Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a visegrádi Erdei Iskolát? fórum

Ismeri valaki a visegrádi Erdei Iskolát? (tudásbázis kérdés)


11. adfa0d8bdb (válaszként erre: 8. - Rohiani)
2010. febr. 28. 14:13
De egyébként nyílt nap is ilyentájt /márc/ szokott lenni!
10. rohiani (válaszként erre: 9. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 28. 14:13
Köszi, várom!
9. adfa0d8bdb (válaszként erre: 8. - Rohiani)
2010. febr. 28. 14:12
Rendben, jövő héten rákérdezek. Biztos megengedi h odaadjam az email-címét. Jó fej nő! :)
8. rohiani (válaszként erre: 6. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 28. 14:11

Megemlítenéd az Emesének, hogy érdekelne a suli és lenne pár kédésem?

Ha engedi akkor légyszi add meg a email címét nekem vagy az enyémet neki. rohacs.a kukacs freemail.hu

Köszi.

7. adfa0d8bdb (válaszként erre: 6. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 28. 13:16
Meg vannak íjászversenyek, sportversenyek, lovaglás...
2010. febr. 28. 13:15

De, email-címe és tel.száma megvan az Emesének, neki a fia jár oda, Bendegúz, most negyedikes. Meg van ott egy tanár ismerősöm is, tőlük az info.

A színvonal az garantált, és nagyon természet-központú suli. Öko- és bioszemlélet, il. a környezet-és állatvédelem kiemelkedő!

5. rohiani (válaszként erre: 3. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 28. 11:51

A honlapot már láttam, de hát ott ök dicsérik saját magukat, azért gondoltam, hogy hátha valakinek a gyerkőce oda jár.

A holapon láttam, hogy a regisztrációs díj: 60 000, aztán most van egy akció és így havonta 20 000 a támogatási díj (gondolom ez a tandíj), persze még plusz pénz a kaja, az iskola busz stb.

De ha tényleg ennyi pluszt ad, akkor talán megéri az egyszem gyerkőckémet oda járatni. Imádja a természetet, nagyon jól rajzol érdekli a művészet, szeretném ha jól beszélne angolul, és úgy általában egy jó alapot nem árt ha kap.


Az említet ismerőseid valamelyike nem hoxázik véletlenül. Jó lenne pár infó egy olyantól akinek a csemetéje oda jár. Mondjuk még csak jövőre lesz aktuális, de hát már most keresgetünk, és pomázról nem is lenne nagyon gáz bejárni a gyerkőcnek, és még én is időben beérnék dolgozni miután felteszem a buszra szentedrén, amire hazajön addigra pedig én is itthon lennék.

2010. febr. 28. 11:40
A honlapja is érdekes! www.erdeisuli.hu
2010. febr. 28. 11:39

Igen, nekem van ott ismerősöm, több is. Nagyon színvonalas iskola, sőt, sztárcsemeték is többen járnak oda.

Viszont az ismerősömék rengeteg pénzt költenek rá, többet mint egy átlagos iskolára, sok a program, fakultatív órák, jönnek-mennek a gyerekek.

2010. febr. 28. 11:31

Kaptunk egy szórólapot tőlük és nagyon jókat írnak.

Valakinek a gyekőce nem jár véletlenül oda?

Mindenféle infó érdekel.

2010. febr. 28. 11:30
Ismeri valaki a visegrádi Erdei Iskolát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook