Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a máriatövis magot? fórum

Ismeri valaki a máriatövis magot? (tudásbázis kérdés)


14. fiabesca (válaszként erre: 11. - Ildikek)
2012. jún. 4. 15:13
Neked nem volt semmilyen panaszod így, hogy egyszerre használtad a kettőt? Csak ha már Ficánka pont azt írta, hogy nem ajánlatos a kettőt egyszerre csinálni.
13. fiabesca (válaszként erre: 12. - Ficánka5)
2012. jún. 4. 15:13
Köszönöm a jótanácsot. Szerintem a csalánteából visszaveszek, naponta olyan fél literre, csak hogy egy kicsit könnyítsem a vesém dolgát :)
12. Ficánka5 (válaszként erre: 8. - Fiabesca)
2012. jún. 4. 07:42
Én úgy tanultam a természetgyógyászomtól, hogy először a máj, utána a vese, azután a nyirokrendszer. Ez a sorrend, de egyszerre kettőt nem szabad méregteleníteni. A Te döntésed, betartod-e ezt a tanácsot.
2012. jún. 4. 06:08
A máriatövismag olajat én is csalánteával együtt ittam, hidd el, hogy nagyon hatékony. Az olajat nemsokára kezdem majd újra,mert szünetet tartok, de a teát iszom továbbra is.
10. fiabesca (válaszként erre: 9. - C906e7f5a1)
2012. jún. 3. 20:31
Igen, tudom. Úgy érzem mindegyiknek szüksége van egy kis tisztulásra :)
9. c906e7f5a1 (válaszként erre: 8. - Fiabesca)
2012. jún. 3. 20:29
A máriatövis a májadat tisztítja, a csalán a vesédet és a véredet.
8. fiabesca (válaszként erre: 5. - Ficánka5)
2012. jún. 3. 20:14
Nem ettől szeretnék fogyni, azt az utóbbi hónapok életmódváltásától várom (és úgy néz ki elég jól működik is a dolog) :) Viszont a szervezetem nagyon hiányolt egy jó kis tisztítókúrát, de mégse olyan túl drasztikusat, mint mondjuk egy hetes léböjt kúra. A boltban ahol vettem ezt ajánlotta az eladó, meg vettem hozzá csalánteát. Remélem ez a kettő együtt beválik majd :)
7. fiabesca (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2012. jún. 3. 20:12
Nem olyan rég elkezdtem szedi szűztea kapszulát is (igaz, csak egyet esténként és egy idő után az is abbamaradt), de még napok után se lett semmilyen hatása. Pedig másoktól azt hallottam, hogy már egy kapszula is hatott. Ezért remélem, hogy ennek lesz valami hatása :) Meg úgyis kitapasztalom majd, hogy mennyi az ideális adag...ha nagyon hat, akkor lecsökkentem :)
2012. jún. 3. 20:07
én is olaj formájában szedtem három hétig,mert egy kúrát addig lehet csinálni.szerintem a leghatásosabb mérgtelenítésre.
5. Ficánka5 (válaszként erre: 3. - Ficánka5)
2012. jún. 3. 20:02
Még annyit:REMÉLEM NEM FOGYIZNI AKARSZ VELE!!!Nagy felelőtlenség lenne, hidd el!!
2012. jún. 3. 20:01
Én csak a belőle készült olajat ismerem,az máj méregtelenítő.És működik.Utána a vérképemben minden máj érték normális volt.Minden gyógynövényt lehet túladagolni(általában).Olvass utána a neten.
2012. jún. 3. 20:00
Sztem nem is keveset fogsz tapasztalni...a WC-n. Én kapszulában szedtem a máj tisztítására és napi egy kicsi kapszula az ajánlott. Ehhez képest amit Te adagolni akarsz, hát nem tom...lehet nagyon megrázó lesz az eredmény...de lehet, hogy nem???
2012. jún. 3. 19:55

Ma vettem máriatövis magot. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


Én megőröltem és mézzel kevertem össze. Ezt a "pépet" akarom naponta háromszor, a főétkezések előtt fogyasztani. "Túladagolni" nem lehet, ugye? Így, hogy nem megfőzöm teának több hatóanyag jut a szervezetembe, ugye? Ilyen használat mellett tapasztalnom kellene majd valamilyen hatást?

2012. jún. 3. 19:52
Ismeri valaki a máriatövis magot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook