Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki az ADF diétát? fórum

Ismeri valaki az ADF diétát? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 26. 18:25
annyira nem volt hosszú életű ezek szerint..
2015. szept. 25. 07:09

Pár nappal ezelőtt új fórum indult ezzel a fogyis-módszerrel.

Jó lenne tudni, hogy akik 4 évvel ezelőtt leadtak valamennyit így, azoknál most mi van, mármint a súlyukat tudták-e tartani, vagy visszajött nekik?

2011. okt. 27. 12:04

Sziasztok!!

Sehol senki?

Én megint megpróbálom, de ha többen lennénk jobban motiválna a dolog:)

Csatlakozik esetleg valaki?

Nekem most mennem kell lassan melózni, de este válaszolok nektek:)

További szép napot minden ide tévedőnek!

2011. jún. 28. 18:52

Van itt még valaki?

Én holnaptól megpróbálom ezt a diétát.

Csatlakozik valaki?

2011. ápr. 1. 15:41

ühümm. tehát valamennyire tartod az akkor elért eredményeket. ez nagyon jó, egyébként gratulálok :):)

elvileg lassabb, kevésbé megviselő fogyás is elérhető vele, ha a normális napokon tényleg eszel ahogy megszoktad(persze leirja, hogy nem gyors kajákra gondolnak, hanem mindennapi étkezésre) és a felezős napokon, meg ő is a kb 5600 kcal-t irja.

Nagyon ügyike vagy :)

10. Mamon (válaszként erre: 9. - K.Andi89)
2011. márc. 31. 20:04
Abbahagytam, persze, azért 10 kiló megviselt egy kicsit.:) 65 voltam most 68-at tartom. Persze odafigyelek az étkezésemre, de nem vészes: reggel péksüti vagy vmilyen szénhidrát, ebédre zöldég és husi meg egy pár kocka csoki (nagyon édes szájú vagyok:P) vacsira meg yoghurt gyümölcs, ilyesmi. Nem gond, hogy kérdezel, nem gondoltam volna, hogy ennek tudományos alapjai is lesznek:))
2011. márc. 31. 15:52

Köszi, én is kiszeretném próbálni, eleinte azért kcal-t nem fogok számolni, de miután beleszoktam, fokozatosan állnék rá arra is. :)

És amúgy abba hagytad már? vagy csinálgatod most is? és visszajöttek a kilók? jajj de kis kiváncsi vagyok :D bocsi :)

2011. márc. 31. 07:10

Szia!


Én ezzel adtam le 10 kg-ot 2 és fél hónap alatt, igaz nem tudtam, hogy így hívják. Azt hozzá kell tennem, hogy a "hagyományos" nap sem ettem 1000-1200 kgcalnál többet és a "felezősőm" sem volt több 500 kcalnál. Egy hét alatt hozzá lehet szokni. Nem mondom, hogy ez a legegészségesebb, de bevált;)

2011. márc. 30. 19:11

Helo

Senki nem ismeri, vagy próbálta már ezt a diétát?

6. szemmelver (válaszként erre: 4. - L.Niki18)
2010. febr. 17. 11:12
n nem kínlódom egyáltalán, hiszen csak az esti vacsi marad ki minden másnap és egyáltalán nem megterhelő. Ez az igazi életmódváltás szerintem:)
2010. febr. 15. 11:05
Sok sikert!!!
2010. febr. 15. 11:04
Ja értem! Hát én próbáltam már egyszer, 1 hónapig kínlódtam minden 2. nap, és hát nem sok minden ment le rólam. Max 1-2 kiló. Bár nem tudom, neked ez mennyire jó, de még a káposztakúrát is jobban bírtam mint ezt. Egyik sem egészséges. Inkább változtass életmódot, én is rájöttem erre, és már ezt csinálom 1 hónapja, jobban érzem magam, és ment is le rólam. Vagy a 90 napos is nagyon jó!
3. szemmelver (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2010. febr. 14. 16:26

köszike

már olvastam róla, arra lennék kíváncsi, hogy bevált-e?

2010. febr. 14. 15:32
2010. febr. 14. 15:09
Ismeri valaki az ADF diétát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook