Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki személyesen is Norbit vagy Rékát? Mi a vélemény róluk? fórum

Ismeri valaki személyesen is Norbit vagy Rékát? Mi a vélemény róluk? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 24. 08:55

Sziasztok!

Én se találkoztam még Velük,de csak az Ő dvd-re tornázom már,azok beváltak!

Szimpatikus pár,sajnálom Őket,hogy sokan támadják és kritizálják Őket!

A kismamatornáját nagyon élveztem!

2010. jan. 21. 22:37

Sziasztok!

6 éve született meg a kisfiam, és akkor Norbi kazijával adtam le a 25kg sulytöbbletet...Azt a kazit azóta sem lehet kapni sehol..Én is szereték Velük talizni, mert a kazi címét nem tudom, csak a feladatokat.... Ők tudnak segíteni.....talán...

7. jennifer lopez (válaszként erre: 4. - Ancsyangel)
2010. jan. 20. 21:04
Egyébként én is úgy vagyok Rékával, mint te. Voltam a pékségbe ahova meg voltak hívva.Igazából Norbira voltam kíváncsi, vele szerettem volna beszélni, de nem sikerült, ellenben Rékával igen. Nagyon zavarban voltam, azt sem tudtam hirtelen mit kérdezzek tőle. Végtelenül kedves és türelmes volt mindenkivel. Kellemes meglepetés volt számomra. Szegény megkérdezte,hogy mi a véleményem az új dvd-jéről(azt dedikáltattam) azt mondtam, hogy megnéztem és még így is fárasztó volt.Megjegyzem 30 kg feleslegem van. Így tanácsot adott, hogy milyen mozgást végezzem. Norbival másnap viszont sikerült telefonon beszélni (Teletálnál volt rá lehetőség) először el sem hittem, hogy ő az. Megismertem a hangját, de fura volt az egész. Örültem, hogy mind a kettőjüket valamennyire láthattam és beszélhettem velük.
2010. jan. 20. 20:53

én nem találkoztam egyikkel sem, de nem szimpatizálok velük.

Gondolom náluk is igaz, hogy attól függ melyik lábbal kelt fel:D

2010. jan. 20. 20:49
Én is találkoztam már velük és szerintem nagyon kedvesek és segítőkészek... :-)))
2010. jan. 20. 20:42

szia

én találkoztam velük többszőr is és Réka kellemes meglepetés volt mert mikor tanácsot kértem nagyon kedvessen és türelmessen megosztotta velem azt.

2010. jan. 20. 20:41
Szia! Én egyszer találkoztam velük. Réka egyáltalán nem volt szimpatikus...Norbi közvetlen típus... Réka meg egy beképzelt picsa :)
2010. jan. 20. 20:40
Én az unokatesóját ismerek Rékának, így általa Rékát és Norbit is. Biztos elfogult velük az ismerősöm, ez természetes, de csak jókat mesél róluk.
2010. jan. 20. 20:38
Ismeri valaki személyesen is Norbit vagy Rékát? Mi a vélemény róluk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook