Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki az Egressy Fitnesst? fórum

Ismeri valaki az Egressy Fitnesst? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 19. 14:09
köszi!
7. emagdi (válaszként erre: 6. - 18f139611b)
2013. febr. 19. 13:06

akkor én azt javasolnám neked:)

csoportos órákban elég erősek, viszont konditerem az nincs (de ha jól olvastam nem azt keresel).


elég sok típusú óra van, de azt igazából csak te tudod eldönteni, hogy neked melyik tetszik, vagy hogy melyik oktató szimpatikus, nyugodtan nézz meg párat.

és sosem leszel egyedül, csomó ember jár oda :)))

2013. febr. 19. 12:53
hát talán még a sugár belefér :)
2013. febr. 19. 12:48

a herminás gilda? háááát... ott meg olyan virsli alakú a terem, nem túl jó az sem szerintem:D de ott talán egy fokkal jobbak a körülmények és az oktatók.


sugár már messze van? :)

2013. febr. 19. 12:27

Köszi a választ, még a gilda maxt néztem... az sincs túl messze...

és köszi a biztatást! :)

2013. febr. 19. 12:19

de menj el, nézd meg, aztán döntsd el tetszik-e:)


mindenesetre már magának az egész fitnessnek az elhelyezkedése is elég rossz, nem túl szép az öltöző sem (pl nem volt hajszárító, ami azért ciki télen), és az aerobic terem is kicsi és a padlója sem túl jó. :S


szerintem megéri kicsit utazni azért, hogy jobb helyre járj, ami jobban felszerelt, többféle óratípus és jobb oktatók vannak, jobbak a körülmények.


szóval szerintem nézz meg több helyet:)

ja, és ne várj másokra, az sosem jó:) fogd magad, és menj el egyedül, az a biztos, nem másra várni. ha csoportos órára mész, ott úgysem leszel egyedül:)

2013. febr. 19. 11:57
hát, nem tudom, én egyszer voltam, nem győzött meg :S
2013. febr. 19. 11:35
Alakformáló és zsírégető órákról vélemények? Ez van hozzám a legközelebb és rá szeretném venni magam, hogy elmenjek. Esetleg valakit érdekelne még? Egyedül nincs elég akaratom :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook