Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a wii fit nevű programot, illetve kinek milyen tapasztalata van? fórum

Ismeri valaki a wii fit nevű programot, illetve kinek milyen tapasztalata van? (tudásbázis kérdés)


12. Tjudor
2011. aug. 15. 10:00

Sziasztok!


Van még valaki aki használja a Fit programot? Engem a wii fit plus-ról érdekelne vmi info. Neten utána olvasgattam, de csak jobb lenne egy személyes vélemény valakitől, hogy tényleg átmozgat e és formál?

11. jucogi
2009. szept. 14. 07:32
nekem is van és csak ajánlani tudom mindenkinek.Akkor kapcsolod be,amikor van időd és nagyon jók a gyakorlaok.Nekem az aerobic a kedvencem,de az összes izomgyakorlatot végig csinálom minden nap.A legnehezebb nekem a "chellenge",attól totál leizzadok:)A végén pedig hullahoppozni szoktam,minden nap rekordot döntök,szóval nagyon motiváló!!Hajrá mindenki,hosszú távon kifizetődőbb,mint az aerobik óra valahol 20-ad magaddal:)
10. Kenza23 (válaszként erre: 9. - Napra_forgó)
2009. máj. 30. 15:52
Igen vannak,a táblásjáték,meg a kötélen egyensúlyozós, a foci fejelgetős,a hódeszkás,a borékos, aerob a sízős abból is az ugrós.van a meditációs is,azt pl egyszer csináltam.Egyszer egy nyarláson tavaly 10 órán át ment a Wii abból is a Fit, felváltva játszottunk.A számláló óra azt hiszem Pignek hivják,amibe kapsz tallért a feladatok után,tüzijáték keretében megváltoztatta színét bronzra:) mennyit kellene játszani megint más színért?:)
9. Napra_forgó (válaszként erre: 7. - Kenza23)
2009. máj. 30. 15:40

Aerobic meg Egyensúlyjátékok is vannak, nem?


Én is ezeket szoktam, de inkább csak alkalomszerűen.

De én is szeretem. :o)

Főleg a fitness-bokszot. ;o)

2009. máj. 30. 14:51
ét-két,kicsit elírtam:)
2009. máj. 30. 14:51
aham az izomgyakorlatokat értem.A trénerrel ét program van, a jóga meg az általam " fitnessnek" titulált muscle program.a My Fitness Coach című programot hétfőn kapom meg. Kiváncsi vagyok rá.Te milyen programokat használszn Wii-n?
6. Napra_forgó (válaszként erre: 5. - Kenza23)
2009. máj. 30. 14:10

A fitness alatt az izomgyakorlatokat érted (nem tudom, hogy hívják magyarul pontosan) vagy az egy másik program?

Netán az új, ami nemrég jelent meg?

5. Kenza23 (válaszként erre: 4. - Napra_forgó)
2009. máj. 30. 13:27
két hónapja, általában hetente háromszor.Végig tornázom a jógát, és a fitnesst a virtuális trénerrel, majd hullahoppozok. Ha nincs kedvem végég tornázni a trénereket, akkor egyszer a steppes " táncolós" fit padra lépős programot csinálom,azt nagyon szeretem! Ha jó film van,akkor a 30 perceset választom abból,és ott átkapcsolhatsz tvre,a wii remoton hallod az instrukciókat.Most már súlyt is teszek a lábamra amikor ezzel dolgozom.nagyon hasznos, mert olyan mintha lépcsőznél..a legkevésbé a futást használom benne.A ritmikus boxot is szeretem. Nagyon élvezem szinte mindet!
4. Napra_forgó (válaszként erre: 3. - Kenza23)
2009. máj. 28. 21:26

Mióta csinálod?

És melyik programokat?

2009. máj. 28. 21:18
Nekem van Wii fit, és nagyon jó véleményem van. Javult a tartásom és négy kilót fogytam eddig
2008. szept. 26. 16:58
Én szeretem a wii fit-tet, különösen a futós edzéseire kaptam rá :) Látom, nem tegnapi a kérdés, úgyhogy azóta kipróbáltad már? :)
2008. jún. 30. 00:07
Ismeri valaki a wii fit nevű programot, illetve kinek milyen tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook