Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Sante naturkozmetikumokat? fórum

Ismeritek a Sante naturkozmetikumokat? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 27. 20:40
a googleba ha beütöd hogy sante felhozza és lehet rendelni
2011. máj. 27. 20:12
Tudnál sampont és fogkrémet ajánlani, amelyben nincs káros anyag és hatékony is?
3. berna83 (válaszként erre: 2. - Nehita4)
2011. máj. 27. 20:11

Melyik Müllerben láttál Sante kozmetikumokat? Itt ahol lakom, sajnos nem volt a Müllerben. De jó tudni, hogy máshol van.

Melyik Sante termékben van káros összetétel?

2011. máj. 27. 20:09

Müllerben kaphatóak Sante termékek. (az összetételében sajnos van némi káros anyag is)

Hozzá hasonló összetételben és árban is a Faith in Nature (szintén kevés káros anyaggal)

Káros anyag mentes a Logona, Weleda, Farfalla, Biola, bár drágább is.

Nagyobb bioboltokban is kaphatóak.

2011. máj. 27. 19:10

Sziasztok!

Én kb. egy éve csak naturkozmetikumokat használok. Nagyon sokáig tartott míg rátaláltam a méreganyagmentes termékekre, amelyek viszonylag elfogadható áron vannak. Én Sante termékcsaládból a sampont használom és a fogkrémet. Samponból a hennásat, fogkrémből a mentolosat. Nagyon szeretem mindkettőt. Sajnos mostanság egyszerűen sehol sem lehet ezeket kapni. Eddig a Corában vettem Törökbálinton, illetve a Mammutban, de egyik helyen sincs már jó ideje. Tudjátok miért nem lehet kapni, illetve tudtok helyet, ahol viszont lehet. Van más is, aki szereti ezeket a termékeket? Kinek mi a tapasztalata? Esetleg tudtok segíteni, hogy amíg ezek nem lesznek újra kaphatóak mit használjak? De olyat, amit könnyen be is tudok szerezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook