Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeritek a Kódex Ingatlanirodát? fórum

Ismeritek a Kódex Ingatlanirodát? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 20. 02:04
Eloszor is:Nevetseges maga a tema is, hiszen a Kodex Ingatlan, mint ceg 2010-ben megszunt,amikor is,tulajdonosa kulfoldre koltozott,szoval,tovabbi szep napot es folytatolagosan is,nevetseges es erdemtelen,hasztalan,valamint semmitmondo velemenyeiteket,inkabb tartsatok meg magatoknak:)
2012. júl. 12. 08:56

hát, én, h őszinte legyek, undorodok tőlük, a stílusuktól! Nem sok választott el tőle 2 hónapja, h feljelentsem őket. Ismerősöm nevében feltettem egy lakás adatait netes hirdetési felületekre, az ismerősöm adataival, stb. Erre, a fene se tudja, h honnan, ez az ingatlan iroda vhonnan kinyomozta az én tel. számom (gondolom a regisztráció alapján), és szó szerint eladta olyanoknak, akik albérletet kerestek.... Milyen undorító stílus már ez? Nme is én hirdetem a lakást, meg voltak adva a hirdető adatai pontosan, erre az én tel. számom eladja egy ilyen senki???? Huh, de mérges voltam....

Na meg arról ne is beszéljünk, h olyannal kereskedik, amivel a kutya se bízta meg??? Neten összehalászik tel számokat, és gyanútlanoknak pár ezer Ft-ért eladja azokat?????

2012. júl. 12. 08:36
mire gondolsz? milyen átverésre?
2012. júl. 12. 08:28
Mi a véleményetek róla? Nem átverés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook