Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a Szőnyi Szülészeteti Osztályt? fórum

Ismeri valaki a Szőnyi Szülészeteti Osztályt? (tudásbázis kérdés)


15. zsizsmizs (válaszként erre: 13. - 37403e3af4)
2010. aug. 6. 14:00
Tény hogy nekem is van olyan orvos ismerősöm, (kb. 3-4 éve praktizál) és már utálja a betegeket..... Nem tudom mi lesz vele 25 év múlva... Nem lennék a betege.
14. 37403e3af4 (válaszként erre: 11. - Zsizsmizs)
2010. aug. 6. 13:38
Én azt kivánom legyen szerencséd, és ha oda jutsz akkor szép szülésed! Priviben megírom hogy itt Szőnyben milyen dokikat ismerek.
13. 37403e3af4 (válaszként erre: 12. - Zsizsmizs)
2010. aug. 6. 13:37
Igen, szerintem magadból indulsz ki :) Úgy gondolom vannak olyanok akiknek ez a munka csak egy munka, és nem hivatás, és egy idő után belefásulnak, mint ahogy bármibe bele lehet fásulni, és akkor már csak a "cél" a lényeg (hogy megszülessen az a baba) a többi felett elsiklanak, pl anyukának milyen élmény marad a szülés...
12. zsizsmizs (válaszként erre: 10. - 37403e3af4)
2010. aug. 6. 13:21
Bár én elég naiv vagyok, és nem feltételezném hogy egy orvos és egy szülésznő nem figyel oda maximálisan mindenre akkor is ha nem kap pénzt. Lehet hogy magamból indulok ki....
11. zsizsmizs (válaszként erre: 10. - 37403e3af4)
2010. aug. 6. 13:18
Igen, igazad van abban hogy mindenki a legjobb ellátást érdemli. Csak sajnos arra mindig van esély hogy az ember beleszalad ilyen lelkiismeretlen vagy nemtörődöm orvosba, függetlenül attól hogy hol szül. Ezért is szeretnék orvost fogadni. Akkor talán jobban figyelnek az emberre.
10. 37403e3af4 (válaszként erre: 5. - Zsizsmizs)
2010. aug. 6. 13:14
Nem volt fogadott orvosa, de ettől függetlenül úgy gondolom hogy hiába van vagy nincs, akkor is a lehető legjobban kellene ellátni mindenkit... Neki is első baba volt, és emiatt az élmény miatt egyelőre nem tervez másikat ( azt mondta neki a doki, úgy néz ki alulról, mintha felrobbant volna venne valami...ráadásul a belső varratait nem felszívódó cérnával varrták, tesóm ezen is kiakadt ) Azt gondolom az orvosnak és a szülésznőnek a feladata, hogy meggátolják azt hogy az anyuka a végbélnyílásáig szétrepedjen egy 52 centi hosszú, és 2880 grammos gyerek világrajövetelénél...
9. zsizsmizs (válaszként erre: 7. - Andimax)
2010. aug. 6. 13:11
Igen, ezt sajnos észrevettem. Minden kórház és orvos mellett és ellen is lehet találni érvet.
8. zsizsmizs (válaszként erre: 4. - Andimax)
2010. aug. 6. 13:09
Igen van ilyen nevű, nekem is ő az egyik jelöltem. A másik Rókay dr. Azt szeretném kideríteni hogy melyik városokban van magánrendelésük.
7. Andimax (válaszként erre: 5. - Zsizsmizs)
2010. aug. 6. 13:09

nem akarok beleszólni, mindenképpen a saját döntésed,hogy hol szülsz!

Én orvost próbáltam így választani, előbb utóbb belehülyülsz, mert mindenkinek más a véleménye!

6. Andimax (válaszként erre: 2. - Zsizsmizs)
2010. aug. 6. 13:07
ez a pasi nem fogad már senkit, azt tudom
5. zsizsmizs (válaszként erre: 3. - 37403e3af4)
2010. aug. 6. 13:06

Sajnálom ami a barátnőddel történt. :(

Igyekszem az alapján dönteni, hogy melyik kórházról mennyi jót vagy rosszat hallok. Szőnyről eddig kevés negatív kritika volt, ellenben a tatabányai szülészettel. Pest meg úgy érzem kicsit messze van. Első baba lesz, nem akarok olyan nagy távolságot a kórháztól.

Ki volt a barátnőd orvosa?

4. Andimax (válaszként erre: 3. - 37403e3af4)
2010. aug. 6. 13:06

Sziasztok!


Minden kórházban vannak olyan nők és orvosok akik szülnének és akik nem!

A barátnőm sogórnője ott szült és teljesen megvolt elégedve!!!

Az orvos is állítólag egy tündér! Valami Ördög vagy hogy hívták!

3. 37403e3af4 (válaszként erre: 2. - Zsizsmizs)
2010. aug. 6. 12:59
Szia, most szült ott a barátnőm, nem vették észre hogy túl rövid a köldökzsinór, ezért vákuummal "szedték ki" belőle a gyereket, ami mondjuk hogy előfordul. . . Viszont a szülésznő a barátnőm kikötözött(!) lábába törölgette az izzadt homlokát. . . Én Pesten fogok szülni ha egyszer oda kerülök, a húgom az ÁEK-ban csecsemősnővérke, és megbotránkozott azon amit a szőnyi kórházról meséltem. . .
2010. aug. 6. 12:52
Babát tervezünk, és sok jót hallottam, olvastam a kórházról. Orvost is szeretnék fogadni, jó lenne olyat akinek Tatabányán esetleg Tatán is van magánrendelése.
2010. aug. 6. 12:49
Ismeri valaki a Szőnyi Szülészeteti Osztályt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook