Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki az Adipokill nevű szert? Milyen volt a hatása? fórum

Ismeri valaki az Adipokill nevű szert? Milyen volt a hatása? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 9. 11:50
Egyik legjobb.
2012. jan. 18. 10:18
Én most szedem.Nekem nagyon tetszik.Elveszi az étvágyam.Ezzel szokott a lenagyobb gond lenni mert imádok enni és nem keveset.Lusta is vagyok alapban,a kapszulától több az energiám is.Mellesleg állandóan szexelhetnékem van tőle.:D Ezt is a pozitív hatások közé sorolnám.:)
2010. okt. 18. 08:40
Sziasztok, köszönön a sok hozzászólást, nekem eléggé alacsony a vérnyomásom, és amúgyis minden rendben van meg edzem is-leszámítva hogy borzasztóan megfáztam a 7végén. Sztem kipróbálom, mert azóta több pozitív visszajelzés is érkezett a termékről.Persze csak jövő hóanptól, húú ha havi 4 kiló lemenne, karácsonya tutiformába jönnék...denagyonjólenne.
2010. okt. 15. 16:01
Azt hiszem nem az üzletkötő beszélt belőle hanem a tanácsot adó barát. Én is nagyon gondolkozok a vásárlásán, eddig csak az ára tartott vissza.
2010. okt. 15. 15:59

Nekem egy nagyon jó ismerősöm dolgozik a gyártónál. Én egy gyengébb zsírégetőt kérdeztem tőle Ő ezt ajánlotta. Azt mondta a piacon ez a legjobb. Fontos,hogy ne legyen magas vérnyomásod, mert felnyomja nagyon. Azt mondta, ha rendszeresen tornázol mellette akkor kb: 3-5 kg fogyás várható egy hónapban.Mert a termék akkor is pörgeti az anyagcserédet, amikor nem csinálsz semmit.

Fokozatosan kell elkezdeni szedni, kitapasztalva,hogy Neked mennyire van szükséged.

2010. okt. 15. 15:54

Itt találsz róla egy csomó mindent:

[link]

2010. okt. 15. 15:15

jaja, az lesz az.

Ő mennyiből adta le az a 4 kilót? és mennyit sportolt mellette? diétázott is?

2010. okt. 15. 14:46
Egyik barátnőm szedte, de neki csak 4 kiló ment le tőle, az is vagy 3 hét alatt, és voltak nála mellékhatások. Puffadt tőle, és sokkal idegesebb volt, mint kellett volna. Ez az a piros dobozos lófütty, nem keverem, ugye?
2010. okt. 15. 14:24

Sziasztok,


Tudna valaki segíteni, hogy ezzel a szerrel hatásos lehet-e a fogyás? 168 cm 65 kg vagyok és sportolok heti 3-4x, de nem mennek lefelé a kilók, pedig diétázok is mellette.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook