Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki az áthidaló lakáshitelt? Mik a tapasztalataitok? fórum

Ismeri valaki az áthidaló lakáshitelt? Mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 3. 08:46

Szia ! Ez a hitel pontosan arról szól, hogy ha akrsz egy lakást venni, de bizonytalan a másik eladása 2 évig meghitelezi neked a bank. Azaz kiküld egy értékbecslőt és a lakás becsült értékének a 60-70 %-át adja hitelként a bank. 2 éven belül el kell adni és visszafizetni a hitelt.

Egyébként jelzálogot is tesz rá.

2008. júl. 15. 20:48
Igen, ez banki hitel, de csak néhány bank adja. Azért találták ki, mert nem könnyű egy lakást eladni. Talán valaki vett fel ilyen hitelt és leírja, hogy zajlott. Én jó ötletnek tartom, hogy van egy ilyen lehetőség is.
2008. júl. 15. 20:40
Bocs arról nem hallottam. :-( Csak erről hallottam. Hülyeséget nem akarnék írni, talán ha az önkormányzat nem olyan szegény... Vagy bankok sok féle hitelt adnak.
2008. júl. 15. 20:37
Arra gondoltam, mikor hitelt vehetsz fel, hogy megvegyél egy új lakást és 2 éved van, hogy eladd a régit.
2008. júl. 15. 20:32
A város tv be volt róla szó. Csak annyit sikerült megjegyezni, családsegítőn keresztül, jövedelemmel kell rendelkeznie, kizárolag adósság rendezésre.
2008. júl. 15. 20:24
Ismeri valaki az áthidaló lakáshitelt? Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook