Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2009. szept. 29. 11:48
Jövő héten megyek a dokihoz, hogy írjon megint bogyót. Türelem, türelem... Minden jó lesz. Már annak is örülök, hogy a mellemen végre eltűntek a kis pattik:)
247. enikö
2009. szept. 29. 11:11
hát jók a tapasztalatok!!a mellékhatások is általában minimálisak..
2009. szept. 28. 20:26
hát már nem bánnám, ha nálam is történne valami :D azért nem várok csodát, de kicsit mégis =)
245. 07e4d2b91a (válaszként erre: 244. - Alterbarbus)
2009. szept. 28. 10:07
Szépül a bőröm, nincsenek nagy pattik, csak kicsik, de még előjönnek újak:( Szomjas vagyok, az nem múlt, folyton iszok és járok wc-re. A fura közérzetem megmaradt. De lehet csak már beképzelem.
244. alterbarbus (válaszként erre: 243. - 07e4d2b91a)
2009. szept. 27. 20:57
de még egyáltalán semmi változást nem vettél észre? neked mennyit kell szedned naponta? a fura íz amúgy nekem is volt, most már nincs, de pl most már annyira nem is vagyok szomjas, mint az elején (az első pár napban fél liter vizet legurítottam egyszerre kb.), sőt még az a fura közérzet is elmúlt, szóval nekem a gyógyszer szedésével nemhogy egyre inkább előjönnek a mellékhatások, hanem múlnak... :)
243. 07e4d2b91a (válaszként erre: 241. - Alterbarbus)
2009. szept. 27. 20:26

Most szerdán lesz 3hete, hogy szedem. A szám nekem sem cafatos, az érzést is megszoktam, hogy feszül. Csak már a gondolattól is ideges vagyok miért nem szép még:( És idegesítem magam. Meg oda volt írva a papírjára, hogy van, aki idegesebb lesz tőle....már ettől is az vagyok:( :D De türelmes vagyok. Ez a néhány hónap semmi az évekhez képest.

Jó, hogy nem vagyok egyedül, bár senkinek nem kívánom ezt. A furi, hogy eleinte éreztem fura ízt a számban, vagy megszoktam, vagy elmúlt.

Alapozót sem használhatok, allergia... vízzel mosok arcot is.

2009. szept. 27. 20:08
addig meg marad a kiló alapozó :( bár most azt is nehéz használni, mivel hámlik a bőröm, és ezt az alapozó meg még jobban kiemeli. de ha meg nem használom, akkor meg a gyulladt vörös pattanások látszanak nagyon. nem is tudom, melyik a jobb...
2009. szept. 27. 20:05

én a számat már akkor elkezdtem kenni, amikor még csak éreztem, hogy talán-talán kezd száradni, de így nem tudtam megelőzni, hogy kiszáradjon. de talán egy fokkal így jobb, mert még nem jön le róla cafatokban a bőr, mint általában ilyenkor szokott.

Kék Hajnal! én is már nagyon türelmetlen vagyok, de nyugi, nekem pl ez a 11 nap is tök hamar elment, már csak kétszer ennyit kell kibírnom, ha valóban egy hónap múlva már szebb lesz. te mióta is szeded?

türelem, amikor kezdesz ideges lenni, gondolj csak arra, hogy nem vagy egyedül, én is itt kínlódok még a pattanásokkal. de már nem sokáig! :)

240. 07e4d2b91a (válaszként erre: 227. - Szirtaki)
2009. szept. 27. 18:47

Nem nyomogatom:) vigyázok!

Én nem használhatok semmilyen készítményt a bőrömre, mert kipattognék...allergiás is vagyok rájuk. Tehát nem vagyok könnyű helyzetben. Annyira kezdek ideges lenni, legyek már szép. Bár úgy veszem észre egyre jobban fel lehet bosszantani. Remélem beképzelem.

239. alterbarbus (válaszként erre: 237. - Nioweth)
2009. szept. 27. 17:54
az a fura érzés múlni fog :D
238. nioweth
2009. szept. 27. 17:45
az nem üzleti, hanem izületi :DD
237. nioweth (válaszként erre: 235. - Alterbarbus)
2009. szept. 27. 17:38

hasonlókat :D fáradtság, szédelgés, plusz egy-két üzleti fájdalom. főleg a nyakam bal oldalán. (és azt hiszem, a megfogalmazhatatlan fura érzés is megvan, pedig azt hittem, az már pláne csak képzelgés.

szerintetek ez elmúlik, ha hozzászokik a szervezet, vagy csak rosszabb lesz?


amúgy szerintem nem gond, ha kis csúszások vannak a állandó bevételhez képest. végül is csak azt emeli ki a tájékoztató, hogy a következő adag bevételének az idejében ne pótoljuk az előzőt, szóval gondolom nem kavar be a rendszertelenség

2009. szept. 27. 17:17
Nekem első éjjel kisebb fulladásom volt, de lehet csak idegeltem magam a mellékhatások miatt... Most lesz 3. hete h szedem, nem hámlik nagyon a bőröm, a szám száraz de kenem. A bőröm persze krémezem v fáj h száraz. A fejbőröm korpás:( De amúgy elvagyok.
235. alterbarbus (válaszként erre: 234. - Nioweth)
2009. szept. 27. 17:11

nekem az arc- és szájszárazság jelentkezett eddig (neked is fog hamarosan), a fáradékonyság, hangulatváltozás, meg mikor beveszem olyan furán érzem magam néhány óráig. ezt nem tudom megfogalmazni... miért, neked mik jelentkeztek? vagy miket képzeltél be? :D

más.

nekem nagyon változó, hogy melyik napszakban vagyok itthon illetve hogy mikor jut eszembe, ezért nagyon változó, hogy mikor veszem be (reggel, délben, este?...) ez problémás? baj, ha nincs rendszeresség a szedésben?

234. nioweth
2009. szept. 27. 17:01

igen, én is így láttam, csak megerősítésre volt szükségem, köszönöm :)

amúgy szerintem a világ hipochondere vagyok, már a tünetek felét beképzelem magamnak, így, második nap :D

2009. szept. 27. 15:32
hát akkor, nem tudom... nekem ilyen tünetem nem volt, és a betegtájékoztató sem írja, hogy ilyesmi előfordulhatna, úgyhogy lehet, hogy semmi köze a gyógyszerhez. szerintem ne foglalkozz vele egyenlőre, viszont ha még többször előfordul, akkor menj el a bőrgyógyászhoz, ő biztos meg tudja mondani, hogy mitől van (vagyis, hogy a gyógyszertől van-e). de így egy alkalom miatt nem érdemes szerintem dokihoz futni, végülis nem olyan súlyos dolog ez :)
232. nioweth
2009. szept. 27. 15:02

amíg pozitív rémképek riogatnak, sztem adj hálát a diliért :D


de amúgy ez nem arc-lüktetés volt, konkrétan megdagadt és lemerevedett az egész orrcimpám. egyébként még mindig rugalmatlanabb kicsit.

2009. szept. 27. 14:09
őőő nekem is volt olyan, hogy úgy éreztem lüktet az arcom, szóval lehet, hogy a gyógyszer. de nekem 5 perc múlva magától is elmúlt, viszont többször is előfordult ez. amúgy én meg kezdek szerintem megőrülni. ez még csak a 11. nap, és én már most szebbnek látom. ami ugyebár lehetetlen, mivel mindenkinek olyan 1-2 hónap után kezdett javulni, ráadásul én csak 20 mg-ot szedek, szóval 11 nap alatt nem történhet még semmi elvileg. valószínű csak tudatalatt bemesélem magamnak, mert annyira várom már, hogy javuljon, de szerintem akkor is szebb :D mivan ha bedilizek? :O
230. nioweth
2009. szept. 27. 11:56
sziasztok! én tegnap kezdtem el szedni, napi 30 mg-ot, mikor is éjjel arra ébredtem, hogy zsibbad és lüktet a bal orrcimpám. hozzáérve pedig éreztem, hogy teljesen keménnyé szilárdult! bekentem neogranormonnal, és reggelre elmúlt. szerintetek ennek köze van a gyógyszerhez, vagy egy arra járó pók haraphatott meg..? :)
2009. szept. 27. 11:44
Csak lenne már szép a bőröm... De nekem sajna még hegek is vannak...nem egybefüggő de vannak...szörnyű így élni:(
2009. szept. 26. 12:38
amúgy ezzel nekem is gondom van, hogy nagyon durván mániákusan kinyomom az összes pattanást, még azt is ami nem is látszik. utána persze begyullad, és azért ilyen nagyon csúnya az arcom... és egyszerűen nem bírom megállni =(
2009. szept. 26. 06:12

Nekem nem volt olyan, csak szép lassan letisztult és soha nem jött ki semmi már. Még miteszerek sem. A régiek pedig elmúlnak. Csupa sima a bőröm. De ne nyomogassd!! Tudom nehéz megállni, de figyeld meg nemsokára nem lesz mit nyomogatni. Tök jó lesz!!


Nekem a menszesz előtt még jobban kijöttek de mióta szedem az sincs.


Más.


Nekem van egy pattanásleszárító gélem a DM-ből az elég jó volt és nemsokkal azelőtt vettem egyúj tubust, hogy elkezdtem szedni a roaccutant és azóta nem használtam, csak rakom ide-oda kidobni nem akarom, mert még mindig bennem van a félsz, hogy egyszer csak megjelennek a ragyák ismét és akkor elő kell vennem. Ez a kenőcs emlékeztet a borzalmas időkre!

2009. szept. 25. 14:01
Kérdés: a pattijaim helyett fura pici pattik jönnek ki, inkább hólyagok...én hü**e kinyomtam de csak véres lett, bár hamar elmúlik...szóval másnak is volt ilyen, h a patti helyett ilyen valami jött ki? Jobb mert ez nem gumó, mint ami régen volt, h fájt... de elég sok van ebből is. Remélem nem leszek még hegesebb:(
225. 07e4d2b91a (válaszként erre: 221. - Szirtaki)
2009. szept. 25. 13:59
Köszönöm!:) Jó, hogy itt vagy Te is:)
224. zizi92 (válaszként erre: 207. - 07e4d2b91a)
2009. szept. 24. 22:05
3 napig tudtam szedni, de naponta 2 szemet. Ma kaptam meg a véreredményt, csak a fehérvérsejt számom magas, a májképem jó:D Szóval lehet, hogy újra próbálkozunk majd. Holnap a bőrgyógyásznál minden eldől.
223. májgaluska (válaszként erre: 222. - Alterbarbus)
2009. szept. 24. 17:06
én is naponta 2x 10 mgot szedek..aztmondta hogy nem akar többet,mert akkor jobban kijöhetnek a mellékhatások..Én voltam egyszer elötte vérvizsgálaton,és most az elsö hónap után,de aztmondta hogy többet nem kell..érdekes..pedig az AST szintem 85röl 329re ugrott. Na mind1,azért remélem nem lesz ebböl gáz.:S
2009. szept. 24. 16:53
nekem csak 20mg-ot kell szednem naponta, akkor nekem lassabban fog hatni? vagy ez hogy van? nekem miért ilyen keveset? pedig nagyon csúnya az arcom... és nem hiszem, hogy a testsúlyom alapján, mivel nem mértek meg. szóval nem értem :/ amúgy a vérvétellel kapcsolatban sem mondtak nekem semmit. sőt nekem a bőrgyógyász előtte még a mellékhatásokat nem mondta el, csak a betegtájékoztatón olvastam, amikor már megvettem. de akkor is elkezdtem volna szedni, szóval nem bántam meg, csak hát lehet, hogy a bőrgyógyászom esetleg nem megfelelő, és így a napi gyógyszeradag sem? :O
221. Szirtaki (válaszként erre: 220. - 07e4d2b91a)
2009. szept. 24. 14:05
Az a pár hónap semmi ahhoz képest amennyit szenvedtél vele!! Kitartás!!
220. 07e4d2b91a (válaszként erre: 219. - Szirtaki)
2009. szept. 24. 12:48
Nekem 3hónap múlva kell mennem laborba...meg kezdés előtt voltam. Remélem elég lesz a kezelés. Hallottam, h volt, aki nem szedte csak 2-3hónapig és rendbe jött. Remélem így lesz. De még messze van.
2009. szept. 24. 12:40
Örülök, hogy vertem belétek egy kis lelket és hitet!!! A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, fogalmam nincs, hogy számolta ki, mit miért.Csak annyit tudok, amit írtam, hogy testsúly alapján számolta ki a 11 hónapot. Sajnálom, hogy nem tudtam ebben segíteni. Már amúgy olyan messzínek tűnik, hogy szedtem......csak annyira emlékszem, hogy napi 3-at kellett szednem, és, hogy az egész kúra alatt kétszer voltam laborvizsgálaton, először a kezdés előtt, hogy nem vagyok terhes aztán majdnem a végén de azt már nem tudom miért.Pedig azt olvastam, hogy folyamatosan kell járni laborba.Nektek mit mondtak?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook