ugrál és nem folyamatosan bólogat neked hevesen, hogy de jó, hogy nem ő az egyedüli, aki "akar téged", hanem magáról is beszél, akkor az a férfi tuti nárcisztikus. El se kell küldened papírért a pszichiátriára. Egyértelmű.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 22:54
Ő az, aki törölt is a face oldaláról?.....vagy ez a viselkedés úgy terjed, mint a vírus?
12. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - 8d00a82c06)
2020. dec. 12. 21:09

Én sem értem.


De amúgy sem a csókàt kellene elemezgetni, hanem azon elgondolkodni, hogy mit és miért akar egy pasitol, akiről csak rosszat tud írni.

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 20:55

Egy randi, több cirkusz?

Mi van?

Csak én nem értem?

10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 20:52
Értelmezhetetlen zagyvaság az egész
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 184481d874)
2020. dec. 12. 20:43
Egy randink volt, de eléggé kiábrándító volt, szinte egész este magát fényezte, hogy ilyen meg olyan drága ruhát vesz a lányának, az anyja irigy a lányára, ő mindig adományoz, neki nem számít a pénz, a fodrászom irigy rám, mert ő velem beszélget. A helyzet nagyon fura, mivel összeveszett velem, mert miféle barátnőm van nekem (a fodrásznőmre gondolt), hogy én is olyan vagyok, mint az a csaj...stb majd mikor jól be olvastam a pasinak, akkor mondta, hogy jó, akkor találkozzunk s talán megváltozik rólam a véleménye. Így lett, találkoztunk, nyomult, nem hagytam magam, majd rámfogta, hogy az én fejemben van egy kis baj, mert nem voltam hajlandó első találkozáskor lesmárolni. Másnap írt, hogy menjek estére fel hozzá s csinálunk valami kaját, majd mikor megmondtam, hogy a mai estét a barátnőmnek ígértem, kiakadt, hogy megint kezdem, milyen vagyok. Eltelt pár nap, közben beszélgettünk, majd megint bevágta a hisztit, hogy nem foglalkozok vele eleget, mikor mondtam neki, hogy ne gondolja, hogy ő az egyedüli férfi, aki akar engem, újabb vitát szült, hogy akkor ne is foglalkozzak vele, menjek találkozzak más férfiakkal, de ne gondoljam azt, hogy ő hülye, mert nem az, a többi “udvarlóm”mal ellentétben...
2020. dec. 12. 19:37
Aki eleve így ismerkedik az sem 100-as.
2020. dec. 12. 19:30

Amiket írtam azt próbáltam "hétköznapi" életre megfogalmazni.Ezek olyan összetett tulajdonságok,amelyek nehéz összefüggésükben felismerni,csak aki közelebb kerül az ilyen férfihez az tapasztalja együttesen és külön-külön is.De gyakran egy -két tulajdonságot látunk és ráfogjuk,hogy nárcisztikus,de valójában csak erős önbizalommal rendelkezik.



Azért írtam le ezeket,mert egy másik fórumban már volt vita és kételkedés a témával kapcsolatban.

2020. dec. 12. 19:22

A bizonytalanságodat kihasználja,tőled elvár teljes őszinteséget,de ő maga elrejti igazi énjét azaz manipulál.


Nem tudja elviselni ha másnak van igaza,kikényszeriti ebben az esetben azt ,hogy Te toleráljad az ő "hibáját" vagyis folytonosan meg van győződve ,hogy ő hibátlan.



Lehetetlen vele vitatkozni,ahgoy a magyar modnja "köti az ebet a karóhoz".


Folyamatosan irányit mindenkit.


Nem mutatja ki érzéseit,azt mutatja ,hogy túl lépett rajta.Kapcsolataiban ,problémás helyzetekben "hideg".


Olyan nincs nála,hogy a partnerét magával egyenlőnek tartja.Bár legbelül magát nem sokra tartja,igy kompenzálja kivülre.


Sok mindenben nyers,közömbös,nincs benne empátia.



Nem csinál semmit érted,magától nem kedveskedik,nála nicns spontán jót tenni.neki lehetetlen örömet szerezni.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 19:00
Volt már rossz tapasztalatod, vagy miért aggódsz?
2020. dec. 12. 18:58
Akinek nincs baja keres magának.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 18:58
Töltess ki vele egy pszichológiai tesztet!
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 12. 18:57
Miért keresed már most a hibáit?
2020. dec. 12. 18:49
Hogy viselkedik egy ilyen férfi, ha meg akar szerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook