Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek az UMBRE szilikon melltartót? Van tapasztalat? fórum

Ismeritek az UMBRE szilikon melltartót? Van tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


4. Szasz23X (válaszként erre: 3. - Ginaanyus)
2009. dec. 17. 10:33

hát a kosárméret végülis nekem ugyanaz, mint a melltartóban a kosárméretem. a D. a 85-ös az csak a hátkörfogatnál lényeges. a kosárméret az a betűjelölés. a 2 ezer az teljesen jó ár érte :)

Igazából egyetlen hátránya, hogy akinek érzékenyebb a bőre, az 6-7 óránál tovább nem tudja hordani. van, akinek kipirosodik...

3. ginaanyus (válaszként erre: 2. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 09:29

Lehet, hogy elírtam.

Arra gondoltam, amihez nem kell pánt, s megnedvesítve lehet a mellre feltenni.

No meg fogalmam sincs, mit takarnak a méretek. Eredetileg 85-ös cicicfixet hordok. Akkor ebből milyen méretű kellene? C vagy D ?

Nekem se igazán a tartás miatt kellene, de állandóan küzdök a pántokkal.

Egyébként a teszveszen akadtam rá, nagyon kedvező az ára, csak a szállítási költség kicsit sok.

De ha jó akkor még így is megérné.Összesen kb. 2 ezer ft. Nem merek addig rendelni, amíg nem tudom, hogy valóban igaz-e amit a reklámban leírnak.

2009. dec. 16. 23:37
én az UnBra nevűt használom, én szeretem, bár ritkán tudok belőle beszerezni D kosárnak megfelelőt. Nekem bejött, de igazából nem nagyon sokat kell tartania :D csak amiatt hordom a vékonyabb rucik alá, hogy ne látsszon már, ha fázok :D
2009. dec. 16. 18:23
Ismeritek az UMBRE szilikon melltartót? Van tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook